Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Black mage Who Reincarnated after 66666 Years Tanıtım

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Evet arkadaşlar yine destan gibi bir isme sahip olan bu güzelim seri tanıtımıyla karşınızdayız.
Serinin adını unutursanız sıçtınız, bir daha bulamama ihtimaliniz var. Üstüne bu seriler pat diye kesilebiliyor falan.
Malum kore işi boka sarmaya meyillidir her zaman.

Neyse biz konuya dönelim.

Diablo Volpyr adında abimiz bir Dark Mage. Yani karanlık büyücü. Yani putperest bir pezevenk. Haliyle 12 tanrı aralarında toplaşıp bu putperesti gondiklemek istiyorlar zira bu çok orijinal bir isme sahip(Diablo ahahah) abimiz tanrıları bile gondikleyecek büyülere vakıf olmuş, fare böbreğinden melekleri, kurbağa bacağından ise tanrıları ötürük edebilecek kudrette. O yüzden tanrıların, bu bizi gondiklemeden biz bunu sikertelim demeleri gayet normal.

Neyse tanrılar bunu sikertiyor mu sikertiyor. Nasıl mı? Biz bu gavatı 6666666666 yıl sonra reankarne edelim şeklinde.
Lan Tanrı olmuşsunuz hiç kafanız çalışmıyor mu bu herif bizden intikam almaya çalışır diye? Yok çalışmıyor. Serinin Tanrıları bile hasbel kader tanrı olmuş.

Bi neyse daha. Bu abimiz 66666666 yıl sonra reankarne oluyor.
Hem de bir kodamanın oğlu olarak. Kodaman derken toprak ağası adam. Bildiğin derebeyi, lord mord zord ne derseniz.
Adı da Jaime Welton oluyor yeni yaşamında.
Babası dünyadaki sayılı kılıç ustalarından birisi olduğu için kendisinin de bir kılıç üstadı olacağı düşünülüyor ama herkesi terse yatırıyor ve büyücü olduğu anlaşılıyor. Muazzamda bir potansiyeli var hatta inanmazsınız millet buna dahi çekiyor. Allah Allah niye acaba?

Neyse bu Diablodan dönme Jamie bebesi ailesine sevimlilikler munzurluklar yaparken bir yandanda Tanrıların belasına okumanın yollarını arıyor ve seri başlıyor.

Resim ekleyeyim dedim ama serinin internette resmi yok sdfggdfgs ya da ben bulamadım.
Onun yerine google'a Jamie Welton yazarsanız sarışın at gibi bir avrat bulabilirsiniz. Hadi bu kıyağımı da unutmayın.

Atıştırmalık okunabilir renkli bir seri. Klişe milişe ama napalım.
Bu Kore Webtoon piyasası bizim Türk dizi piyasasından beter. Bi şey tutsun yeterki mantar gibi farklı farklı türleri çıkıyor hemen. İsimler bile birbirinin çakması o derece.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Webtoon” sayfasına dön