Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Birde bu serinin belalı tipleri vardır. Bela olurlar seriye. Bunları ''ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi''ne benzetiyorum. Aynı zamanda gittikleri filmin yarısında falan çıkarlar. Adamlar ne filmi ne mangayı severler ama her başlıkta online olurlar. Bu kadar eksiğini görüyorsan bırak gitsin arkadaşım. Benim FT'ye eleştirilerim aynıydı, serinin izleyiciye/bana sundukları da hep aynıydı. 2.sezonu izlerken bıraktım. Bu kadar zor değil eleştirilerine cevap veremiyorsa bırakırsın. Bu kadar takılmaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

İlk başladığımda çok severdim. lakin one piece okumaya başladıktan sonra(part-1 hariç) çok pasif kaldı gözümde.

Neyse.. iyi-kötü hali ile Naruto Bu hafta mefta oluyor, şimdiden başınız saolsun gençler.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Concord
Favori Anime: ..

Seri aynı tür okduğum seriler arasında konu olarak özgün ve ilginçliği ile ön plandaydı. Tartışırken çoğu seriden daha zevk aldığımı hatırlarım buda altyapsının ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Ama her zaman öğretildiği gibi iyi bir altyapı iyi bir işleyişe sebebiyet vermiyormuş. Bir yere kadar altyapı götürdü ama oluşturduğu temeli altyapıyı hikayeyi siktir edip yeni bir seri çiziyor gibiydi mangaka. Sanki seriye başlarken delikanlı bitirmeye yakın daha doğrusu bir noktadan sonra bunamış bir yaşlı adam çizip yazıyordu bu seriyi. Naruto part 1 o yüzden çoğu kişinin gözünde narutonun sonraki kısımlarından ayrıymış gibi güzel geliyor aynı bana olduğu gibi.

Neyse sonunda bitiyor. Keşke bir noktasında kishiye bir şey olsaydı seriyi bıraksaydı en aznıdan güzel bir seriyi bitirmeden bıraktı oç diye sövseydik şu an ki gibi sövmeseydik.
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Animeyi bırakıp mangasını başından okuduğumdan beri en sevdiğim seriydi. Bana mantıksız gelen çoğu şey mangayı okuduğumda o kadar da saçma gelmemeye başladı.
kakashinin bir süreliğine aldığı gücü ve madara ile obitonun yeni güç alınca eskileri unutması dışında çok mantıksız bulduğum bir şeyi yok. Ama manga yine de daha güzel olabilirdi.
Savaş çok aceleye geldi bence. Herkesin savaştığı bir savaşta neji, lee gibi karakrerlerin ne durumda olduğu gösterilebilirdi.

Manganın sonu da aceleye gelmiş sanki. Ben insanlar sonsuz tsukiyomiden kurtulunca o olay bile tek başına 1 bölüm alır sandım 2 sayfa değil. Herkes hayalini kurduğu hayatın rüya olduğunu öğrenince isyan edip geri dönmek isterler falan sanmıştım.
Başından beri iruka senseinin hokage şapkasını narutoya taktığı o anı, herkesin narutoyu alkışladığı anı, narutonun sevinçten ağladığı anı görmek istiyordum.
Bir time skip verilip "alın naruto yıllar sonra hokage oldu" denmesi hoşuma gitmedi. Hokage olacağını zaten biliyorduk önemli olan hokage olduğu günü görmekti benim için.
Ama tüm bunlara rağmen yine de seviyordum lan seriyi. Bleach ve one piece'i sıkıldığımdan bırakmıştım okuduğum manga da kalmadı şuan. Bi ara one piece okumaya yeniden başlayacağım o zamana kadar siteye de girmem sanırım artık.
Cascoze
Favori Manga: Sun Ken Rock,Berserk,Vagabond,Veritas,Liar Game,Feng Shen Ji,Tower Of God,Gantz,Gintama,Beelzebub,One Piece
Favori Anime: Monster,Cowboy Bebop,Ghost In The Shell,Ergo Proxy,Steins Gate,Aoi Bungaku,Jormungand,Full Metal Alchemist Brotherhood,Gintama,Beelzebub

İlk izlediğim shounen.Potansiyelini boş yere harcamış sıçıp bırakılmış bir seriye döndü ve bitirildi.
Kullanıcı avatarı
nick01
Favori Manga: One Piece, One Punch OÇ
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

1. partta 1v1'ler çok kıymetli. Resmen mangaka söylenen cümlelerle güç dengelerini mükemmel bir şekilde belirtmiş. Ayrıca chuunin sınavları çok vahşice lan. En az 5-6 genin öldü sınavın gerçekleştiği ormanda, kimsenin mikinde değil. 3. Hokage ölmüş kim takar amk :D
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Yeni edindiğim bir arkadaşla konuşurken anime konusu açıldığında adı geçen hede.Ölümüne naruto izliyormuş,bilmem kaç yüzüncü bölümün çıkmasını bekliyormuş.Falan filan derken muhabbeti koyulaştırdı bu anime.Öyle yani onun dışında nedir ne değildir bilmem.
Yazın mangasına başlayayım dedim,yemedi.O kadar bölüm gözümde çok büyüdü. Bu da böyle bir anımdır.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Bekledim sonuna kadar Neji gelir diye gelmedi. Hyuuga'nın değiştiğini görmesi gereken Neji'ydi ama tam hyuuga değişti Neji göremedi. Açıkcası hala ufakta olsa bir ümidim var belki gaidende bir olaylar olur da geri gelir diyorum. Seri bitince Sasuke'ye lan piç rinne tensei yapsana bile dedim ama nerdeeee. Come back Nejiiiiiii!!

Bilenler vardır Naruto'nun ciltlerini türkçe olarak basmaya başladı bir yayınevi. Ciltlerde bazı karakterlerin ilk çizimleri, isimleri, Kishimoto'nun parça parça anılarını anlattığı bölümler ve başka mangakaların Naruto için çizdiği kutlama resimleri mevcut. Görmek, okumak isteyen olursa resimlerini çekip yükleyebilirim.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Özletti lanet olsun.Gaidenler falan da yetmiyor.
Ciddi haterlık yaptım zamanında,pişman falan da değilim ama varlığı yokluğundan iyidir.Zaten ölenin ve olanın iyisi hatırlanır hep.Şimdi yeniden başlasa yine bok atmaya devam ederim.
Vs'lerini özledik,shikamarusunu kakaşisini özledik.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Nedense bugun geldi aklıma! Narutodaki bütün kötü karakterleri aklıma getirmeye çalıştım da nerdeyse hepsi sevdiğim karakterler. Kötü karakterleri bu kadar sevdirebilmesi Naruto nun genel mantığıyla da çok uyuşan bi durum.
Madara, Oroch, Nagato, Akatsuki nin tüm üyeleri, Zabuza, iyi tarafa geçmeden önce Gaara ve Obito. Ve hakkında ki gerçekleri bilmeden önce İtachi reis (Gerçekleri öğrendikten sonra God mode dur benim için zaten). Aklıma gelenler bunlar ve hepsi cidden orjinal ve çok sevilesi karakterler. Naruto bu konuda bir çok mangadan ayrı bir yerdedir bence.
Not1: Bir çok mangadan kastım en azından benim bildiğim ve takıp ettiğim 10-15 mangayı kapsayacaktır tabiki de. :)
Not2: Her mangada sevilecek kötü karakter vardır ama Naruto da nerdeyse hepsini bu noktada görüyorum.
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön