Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kiss Wood - Tanıtım

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Resim Yazar & Çizer: Ahn Sung Ho

Tür: Dram, Fantastik, Macera, Seinen

Bölüm Sayısı: 34

Manga Durumu: Tamamlandı

Okuma Biçimi: Soldan Sağa

Çeviri & Edit: tabibitosan

Grup: Osoi Subs

Konu: Sul, şehirdeki sayılı bahçıvanlardan birisidir. Ancak hızlı betonlaşma sebebiyle işsiz kalmıştır. Bunun üzerine kendi evine çekilerek bir bahçe kurmuştur. Bu bahçede çıkan bir yangın yüzünden gözlerini kaybetmiştir ve komaya girmiştir. Birkaç gün sonra uyandığında hastanede değil, Tepe'dedir.

İndirme Linkleri

Tamamen ağaçlar ve bitkilerle kaplı güzel bir evrende bir hayatta kalma, hayata dönme hikayesi. Arkadaşlık ve aile gibi kavramlara da az çok değiniyor. Kısa ve okuması keyifli bir seri. İlk iki bölümle beraber seriye başladık. Çeviri tamamlanmış durumda, edit yapıldıkça bölümler gelmeye devam edecek.
En son memoww tarafından 31 Ağu 2014 04:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu başlığı bulunan yere yani webtoon bölümüne taşındı o yüzden başlıkta ki webtoon yazısını silinip tanıtım yazıldı.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

İlginç bir seri, psikolojik bir seri herhalde. Listeme aldım.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Psikolojik yanı pek yok. Macera türünde sayabiliriz daha çok. Yaratılan dünya çok hoşuma gitti, ters köşeler falan da iyi. Sonu da bence tatmin ediciydi. Hiç sıkılmadan bir çırpıda okunabilir bence.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Hmmm anladım. Kısa seriler hemen sonuca gittiğinden tatmin ederler zati genelde.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Webtoon” sayfasına dön