Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Checkmate
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Sonu Aceleye getirildi bence. Ve bir suru cevapsiz soruyu arkasinda birakti. Ama naruto one piece le birlikte en sevdigim manga oldu. Bi 10 sene daha takip eder sıkılmazdim :) su gaiden de gidim sarmiyor
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Resim
??????
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

ansatsuken yazdı: 19 May 2015 10:21 Resim
??????
Mutlak barış sağlanmadı. Serinin devamı Boruto sıçmığında hala savaşlar sürüyor.

Ya ben bu anime yapımcılarının ta ırzlarını sikeyim. Bir videoya denk geldim, kızlar düğün hazılrığı yapıyor, Orochimaru arkada dondurma alıyor.

Ulan Tower Of God'daki Prens bile bu durumlara düşmedi. En azından kendine oyun arkadaşı buldu ne bileyim hala Viole'ye falan dikleniyor.
Resim
Anka024
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Naruto çok iyiydi. Harikaydı. Naruto Shippuuden'in başlarıda çok harikaydı. [Bkz; Orochimaru vs Kyuubi dört kuyruk.]

Ama bu dövüş bittikten sonrası tamamiyle çöp. Bu kadar basit.

Jiraiya vs Pain'de güzeldi o kadar.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Anka024 yazdı: 19 Mar 2017 13:30 Naruto çok iyiydi. Harikaydı. Naruto Shippuuden'in başlarıda çok harikaydı. [Bkz; Orochimaru vs Kyuubi dört kuyruk.]

Ama bu dövüş bittikten sonrası tamamiyle çöp. Bu kadar basit.

Jiraiya vs Pain'de güzeldi o kadar.
Pein vs Nardo güzeldi bence.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Kishi'ye hiç bir konuda kızmam, ama neden Boruto'da şu serinin atmosferini sikmelerine bu kadar izin veriyorsun birader ya? Savaş dönemi bozulmuştu da şu Boruto serisindeki kadar da değildi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Outlaw yazdı: 14 Kas 2017 23:49 Kishi'ye hiç bir konuda kızmam, ama neden Boruto'da şu serinin atmosferini sikmelerine bu kadar izin veriyorsun birader ya? Savaş dönemi bozulmuştu da şu Boruto serisindeki kadar da değildi.
Ben sahsen Boruto'yu olen bir inegin sutunun sagilmasindan ote gormuyorum. Kishimoto Toriama baskisi yuzunden izin verdi ama kimse canon gormek zorunda degil.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Bilgi saklama amacıyla cesetlerin yokedildiği bi seriden köylerin toplanıp arenada genin dövüştürüp izlediği bi seriye dönüşünce bozmaya başladı. Chuunin sınavından sonra bir daha ninja mangası havası vermedi. Zabuza görevi dışında 1 tane ninja görevi hatırlamıyorum. Ya sasukeyi aramaya gittiler ya da akatsukiyle savaştılar.

Dövüşleri bi yere kadar güzeldi. Her zaman stratejinin önemi vardı. Ama susanno, rasenshuriken gibi teknikler bozmaya başladı seriyi.
Özellikle painden sonra dövüşler öyle bi hale geldi ki sanki dragon ball izliyorum.

Mangaka yaratıcılığının yetmeyeceği büyüklükte bi dünya yaratmaya çalışınca işin içinden çıkamadı. Konoha dışındaki köylerde anca 2-3 isimli ninja var. Düzgün güç de uyduramadı. Her 50 bölümde yeni bi göz çıktı.
Bu yüzden ninja dünyasına, yan karakterlere önem vermeyip sadece naruto ve sasuke üzerinden ilerleyince sıkıcılaştı manga.

Son arc rezaletti. hala ölmüş seriyi sağmaya çalışıyorlar.
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön