Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Narutard Nedir, Ne Değildir?

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
RIKUDOUSENNINMADARA
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

yalan yok ben de chibaku tensei el hareketini çok sık yapıyorum iş yerinde arada bi gözümü kapatıp kamui diyorum bazende katon el hareketlerini yapıyorum saDSaD:D
chibaku tensei
cwc_cenk

Otobüse çok insan binince kalabalığı yarmak için susano açtığım oluyor arada...
:)
Hatta ms açma sesi kulaklarımda çınlıyor...
cwc_cenk

Hadi maytapları patlatalım ozaman ...

Geçen mangal yakıcaz baktım ateşi yakmayı beceremiyolar, aaa dedim şurda ne uçuyor dedim fil mi lan ne kadar büyük falan dedim kekolar o tarafa bakınca katon kıçtan ateş püskürtme tekniğini çaktım. Yoklan fil uçarmı olm dediler ve ne ara yaktın lan zırtapoz dediler bende gülüp geçiştirdim.

Gene geçenlerde hastanedeyim baktım çocuğun biri ağlıyor doktorda acemi teşhisi koyamıyor.Hemen byakuganı çaktım.360 derece görüş sayesinde bir yandan da hemşirelere... neyse orayı anlatmıyım, dedim doktor bey bunun gazı var sen buna gaz söktürücü yaz dedim, kontrol edince hakkatten doğru söyledin heralde sende doktorsun dedi.Yok dedim sen reçeteyi yaz sonrada prostatını bi kontrolden geçirt dedim.Anlamadı heralde ama çoçuğu bunun elinden kurtarmış oldum.

Gene geçenlerde fındık toplamaya gittik laz uşak bana diyoki 3 dönüm arazi biticek lan dedim ben 3 ayda anca bitiririm dedim bitirmezsen para yok dedi.Nekadar vercen dedim çuval başı 50 tl dedi.Dedim akşama traktörü gönder çuvalları alsınlar onlarıda bana taşıtma dedim bu tabi bastı küfürü.Akşama doğru işin bitince gelirsin yemekte görüşürüz bak burası sana emanet dedi bastı gitti.Akşam ben sana gösteririm diyip bastım kagebunshini.100 tane ile 3 saat te işi bitirdik.Laz uşakta bana inmisin cinmisin nesin lan sen diyip paraları hemen önüme dizdi.Ayıptır söylemesi hala o paraları yiyorum...
Hadi sıra sizde :) :) :)
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Atayizim lakin son 4 yorumu görünce aynı kişiye ait hesaplar olmaları için ellerimi mihraba açıp rabbe dua ettim.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Of of of birileri çok yanlış anlamış konunun amacını. :/
cwc_cenk

Yaş ilerledikce ,25 ten 30 ve üzerine çıkmaya başladıkça bu mevzu baya sıkıntılı bir hal almaya başlıyor.
En son cwc_cenk tarafından 05 Kas 2014 04:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Concord
Favori Anime: ..

cwc_cenk yazdı:Hayalleri doğrultusunda giyinip kuşanıyolar para harcıyolar ve bunu anlatan bi başlık var, bende araya bi iki bişiy karalamışım çok mu?
Olayın götünden bakmak bu olsa gerek. Hani ilkokulu bir kızın başörtüsünü özgürlük gibi görmekten farkı yok
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Illumunati gibisin Celeb. İki dakikada subliminal (algı) operasyonların ile beynimi yıkadın. :lol:

Şaka bir yana Naruto'ya başlamadım henüz. Başlayınca benim üzerimde etkisi ne olur acaba merak ediyorum. :)
Concord
Favori Anime: ..

MRTFR yazdı:Illumunati gibisin Celeb. İki dakikada subliminal (algı) operasyonların ile beynimi yıkadın. :lol:

Şaka bir yana Naruto'ya başlamadım henüz. Başlayınca benim üzerimde etkisi ne olur acaba merak ediyorum. :)
Sonradan izleyen biriyim, etkisi fazla olmuyor ama ilk seri bitince baya olayları merak ediyorsun, 2. serinin başlarında saçmaladığını düşünüyorsun. Sonra güzelleşiyor derken yine saçma yerlere denk geliyorsun ama hadi sonu gelsin diyorsun. Savaş başlıyor hoba :silly: :silly: :silly: :silly:
Resim
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

Konuyu görünce "vay mk" dedim ya la. Bu Narutordlerin yaş grubu da önemli bir mevzu yalnız. Hani 14 yaşında bir çocuk kendini camdan atar kafası o kadar basmıyordur, asosyaldir ama aynı şeyi 18-30 yaşları arasında birileri yapıyorsa ciddi anlamda bir hastalık vardır. Özellikle Celeblol'e soruyorum konu ciddi bir amaçla mı açıldı - harbiden var mı böyle bir şey-, yoksa makarasına açılan bir konu mu?
Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön