Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Soul Cartel Tanıtım

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Forumda aradım tanıtım bulamadım, daha önce açılmış ise uyarırsanız sevinirim.
Resim Webtoon Si-hun Cha adında ruh tarzı varlıkları görebilen bir genç çocuğun yaşadığı maceraları konu alıyor. Su-In Cha adlı kız kardeşi ile beraber yaşıyor ve ailesinin geçmişi güçlü şeytan avcılarına dayanıyor. Shun'un kendisi çok güçlü olmasa da kardeşine yardım etmek için küçük ruhları yakalamaya çalışır. Fakat bir gün karşısına hiç ummadığı bir şeytan çıkar,Mephistopheles kısaca Mephisto. Mephisto Shun'dan kendisine modern dünya hakkında bildiklerini öğretmesini ister. Güçlü şeytan karşısında başka bir seçeneği bulunmayan Shun tamam demek zorunda kalır. Ablasına olayın tüm ayrıntılarını vermeden danışır ama Mephisto'ya karşı ablasının da bir şansı olmadığını anlar. Aradan bir süre geçer ve Mephisto dünyaya geliş amacının Faust'u bulmak olduğunu anlatır. Zamanında Faust Mephisto tarafından baştan çıkaralamayacağını ilan etmiştir. Mephisto ve Faust tanrının gözetmenliğinde bir anlaşma yapmıştır. Sonunda kazanan Faust olur, ama Mephisto tanrının son anda Faust'a yardım ettiğini savunur ve işlerinin daha bitmediğini söyler.
Karakterler Resim Si-hun Cha Serimizin ana karakteri. Başta zayıf ve güçsüz olsa da sıkı çalışma ve yardım ile zamanla içindeki gücü açığa çıkaracaktır.
Resim Su-in Cha Si-hun Cha'nın ablası, zamanında aileleri güçlü bir şeytan tarafından yok edildiğinde bir medyum tarafından evine alınmış. Bir süre önce ailesini aramak için teşebbüste bulunmuş olsa da eli boş dünyaya geri döndü.
Resim Faust Mephistopheles ile yaptığı anlaşma ile neredeyse tüm evren adını duymuştur. Tanrı kağıdı adlı silahı çok gizemli ve güçlüdür. Seride çocuk olarak gözükmesinin sebebi reankarne olayıdır.

Bu arada bu benim şahsi fikrim ama çocuk bildiğiniz aizen.
Resim Mephistopheles Savaş şeytanı olarak da bilinen Mephisto bir diğer ana karakterimiz. Spoiler olmaması için fazla bilgi vermiyorum. Başta küçük gözükmesine aldanmayın sadece.
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Shu-in Cha ilgimi cekti, bakmak lazim. :laugh:

Saka bir yana ilgi cekici bir konusu var bakarim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Phinks yazdı:Shu-in Cha ilgimi cekti, bakmak lazim. :laugh:

Saka bir yana ilgi cekici bir konusu var bakarim.
Su-in Cha benim de ilgimi çekti nedense. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

“Webtoon” sayfasına dön