Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Teorileri

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
lololo070707
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruo

@Portgas D Ace
üzgünüm ama winans haklı şimdi kontrol etme demek bijju nun bilincini kapatıp istediği gibi hareket ettirmek demektir.Sasuke de bu kabiliyet var mangayı baştan sona okursan ve Sasukeye karşı antifansan(eğer öyleysen)antifanlığınıda bırakırsan orası bariz Sasuke'den iyi genjutsu kullanıcısı yok.Sasuke niye cibakuya hapsetti adamın amacı bijjuları yoketmek ve genjutsuya alıp saldırtsaydı eğer genjutsu bozulza bida yapana kadar Sasuke'nin işi biterdi onu göze alamamıştır.Şöyle düşün Orochimaru 4 kage yi canlandırdığında bilinçleri yerindeydi kontrol altında değildi ama sen çıkıp orochimaru onları hapsetmiyor kontrol ediyor(buraya dikkat et senin söyleyişinle benim ve winans söyleyişiyle değil)beceremez diyemmesin.Demek istediğimi anladıysan ne mutlu bana.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Tamam, winans'a karşı saygısızlık edip üslubumu aşırıya kaçırmış (Kusura bakma kardeşim, sinirliyken bazen üslubum aşırıya kaçıyor ama sinirimin sebebi değilsin yanlış anlama)olabilirim fakat, Sasuke Bijuu'lara kontrol sağladı bu konu'da tamamız, fakat tam anlamıyla bir kontrol sayılmaz. Kuramayı falan tek olarak tabii kontrol eder, ama hepsini birden edeceğini sanmıyorum, (en azından bana göre) edemedi'de. Naruto'da Genjutsu yeteneği veya baskılamak için Mokuton'u olmadığı için Bijuuları kontrol edememesi normal, bu konuda kıyas yapmak Naruto'ya haksızlık olur, ikisi'ni Sennin Mod'da yarıştırmak gibi bir şey.

Hokageler'den de şöyle bir örnek çıkartabiliriz, Minato, Hiruzen ve Tobiramaya karşı kontrol sağlasa'da Hashirama'yı kontrol edemiyordu.

Herkesin fikri herkese geçecek diye bir şey yok, fakat Sasuke'nin Bijuuları Kontrol edemediği görüşünce yalnız olmadığımı düşünüyorum.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sasukenin yaptığı, Devrim değil, Diktatörlük. Bütün Ninja ulusunu kendi yönetecekmiş, Bunu'da Kageleri infaz ederek yapacakmış güldürmeyin beni asıl bu çocukça. Hiç mi düşünmüyor bu Sasuke denilen herif. Eğer Mizukage, Raikage, Tschuikage ve Kazekage'yi infaz edecek olursa Kagelerini öldüren adamı, Hokage yapan ulusa savaş açarlar. Ben Kumo'nun A öldükten sonra özellikle Bee'nin sessiz kalacağını sanmam, aynı şekilde Gaaranın ölümüne başta Ağabeyi ve Ablası olmak üzere Suna'da sessiz kalmaz, daha savaş yerinde 4. Savaş'ın bittiği yerde 5. Savaş çıkar. Sasuke bunları bastırıp Lider olursa Hitler'den, Stalin'den, Mussolini'den farkı kalmaz.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Resim

Bu resim yeni Boruto filminden bir kare arkadaşlar. Dikkatimi mitsuki çekti. Kıyafet ve eldevinler tıpkı Toneri. Artık bu çocuğun Toneri'den olduğunu düşünüyorum. Hepimiz düşünüyoruz ama artık kesin gibi.
Ayrıca çocuğun Hyuuga stili olan Juuken duruşu da insanı düşündürüyor. Bu çocuğun gözlerine çok dikkat ettim.
Normalinde Mitsukinin göz bebekleri çok küçük ama burda çok büyük duruyor. Byakuganı yok ama görüş açısını arttırmak için göz bebeklerini mi büyütüyor diye düşündüm. Çok ilgincime gitti doğrusu. :D
Şu Mitsuki iyice favorim oluyor yeminlen :D
galeme
Favori Anime: .

İyi teori.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Bence tobi obito ama bence içime öyle doğdu admin ban atmazsın dimi?
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön