Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En güçlü karakter sıralamasında yardım eder misiniz ?

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Şu konuda sadece bundan sonra sadece sıralamanızı yapın, vs karşılaştırmalarına bi daha girmeyin.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Bir sıralama da benden olsun o zaman :

1-Madara
2-Hashirama
3-Minato
4-Naruto
5-Nagato
6-Obito
7-İtachi
8-Orrrochimaru
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
GaaRa
Favori Manga: Veritas,Vagabond
Favori Anime: Slam Dunk

Rikodou yu saymıyorum ben zaten shinobiliği kuran adamdan bahsediyoruz.Ve bu sıralamayı üzülerek yapıyorum çünkü gerçekten bazı karakterleri harcadı Kishi en üst sıralarda olması gereken karakterleri hemde.

1-Madara
2-Hashirama
3-Nagato
4-Minato
5-Naruto
6-Killer B
7-Jiraiya
8-İtachi
9-Orochimaru
10-2.Tsuchikage
11-Sasuke
12-Kakashi
13-Gaara
14-Tsunade
15-3.Tsuchikage
16-Chiyo
17-Sasori
18-Deidara
19-Gai
20-Kisame
21-Darui
22-Konan
23-Neji
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Eh bende sıralama yapayım madem.Rikudou ile oğullarını saymayacağım.Madara konusunda ise karar veremedim.Edo halini sayamam kendi gücü değil.Hayattayken ise gençken rinneganı yoktu ama bedeni gençti.Yaşlıyken de bedeni yaşlıydı ama rinneganı vardı.Sıralama da hangi halini ele alsam bilemedim.Sınırlı chakrası olan genç madara'yı ele alıyorum.

1-Minato(madara'nın edo halini ele alırsam en tepeye onu koyardım)
2-obito(Hashrama'nın mokuton bunshin ile obito'yu katı halde yakalayabileceğini düşünüyorum ama obito sadece ms güçlerinden ibaret değil.Normal sharingan ile kyuubiyi kontrol edebilen bir adam.Mokuton tekniklerini ve rinnegan tekniklerini kullanabildiğini düşünerek buraya koydum.Naruto,hashirama ve minato'dan başkası tek başına yakalayamaz katı halde bu veledi.madara bile.Tabi genç halinden bahsediyorum edo değil).
3-naruto(naruto'nun şu haldeyken meteor atamayan,mokutonsuz,rinnegansız,sınırlı chakralı,kyuubisi elinde olmayan madara'dan güçlü olduğunu düşündüm.Zaten genjutsu da naruto'ya işlemiyor kurama ile kanka çünkü.Hashirama'yı ise kurama'nın sağladığı chakra farkıyla yener diye düşünüyorum.)
4-Hashirama
5-Madara
6-Nagato(tam potansiyelinde olduğunu yani tek beden de ayakta durup savaşabildiği halini göze alıyorum.Pein de onun gücünün bir parçası zaten.Sadece peini sayarsak bu sırayı vermem nagato'ya)
7-2. hokage(3.den güçlü olduğunu düşündüm.Uzay zaman jutsusu,edo tensei gibi teknikler bulan adam da daha neler vardır.suiton'dan ibaret olduğunu sanmıyorum.Senju kanının sağladığı yakın dövüş üstünlüğü de var tabi.10 adama jonin bile olsalar nasıl yenildi tabi o merak konusu.)
8-3. hokage(bu adam varken jiraiya'ya teklif etmedilerse bir sebebi vardır değil mi?)
9-Jiraiya
10-Sasuke(itachi'yi edo değil de normal itachi olarak düşündüğüm için sasuke'yi üste aldım.İtachi'nin aksine susanno'yu kullanırken herhangi bir riski göze almak zorunda değil.İtachi'nin sasuke'den üstün yanı genjutsuydu ama bu da sasuke'ye işlemiyor.Tsukiyomi bile.)
11-itachi
12-Orochimaru(İtachi bu adamı genjutsuyla yenmişti.Sasuke de öyle.Eğer orochimaru'nun baş edemeyeceği bir genjutsu yaparlarsa yenebilirler ancak orochimaru genjutsu için bir önlem alamaz mı emin değilim.Zamanında itachiden ayar yediği için yukarı koydum itachiyi.Sasuke ise genjutsu konusunda daha kötü ama yenebileceğini düşünüyorum.Bence juugo sasukenin gücünün farkında değil.Orochi döver falan diyor.)
13-kabuto

