Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En güçlü karakter sıralamasında yardım eder misiniz ?

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Utku
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Death Note,Yu-Gi-Oh,Avatar,Bleach

masterkame yazdı:
YondaimeMinato yazdı:
Zettai yazdı:@YondaimeMinato

Jiraiya, Orochimaru'dan güçlüdür lan! ehuehe.

@Utku

Mesajını yeni gördüm. Şimdi evet doğrudan gücü düşündüğümüzde yener gibi gözüküyor ama 3. Raikage zekadan biraz mahrum :side: O yüzden Jiraiya birçok yöntem ve strateji tasarlayarak ve jutsu fazlalığı üstünlüğü ile yener diye düşünüyorum. Orochimaruya gelirsek bence orochimarunun stratejiye ihtiyacı yok, bedeni fiziksel hasarlara karşı neredeyse ölümsüz ve yılanlarla falan bir şekilde zapt edip öldürebilir gibime geliyor.

Hahah güldürdün beni valla :D jirayayı bende çok seviyorum fakat orochimarunun teknikleri bitmek bilmeyen jutsu öğrenme çabaları ve komik tavırları yani 4 kuyruklu kyuubi ile dans etti resmen :D Hatırlarsan Jiraya 3 kuyrukda az daha rahmetli oluyordu çok güçlü ikiside ama Oroc biraz daha avantajlı.
Konu Dışı
Benim hatırladığım Jiraiyayı yaralayan kyuubide 4 kuyruktu. Orochimaruda dans etmedi pek baya zorlandı yerlerde falan yuvarlandı. Orochimaru, Jiraiya hangisinin güçlü olduğu tam değil belli aslında. Normal hallerinde Orochimaru daha güçlü, sennin moda geçtiği zaman Jiraiya daha güçlü. Orochimarudada edo tensei gibi bir teknik var. Ona yapacak birşey yok zaten Orochimaru edo tenseiyi adam akıllı kullanırsa Hashirama,Madara gibi über adamlardan başka kimseye yenilmez.

Orochimaru bilginin güç olduğunun canlı kanıtıdır.Edo tensei gibi bir teknik varken bence Jiraiya'nın çok bir şansı yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Ben sennin mode ile Jiraiyanın üst sırada olduğunu düşünüyorum hala. Tabi ki gidipte orochimaruya edo tenseiyle bütün kageleri falan çağırtırsanız orochimaru alır ama o mezar bulmasına bağlı. Yani jiraiya vs orochimaru kishiye bağlı. Ama ben Jiraiya'nın tekniklerini falan sevdiğim için onu bir sıre üste koydum.
Resim
-Jiraiya
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Adam efsaneler uydurma diyo ya!. Hey Allah'ım sen Jiraiya'dan başka senjutsu kullanabilen birini gördün mü arkadaşım? Orochimaru sandaime yi öldürmüş biri. Edo Tensei yi geliştirmiş 1. yle 2. yi çağırmış biri :D Gelipte kafaya göre uydurma efsaneler diyemezsiniz. jounin seviye üstü efsaneler onlar. Bu yüzden takma ad verilmiş. Herneyse efsaneleri küçümsemeniz hoş olmamış.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Şu Kaguya ve Rikodu sennin i ve Edoları devre konu dışı tutarsam. Hepsinin orjinal Naruto serisindeki '' Zirve '' hallerini değerlendireceğim.

1- Rs Naruto- 100 puan
2- Rs Sasuke- 99.5 puan
3- Jinchuriki Madara- 99 puan
4- Gai ( 8.Kapı )- 97 puan
5- Jinchuriki Obito- 96.5 puan
6- Hashirama- 95 puan
7- Jinchuriki Minato ( Kyuubi'nin yarısı ile )- 92 puan
8- Pain Nagato- 90 puan
9- Sennin Mode Kabuto- 89 puan
10- Sarutobi ( Genç )- 88 puan/ Jiraiya ( Sennin Mode )- 88 puan
11- Kisame ( Samehada ) - 87 puan
12- Killer Bee ( Jinchuriki ) - 86.5 puan