Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Shippuuden 405 Tartışma

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Burdan 405
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Boşuna bakmayın. Hayla filler devam ediyor. Bu arada Tenten kendini baya geliştirmiş. Dövüşler pek kaliteli değil ama yine de bana eski günleri hatırlattı :S
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

Unknown yazdı:Sıradaki iki bölüm de filler bölüm, boşuna izlemeyin.
406 "The Place Where I Belong" - April 2, 2015
407 "The Yamanaka Clan's Secret Ninjutsu" - April 9, 2015
Ondan sonra bitecek mi fillerler?
Resim
3roSennin
Favori Anime: Naruto Shippuuden

O değil de İno ne biçim olmuş bu bölümde :whistle: İçim gitti resmen :evil:
Kullanıcı avatarı
123snake45
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Boşuna değil severek bakıyorum. Kishi'nin mangada atladıklarını animeciler bize vermeye çalışıyorlar. Siz de filler diye bakmayın diyorsunuz. Ben bu "Naruto'nun ayak izlerinde" arcını sevdim. Hiç sıkmadan izliyorum. Daha bunların 3. bölüm sınavları olacaktır :) Yani iki bölüm sonra filler bitmez.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Namarika2

123snake45 yazdı:Boşuna değil severek bakıyorum. Kishi'nin mangada atladıklarını animeciler bize vermeye çalışıyorlar. Siz de filler diye bakmayın diyorsunuz. Ben bu "Naruto'nun ayak izlerinde" arcını sevdim. Hiç sıkmadan izliyorum. Daha bunların 3. bölüm sınavları olacaktır :) Yani iki bölüm sonra filler bitmez.
Aslında ben de severek bakıyorum biraz. Orda genel için dediydim. Dövüşler biraz daha kaliteli olsa fena olmaz bence.
Resim
Kilitli

“Naruto Anime” sayfasına dön