Vs karşılaştırması yapmayın dediğiniz uyarıyı gördüm de ben kendi sıralamamı yaparken neye göre yaptığımı falan yazdım.Sorun olmayacağını düşündüm.
Eleutherios
Favori Manga: Naruto - Bleach - One Piece
Favori Anime: Naruto - Bleach - One Piece - Death Note - Hellsing - Shingeki no Kyojin - Beelzebub - Sword Art Online - Hunter X Hunter 2011 -

byakusharinnegan yazdı:Eh bende sıralama yapayım madem.Rikudou ile oğullarını saymayacağım.Madara konusunda ise karar veremedim.Edo halini sayamam kendi gücü değil.Hayattayken ise gençken rinneganı yoktu ama bedeni gençti.Yaşlıyken de bedeni yaşlıydı ama rinneganı vardı.Sıralama da hangi halini ele alsam bilemedim.Sınırlı chakrası olan genç madara'yı ele alıyorum.

2-obito(Hashrama'nın mokuton bunshin ile obito'yu katı halde yakalayabileceğini düşünüyorum ama obito sadece ms güçlerinden ibaret değil.Normal sharingan ile kyuubiyi kontrol edebilen bir adam.Mokuton tekniklerini ve rinnegan tekniklerini kullanabildiğini düşünerek buraya koydum.Naruto,hashirama ve minato'dan başkası tek başına yakalayamaz katı halde bu veledi.madara bile.Tabi genç halinden bahsediyorum edo değil).
3-naruto(naruto'nun şu haldeyken meteor atamayan,mokutonsuz,rinnegansız,sınırlı chakralı,kyuubisi elinde olmayan madara'dan güçlü olduğunu düşündüm.Zaten genjutsu da naruto'ya işlemiyor kurama ile kanka çünkü.Hashirama'yı ise kurama'nın sağladığı chakra farkıyla yener diye düşünüyorum.)
4-Hashirama
5-Madara
6-Nagato(tam potansiyelinde olduğunu yani tek beden de ayakta durup savaşabildiği halini göze alıyorum.Pein de onun gücünün bir parçası zaten.Sadece peini sayarsak bu sırayı vermem nagato'ya)
7-2. hokage(3.den güçlü olduğunu düşündüm.Uzay zaman jutsusu,edo tensei gibi teknikler bulan adam da daha neler vardır.suiton'dan ibaret olduğunu sanmıyorum.Senju kanının sağladığı yakın dövüş üstünlüğü de var tabi.10 adama jonin bile olsalar nasıl yenildi tabi o merak konusu.)
8-3. hokage(bu adam varken jiraiya'ya teklif etmedilerse bir sebebi vardır değil mi?)
9-Jiraiya
10-Sasuke(itachi'yi edo değil de normal itachi olarak düşündüğüm için sasuke'yi üste aldım.İtachi'nin aksine susanno'yu kullanırken herhangi bir riski göze almak zorunda değil.İtachi'nin sasuke'den üstün yanı genjutsuydu ama bu da sasuke'ye işlemiyor.Tsukiyomi bile.)
11-itachi
12-Orochimaru(İtachi bu adamı genjutsuyla yenmişti.Sasuke de öyle.Eğer orochimaru'nun baş edemeyeceği bir genjutsu yaparlarsa yenebilirler ancak orochimaru genjutsu için bir önlem alamaz mı emin değilim.Zamanında itachiden ayar yediği için yukarı koydum itachiyi.Sasuke ise genjutsu konusunda daha kötü ama yenebileceğini düşünüyorum.Bence juugo sasukenin gücünün farkında değil.Orochi döver falan diyor.)
13-kabuto

Vs karşılaştırması yapmayın dediğiniz uyarıyı gördüm de ben kendi sıralamamı yaparken neye göre yaptığımı falan yazdım.Sorun olmayacağını düşündüm.

