Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Favori Webtoon Serileriniz?

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Arkadaslar okuyup da cok begendiginiz, favoriniz olan Webtoon serileri burada paylasabilirsiniz. Kisaca kendi yorumunuzu falan da ekler, az biraz kendi acinizdan bilgi verirseniz tadindan yenmez.

Ben cok fazla Webtoon okumadim ancak okuduklarim aradindan en cok begendigim Fisheye Placebo.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Hangibirini yazsam B)

Başta zaten değişmezim Tower of God gelir. Müthiş genişlikte ki evreni, bitmek bilmeyen aksiyonu, ilginç konusu, karakter çokluğu ve karakterlere verilen önemlerin fazla olmasıyla bence tam bir baş yapıttır. Ve 200 e yakın bölüm çıkarmasına rağmen seri anca %5-10 unda dır.
Sonra Noblesse gelir herhalde. Karakterlerin karizmaları yeter dediğim bir seri. Bir op başkarakteri vardır ki. Op başkarakteri olan çok fazla seri yoktur. Ve buna rağmen düzenli ve heyecanlı götürür seriyi.
Devamında The god of Highschool gelir. 3. sezona geçerken tam bir patlama geçiren bir seridir. Özellikle baş karakterini çok severim.
Daha da gidersek Girls of the Wild's, The Gamer, Trace, Ultimate Legend: KHH falan gelir heralde. Hepsi de çok kral seriler.
En son memoww tarafından 12 Tem 2014 17:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Tower of God ve The Gamer okuyorum bir. İkisi de çok iyi, güzel seriler. The Gamer'ın çizimleri çok iyi onun bir de o artısı var. Öneririm ikisini de herkese.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Noblesse ve The Gamer takip ettiğim favori seriler.ToG ve God of High School güzel serilerdir onlarıda biriktirip okuyorum.Fisheye Placebo ise çok ilginç bir konuya sahip ve gördüğüm en iyi görüntü kalitesine sahip renklendirme ve çizimler çok güzel konuşma balonları bile değişik.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Benim için God of Highschool önce gelir.
Sonrasında ise Noblesse.
Onun akabinde ise Tower of God ve Legend of KHH..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

En beğendiğim Tower of god ile noblesse.
Nowhere boy ve dr.frost'u bu ikisi kadar olmasa da severim. :laugh:
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

En çok severek okuduğum,beğendiğim The God of Highschool oldu. Zaten ana karakteri güçlü olan serileri severim, bir de üstüne dövüş sanatlarıyla alakalı olması ve turnuva işi girince benim için en iyisi oldu.
Ondan sonra da Noblesse gelir. Karizma karakterlerle dolu, komedisi yerinde ve sağlam kurgusu var. Flashback bölümleri özellikle beni bağlayan kısımdır.
Bu ikisinden sonra da TOG ve The Gamer'ı sıralayabilirim. İkisininde daha çok yolu olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

1- Noblesse
2- Trace
3- Girls of Wild's
4- Blind Faith Descent
5- The Gamer

İlk 5 böyle sanırım.

“Webtoon” sayfasına dön