Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Celebhol
Favori Anime: -

Her hafta manga tartışmada ''Naruto şöyle, Naruto böyle'' deneceğine burada tartışalım dedim fakat "Kendinizi Dışa Vurun!" başlığı olarak kullanmayın. Eleştirin, argo da kullanın, doğaldır sonuçta -ölçüsü kaçmadığı sürece- ama biri size karşı çıkarsa -mantık çerçevesi içinde- fikrinizin neden böyle olduğunu belirtin.
Not: Manga Tartışmada tabi ki herkes fikrini belirtir bölüm hakkında ama "seri" hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazın lütfen.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Tuvaletim geldi, bi sıçıp gelcem.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
unowen
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail
Favori Anime: Yok

Birazcık sasukeye benzese can kurban.
Resim
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Saske panpa biraz katliam yapsın da ninca görelim -.- Sevmezdim ibneyi ama yapcak bişey yok. Arkadaşlık , kardeşlik , aşk ve daha ne kadar bok konu varsa naruto üzerinde onun işlenilmeye başlaması can sıkıcı.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Bu seri başta çok güzel olmasına rağmen boka sardı devamında milletin kishi hayranlığı ve seride her olan boka saçma sapan şeylere wooowwww kishi bağladı yine falan demeleri yüzünden narutonun sasukenin ve sakuranın bir an önce gebermesini arzu etmekteyim
Demem o ki bu kishi dallaması okuyucusuna hakaret ediyor gerçi okuyucu her boktan teknik umar oldu sasuke narutoya buzlu badem soksa naruto buzlu badem tipi çakra geliştirdi yeni teknik çıktı diye coşacak millet amk
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Seri hakkındaki yorumum "iyidir". Seriden çok rahatsız eden sitede en çok bu serinin aşağılanması, en çok buna laf sokulması, en çok bundan nefret edilmesi, en çok buna sövülmesi vs. vs. ama 1 yılı aşkın süredir "Amk ben bunun" "Ananı sikeyim Kishimoto" dense de nefret edildiği halde okunmaya ve yorum atılmaya devam edilmesi. Kimseye gidin bırakın demiyorum ve ciddiyim bunda ama bu seriden "nefret edildiği" duygusuna kapılıyor insan ve böyle rezil birşey hala okunuyor, çelişkidir bu. Yani sonuç bu serinin gereksiz yere aşırı derecede eleştirildiğidir. Tabi bu konuda - Naruto'nun gidişatı- sağlıklı tartışma yapılamamasının bir unsuru da Narutard / aşırı Naruto fanı tiplerin ortaya çıkıp konuşulan şeyin içine sıçması.
Not: Serinin aşağılanmasının ortama kabul edilme olayı yüzünden yeni üyeler tarafından sıkça yapıldığını da görüyorum.
Not 2: Bir ara farkında olmadan ben de yaptım bunu :laugh: İnsanın kitle psikolojinden etkilenmesi doğal birşey zaten. Naruto mükemmel bir seri değil ama hakkı çok yeniyor ve bazen mesajlarımda serinin sanki hiç kötü yanı yokmuş gibi geliyorsam bu serinin hakkının yendiğinden ve biraz da olsa bunu dengelemeye çalışmamdan.
Kullanıcı avatarı
Shipmaster
Favori Manga: Berserk, Vagabond, 20th Century Boys, Shamo, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru, Beelzebub, The Breaker, Veritas
Favori Anime: Death Note, Tengen Toppa Gurenn Lagann, Luluş reyes, Pokemon, Digimon

Celebhol yazdı: Not: Serinin aşağılanmasının ortama kabul edilme olayı yüzünden yeni üyeler tarafından sıkça yapıldığını da görüyorum.
Evet hacı.

Her ne kadar Naruto'yu ben de kötülesem de okuyorum.Ama sonunu merak ettiğimden veya yeni maceralarını görmek istediğimden değil.Sonunu zaten biliyorum Naruto hokage olacak, Hinata ile evlenecek.Benim okuma nedenim.Her bölümde daha da boka batması ve sonu o kadar belli olmasına rağmen deli gibi merak eden Naruto hayranlarının suratını görmek istemem.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
rakamharic
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

bence sonlarda boka sardı kelimesi çok yanlış.naruto ve shippuden diye ayrılmalı.naruto kesinlikle süperdi.shippuuden iyiydi.son bölümleri çok aşağılıyonuzda eminim 1 yıl öncekileride aşağılıyosunuzdur.shippuudende doğru düzgün naruto savaşı bile yoktu.mesela ilk narutoda naruto zabuzadan kafa bandını aldığında bi gaza gelmiştim.şimdi o heycanı katmıyolar.ama çokta aşağılancak hali yok.vasatın üstünde olduğu kesin.
jimmybollex
Favori Manga: naruto
Favori Anime: death note

Bence beğenmeyen buraya zaten yazıp zaman harcamaz..
Kullanıcı avatarı
Shipmaster
Favori Manga: Berserk, Vagabond, 20th Century Boys, Shamo, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru, Beelzebub, The Breaker, Veritas
Favori Anime: Death Note, Tengen Toppa Gurenn Lagann, Luluş reyes, Pokemon, Digimon

jimmybollex yazdı:Bence beğenmeyen buraya zaten yazıp zaman harcamaz..
Lan oğlum psişik güçlerin mi var?Arada o kadar mesafe varken beynimi mi okuyorsun?Beğenmiyorum nefret ediyorum ve upuzun bir yazı yazdım al sana birtane daha yazıyorum.Benim neye zaman harcayıp harcamayacağım sana mı kalmış.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön