Naruto Manga

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Arkadaşlar merhaba, Naruto mangasını baştan okuyorum. 43. Ciltten itibaren okuyabileceğim indirebileceğim bir yer var mı ? Baya baktım bulamadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond, Vinland Saga, Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, Billy Bat, Koe no Katachi...
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo..

Türkçe mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Outlaw yazdı: 20 Kas 2021 22:08Türkçe mi?
Evet hocam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond, Vinland Saga, Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, Billy Bat, Koe no Katachi...
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo..

Grifthh yazdı: 21 Kas 2021 21:35
Outlaw yazdı: 20 Kas 2021 22:08Türkçe mi?
Evet hocam.
Türkçe çeviri tam değil diye biliyorum çevrilen yerleri yükleyen yerlere de telif atıyorlar. Savaş arkı full olarak var diye biliyorum sadece Türkçe.
Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön