Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Manga

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Arkadaşlar merhaba, Naruto mangasını baştan okuyorum. 43. Ciltten itibaren okuyabileceğim indirebileceğim bir yer var mı ? Baya baktım bulamadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Türkçe mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Outlaw yazdı: 20 Kas 2021 22:08Türkçe mi?
Evet hocam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Grifthh yazdı: 21 Kas 2021 21:35
Outlaw yazdı: 20 Kas 2021 22:08Türkçe mi?
Evet hocam.
Türkçe çeviri tam değil diye biliyorum çevrilen yerleri yükleyen yerlere de telif atıyorlar. Savaş arkı full olarak var diye biliyorum sadece Türkçe.
Resim
Kullanıcı avatarı
McMaster
Favori Manga: Air Gear
Favori Anime: Gintama

Mangadex üzerine yüklemeye başladım ben elimdeki Türkçe kaynakları ama 335 öncesi 200+ küsur bölüm eksik var elinde olanlar bana özelden iletirse sevinirim. Türkçe kaynak linki; https://mangadex.org/title/6b1eb93e-473 ... a4a/naruto okumak isteyenler yumulsun.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

McMaster yazdı: 01 Ara 2021 20:04 Mangadex üzerine yüklemeye başladım ben elimdeki Türkçe kaynakları ama 335 öncesi 200+ küsur bölüm eksik var elinde olanlar bana özelden iletirse sevinirim. Türkçe kaynak linki; https://mangadex.org/title/6b1eb93e-473 ... a4a/naruto okumak isteyenler yumulsun.
335 Sonrası var mı sen de ?
Resim
Kullanıcı avatarı
McMaster
Favori Manga: Air Gear
Favori Anime: Gintama

Grifthh yazdı: 08 Ara 2021 12:57
McMaster yazdı: 01 Ara 2021 20:04 Mangadex üzerine yüklemeye başladım ben elimdeki Türkçe kaynakları ama 335 öncesi 200+ küsur bölüm eksik var elinde olanlar bana özelden iletirse sevinirim. Türkçe kaynak linki; https://mangadex.org/title/6b1eb93e-473 ... a4a/naruto okumak isteyenler yumulsun.
335 Sonrası var mı sen de ?
Evet var yüklüyorum zaten. 335 Öncesi eksik bölümler varsa bana yollayabilirsiniz. Onları da yüklerim.
Kullanıcı avatarı
Monolith
Favori Manga: Naruto
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
Favori Anime: HxH
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

Boşver okuma bence. Hem seri aklında güzel kalmış olur son arc çok kötü çünkü.

“Naruto Genel” sayfasına dön