Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bijuular ve Jinchuurikiler

Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Dreamwalker yazdı:İki kuyruklunun adı Matatabi değilmiydi, yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum?
Yok doğru biliyorsun ben onları eklememiştim. İsimleri güncelledim. Altta yazan isimler bizim önceden bildiğimiz isimler. Başlıkta yazan isimler Naruto'nun öğrendiği orjinal isimler.
Dreamwalker
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Teşekkür ederim. Çok güzel hazırlamışsınız. Ellerinize sağlık
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

Bijuuları galiba oyunda mı savaştırmışlar nereden geliyor bu bilgi :D
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Gayet güzel bir paylaşımda bulunmuşsun ellerine sağlık, yanlız bu kuyruklular arası savaşı bende anlayamadım, bazı arkadaşlar kuyrukluların kuyruk sayısına göre güçleri yok filan demiş ama bence yanılıyorsunuz, tamam bütün kuyruklular devasa çakraya sahip ve kendilerine göre teknikleri de var ama yarım haliyle bile 7 tane kuyruklunun yaptığı bijuu damaya eşit bijuu dama yaptı, hachibinin de aynı şekilde, hatta şöyle de düşünülebilir, köylerin aralarındaki güç farkı gibi, konoha da mesela sadece kyuubi vardı, konoha dışındaki köylerde ya bir ya iki tane bijuu vardı.

“Evren Bilgileri” sayfasına dön