Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Chronicles of Heavenly Demon Tanıtım

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Resim Gelelim bir diğer Reankarnasyon temalı serimiz olan benimde zevkle okuyarak takip ettiğim bir seri olan Chronicles of Heavenly Demon'a.

Tanıtım Spear Master Sect adındaki bir oluşumun üyesi olan anakarakterimiz tabiki bu oluşumun başındaki adamın öğrencisidir. Fakat bu arkadaşlarımız yasaklanmış bir Demonic Art(yani şeytani bir dövüş sanatı) öğreniyorlar ve Orthodox Sect'e mensup olan kalbur üstü amcaların hedefi haline geliyorlar. Sonra ne mi oluyor? Bir baskın sonucunda bu ortodoks gavatlar bizim elemanı ve ustasını şiş kebap yapıyorlar. Sizin anlayacağınız tongaya bastıkları için çaresizce ölüyorlar. Derkennnnnn bu Spear Sect'e ait olan ama bizim ana karakterimizin taşıdığı bir tılsım sayesinde bizim bu anakarakterimiz olacak olan vatandaş yeniden hayata dönüyor. Ne güzel iş dimi? Başkası dönmüyor hayata bu dönüyor.

Hayatada Numara 900 yada 900. Numara olarak dönüyor. O ne la demeyin, bi adı yok. Hayata döndüğü yer Demonic Cult'a ait bir mağara ve bu mağarada çocuklar izole edilip ölümüne eğitim görüyorlar. Haliyle hiç birinin bir adı yok. Başarı sırası gibi bişey bu numaralarda.

Tabi asıl adı Woon Seong olan bu bizim 900 numara kafaya intikam alacağım ben diye koyuyor bir kere ve olaylar gelişiyor.

Çizimleri hoş, tatlı tatlı okumalık ponçik bir dövüş sanatları serisi.
Okunabilir.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Webtoon” sayfasına dön