İyi sıralama ancak insan istesede istemese vs sırası yapıyor.
Narutoyu keşke madara ve hashiramadan sonrasına alsaydın adamda rinnegan cart curt olmadan bile korkuyorlardı , Hashiramayı cakra farkı bile olsa yenemezdi naruto.
Eğer yanlışım varsa düzelt.
[thumbnail]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... BFD.th.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Sharingan No Kakashi
Favori Manga: Naruto,Bleach,D.Gray-Man,The Breaker
Favori Anime: Naruto, D.Gray-Man

Minatonun ilk sıralarda yer alması gerekir. Adam manganın bugu gibi bişey bence mangada yenilmeyecek tek adam minatodur . Öyleyse sıralama şöyle,

0-Naruto :P (Kishi bu napcağı bellimi olur narutoyu ilke yazıyorum çünkü şuan manganın gidişatına göre olağan dövüşte ya naruto ölecek [ki bu çok küçük bi ihtimal] yada naruto madarayı yenecek, Ana karakter olduğu için nekadar saçmada olsa olağan seçenek bu, madarayı yenecek kitapsız :lol: . ana karakterde olduğu için buraya yazıyorum :lol: )
1-Minato (Rikodo olmalıydı normalde ama bu sıralamaya koymak haksızlık olur. )
2-Madara
3-Hashirama
4- Tobirama
5-Hiruzen
6-Jiraiya
7-Obito
8-İtachi
9-Kakashi (Kakashi'yi Unutmayalım bence bu sıralamada olmayı hak eden karakterlerden biriside kakashi.)
10-Nagato
11-3. Raikage
12-Sasuke (Aslında üst sıralarda görülmesi gereken karakterlerden birisi fakat baya bi süre geçti mangada gözükmüyor ne olacağı şuan belli olmadığı için buraya koydum :lol: )
13-Gaara
14-Orochimaru
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Eleutherios yazdı:
byakusharinnegan yazdı:Eh bende sıralama yapayım madem.Rikudou ile oğullarını saymayacağım.Madara konusunda ise karar veremedim.Edo halini sayamam kendi gücü değil.Hayattayken ise gençken rinneganı yoktu ama bedeni gençti.Yaşlıyken de bedeni yaşlıydı ama rinneganı vardı.Sıralama da hangi halini ele alsam bilemedim.Sınırlı chakrası olan genç madara'yı ele alıyorum.

4-Hashirama
5-Madara
9-Jiraiya
11-itachi
13-kabuto

Narutoyu keşke madara ve hashiramadan sonrasına alsaydın adamda rinnegan cart curt olmadan bile korkuyorlardı , Hashiramayı cakra farkı bile olsa yenemezdi naruto.
Vs tartışması açmadan kısa kesmeye çalışacağım ama yine de haklı olduğunu düşünürsen özelden yazarsan daha iyi olur.Önceki mesajda narutoyu neden oraya koyduğumu tam açmamışım o yüzden buraya yazacağım ekleme gibi olur.
Naruto'nun kendisini herkesten ayıran çok önemli bir özelliği var.Kagebunshin.Şuan naruto savaşta yaptığı clonlardan dolayı chakra azlığından yapamıyor.Naruto'nun eski kyuubi mod da yaptığı clon bile raikageyi yendi.Şimdi ki halinin clonunu düşün.
Tek başına dalarsa şansı olmayabilir.Ancak 30 tane yeni kyuubi modda ki naruto madaraya dalarsa yener diye düşündüm.Ayrıca başka clonlar dalarken birini sage moda sokabiliyor.Bijuular karşısında yapmıştı bunu.Sage mod olan clonda savaşı inceleyip zayıf noktalarını tespit ediyor.Madarayı böyle yeneceğini düşündüm.
Hashirama ise naruto gibi çoğalabiliyor.Ama bunu mokutonbunshin ile yapıyor.Hashirama'nın narutoya karşı bu şekilde dayanabileceğini düşündüm ancak o kadar clon yaparlarsa ilk chakrası biten hashirama olacak.Devam etmek istersen öm yolunu kullan lütfen.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

