Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hirako Shinji

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Hirako Shinji

Resim

Boy: 176 cm
Kilo: 60 kg
Doğum günü: 10 Mayıs
İlk Görülme: Cilt 21, Bölüm 183
Görevi : Vaizard
Önceki Görevi : 5. Takım Kaptanı
Shikai: Sakanade
Bankai: Bilinmiyor

Hikayesi :

Shinji seride tanıtılan ilk vaizard'dır.Viazardları "maskeli askerler" olarak tanıtmıştır.Vaizard'ların lideridir.Çok sakin bir yapısı olmasına rağmen sinirlenince fevri hareketleri olabilmektedir.Hiyori ile arası çok iyidir.İchigo'yu sürekli vaizardlara dahil etmeye çalışmıştır.İçindeki hollow'u nasıl kontrol edeceğini öğrenmesine yardımcı olmuştur.

110 yıl önce Shinji 5. takımın kaptanıyken teğmeni olan Aizen'e hiç güvenmemektedir.Onu sürekli kendinden uzak tutmaktadır.Buna rağmen Aizen'in kusursuz yeteneği olan "mutlak hipnoz"un farkına varmıştır.Bunun üzerine Aizen ne zaman farkına vardığını sormuş,o ise başından beri farkında olduğu söyleyince Aizen onun çok korkutucu olduğunu söylemiştir. Bakınız:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=RzVWncHQx48[/BBvideo]

Resim

Shinji belli etmese de oldukça zekidir.Aizen'den herzaman bir ihanet beklemiştir.Ve bu konuda haklıdır.Aizen sadece Shinji değil;Lisa,Hiyori,Kensei,Love,Hachi ve Mashiro'nun da üzerinde Hollowlaşma deneyleri yapmıştır.Bunun üzerine ozaman 12. takım kaptanı olan Urahara en büyük icadı olan hougyokunun shinigami-hollow arasındaki sınırı kaldırdığını düşünmüştür ve onları kurtarmak için üzerlerinde denemiştir.Bunun sonucunda hollow güçlerini kontrol altına almışlardır normal dünyaya kaçmışlardır.Shinigamilerden nefret etmektedirler.

Resim

GÜÇLERİ

Zanpaktou

Resim

Resim

Resim

Salınış komotu "YIKIL"dır.Sakanade salındığında görüntüsü oldukça ilginçtir.Kılıcın kabzasının ucunda tutulacak kısmı olmayan bir halka vardır.Kılıçtada 5 tane delik vardır.Sakanade'nin shikai yeteneği "ters dünya"dır.Kılıç döndüğünde pembe bir buğu yaratır.Aşağı yukarı ve sol ve sağ yanı sıra ileri ve geriye doğru ters. Bununla birlikte, değiştirilir yönünde sadece anlamda değildir;Rakibin görme, gelen saldırılara, ve yaralanma yerleri yönü de ters çevrilir. Bankai'si bilinmemektedir.

Hollow Güçleri

Resim

Shinjinin hollow maskesi firavun maskesini andırır.Hollow güçleri Shinji'ye ekstra hız ve güç kazandırır.

Resim

Aynı zamanda cero kullanabilir.

Kendim yazdım eksiklerim yada yanlışlarım varsa söyleyin lütfen :side:
En son ^^^^MytH^^^^ tarafından 08 Eki 2014 22:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Böyle böyle aktif olucan sen, güzel olmuş eline sağlık.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Gaz veren olsa normalde oldukça aktifimdir :) Fullbringden sonra takip etmemiştim mangayı,Juha Bach'lı kısımlar,teoriler konuşuldukça bleach aşkım geri geldi :) Bu daha başlangıç :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Güzel tanıtım olmuş emeğine sağlık. Hirako'nun kaptan hali daha afilli. Özellikle Aizen gizlenirken tekniğini çekip yırtıp atması çok iyiydi. Yine de tutunamadı Aizen karşısında.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Tüm gün bunla mı uğraştın. Bleache yeniden başladın sanmıştım ben :D
Güzel emeğine sağlık aynı resmi 2 kere kullanmasaydın iyiydi. :silly:
Senden bir matsumoto bekliyorum artık :D kocaman kocaman :P :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^

Akai sora yazdı:Tüm gün bunla mı uğraştın. Bleache yeniden başladın sanmıştım ben :D
Güzel emeğine sağlık aynı resmi 2 kere kullanmasaydın iyiydi. :silly:
Senden bir matsumoto bekliyorum artık :D kocaman kocaman :P :lol:

Okadar yazı vardı ki astigmatım azdı bilgisayara bakarken :laugh: Yanlışlık olmuş :S Hergün bir karakter tanıtırım artık 530lara geldim.Güncel kısımlara dönünce hergün 2-3 bleach resmi atarım çizip de :woohoo:
Resim

“Bleach Wikia” sayfasına dön