Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto- Itachi Shinden

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

İtachiye saygım sonsuz ancak Sasuke ile olan flashbacki milyon kere gösterildi. Ne saçmalıktır filler bölümler ile de binlerce kez anlatıldı. Ne yapacaklar aynı şeyleri tekrardan mı iteleyecekler bize. Saçmalık mınakoyum.

Fu no sho bi de öbür mangaya nasıl ulaşacaz. Ben isimlerini ilk defa duyuyorum. Bilen varsa yollayabilir mi ?
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

İtachi küçüklüğündeki arkadaşları eğitimleri gençliğindeki kız arkadaşı Sisui ile olan arkadaşlıkları babası ile olan ilişkileri Uchiha klanının polis teşkilatı, işleyişi ve İtachi nin bu konudaki görevi. Totsuka kılıcı ve yata aynası.

Hikaye bütün olarak gösterilmedi hep parça parça anlatımlardan ibatet. Bu nedenle bence güzel bir proje olacak.
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Beklenen ve tamamen ticari amaçlı yapılacak ve kesinlikle tutacak bir seri çünkü serinin en sevilen ve en fazla fanı olan karakteri tartışmasız Itachiydi. Bunu da değerlendirmek istemişler ama bencede bokunu çıkarmaya gerek yoktu. Zaten Naruto'nun efsanesi konumundaydı öyle kalması daha doğru olurdu.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Kılıç ve Kalkan, Susano'o'nun kendine has özelliği diye biliyorum. Bkz: Sasuke'nin yayı.

Umarım İtachi'nin sonu, Minato gibi olmaz. Eğer işlerini iyi yaparlarsa, bence tutar. Tabii bunun çıkması, Türkçe'ye çevrilmesi falan uzun süreceği için baya bekleyeceğiz.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

*Lee'nin bile animesi varken koskoca İtachi'nin mi olmayacakmış?

*İtachi'e laf atanlara ithafen.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

İlk bölüm 3 Martta geliyor.
6 aydır filler veren saygı değer stüdyomuz Jiraiya'nın hikayesini iki bölüm daha yayınlayıp İtachi abimize geçecek.
İtachi Shinden bölümlerinin 10-12 bölüm süreceği -yani yaklaşık 4 ay- yönünde söylentiler var.
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Itachi Shinden bölümlerini anime'de takip ettim ve şahsi olarak elde ettiğim sonucu yazmayı uygun gördüm.

Genel olarak Itachi'nin çocukluğunu anlatan ufak bir seri tadında olmuş. Fakat çoğu insanın merak ettiği Totsuga no Tsurugi'yi nereden aldığı açıklanmadı. Zira izlerken çok farklı bir atmosfer hissetmedim. Itachi fanları izlerken keyif almış olabilir elbet ki zaten tahmin edilen bir şeydi bölümlerin sevileceği.

Bkz.
SıcakBuz yazdı:Beklenen ve tamamen ticari amaçlı yapılacak ve kesinlikle tutacak bir seri çünkü serinin en sevilen ve en fazla fanı olan karakteri tartışmasız Itachiydi. Bunu da değerlendirmek istemişler ama bencede bokunu çıkarmaya gerek yoktu. Zaten Naruto'nun efsanesi konumundaydı öyle kalması daha doğru olurdu.

Öncelikle bu dostumuzu kutluyorum çok yerinde bir açıklamada bulunmuş. Gerçekten bir Itachi fanı olmadığım için mutluyum. Çünkü objektif gözlerle izlendiğinde sadece ama sadece ticari amaçla yapıldığı açıkça belli oluyor. Gerçekten Itachi bu şekilde tekrar ele alınacağına efsane olarak kalsa daha iyi olabilirdi.

Bana ''Ohaa yok artık?'' dedirten kısımlar nelerdi peki?

1) Itachi'nin takım arkadaşlarını Obito'nun öldürmesi.
2) Itachi ve Sasuke'nin babasının da Mangekyou Sharingan'a sahip olması.

Bu iki olay dışında her şeyi zaten biliyorduk be dayıcım! Birde Itachi'ye gizemlerle dolu karakter derler. Yokmuş öyle bir şey. Farklı olan tek şey Itachi'nin çocukluğunu anlatılanlarla dinlemek yerine kendi gözlerimizle izleyişimizdi. Gerek var mıydı? Bence vakit kaybıydı..
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Serinin kendisinden daha hoş bölümlerdi. Akışta patır patır olmuş incir gibi düşen Akatsuki üyelerini ve Orochimaru nun içerideki durumunu daha net öğrendik.

İlk küçüklük bölümlerindeki kedi kulağıyla gezdikleri fan servisin fan servisi olan bölüm hariç inanılmaz güzeldi. Uzatabildikleri kadar uzatsalar keşke.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Senya yazdı:Serinin kendisinden daha hoş bölümlerdi. Akışta patır patır olmuş incir gibi düşen Akatsuki üyelerini ve Orochimaru nun içerideki durumunu daha net öğrendik.

İlk küçüklük bölümlerindeki kedi kulağıyla gezdikleri fan servisin fan servisi olan bölüm hariç inanılmaz güzeldi. Uzatabildikleri kadar uzatsalar keşke.
+1
Resim

“Naruto Anime” sayfasına dön