1-Hashirama(Minato demek isterdim ama bu adam en güçlüsü şu anda)
2-Madara
3-Minato-Obito
4-Naruto
5-Nagato
6-İtachi-Sasuke
7-Raikage(10 bin kişiye karşı tek başına çıkmış ve hachibi ile teke tek dövüşen kişi)
8-Killer Bee
9-2. ve 3. Tsuchikage( jutsuları her ikisininde aynı.Muu bedenini ikiye bölüyor fakat bu zamand ajutsunu kullanamıyor.)
10-Orochimaru-Jiraiya
Eleutherios
Favori Manga: Naruto - Bleach - One Piece
Favori Anime: Naruto - Bleach - One Piece - Death Note - Hellsing - Shingeki no Kyojin - Beelzebub - Sword Art Online - Hunter X Hunter 2011 -

byakusharinnegan yazdı:
Eleutherios yazdı:

4-Hashirama
5-Madara
9-Jiraiya
11-itachi
13-kabuto

Vs tartışması açmadan kısa kesmeye çalışacağım ama yine de haklı olduğunu düşünürsen özelden yazarsan daha iyi olur.Önceki mesajda narutoyu neden oraya koyduğumu tam açmamışım o yüzden buraya yazacağım ekleme gibi olur.
Naruto'nun kendisini herkesten ayıran çok önemli bir özelliği var.Kagebunshin.Şuan naruto savaşta yaptığı clonlardan dolayı chakra azlığından yapamıyor.Naruto'nun eski kyuubi mod da yaptığı clon bile raikageyi yendi.Şimdi ki halinin clonunu düşün.
Tek başına dalarsa şansı olmayabilir.Ancak 30 tane yeni kyuubi modda ki naruto madaraya dalarsa yener diye düşündüm.Ayrıca başka clonlar dalarken birini sage moda sokabiliyor.Bijuular karşısında yapmıştı bunu.Sage mod olan clonda savaşı inceleyip zayıf noktalarını tespit ediyor.Madarayı böyle yeneceğini düşündüm.
Hashirama ise naruto gibi çoğalabiliyor.Ama bunu mokutonbunshin ile yapıyor.Hashirama'nın narutoya karşı bu şekilde dayanabileceğini düşündüm ancak o kadar clon yaparlarsa ilk chakrası biten hashirama olacak.Devam etmek istersen öm yolunu kullan lütfen.
Naruto'da profesyonel değilim senin gibi düşünemedim ama bunu okuduktan sonra neden olmasın dedim. Sanırım sen haklısın.
[thumbnail]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... BFD.th.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Minaxo
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Fma, Bleach

20- Gaara
19- Killer Bee
18- Raikage
17- 3. Hokage
16- Orochimaru
15- Tschukages (2-3)
14- Kakashi
13- Danzou
12- Raikagenin Pederi :lol:
11- Shisui
10- Jiraiya
9- 2. Hokage
8- Itachi
7- Minato
6- Tobi
5- Pein ( Burada kastettiğim nagato değildir, Jiraiyanın dövüştüğü adaletsiz üstünlüğe sahip 6 vücuttan oluşan robottur.)
4- Sasuke
3- Hashirama
2- Naruto
1- Madara

Not: Tartışmalara açığım, öbür türlü forum sıkıcı oluyor :lol:
Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön