Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gif'leri ve Resimleri

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
SussShef23
Favori Manga: Naruto , Historys Strongest Disciple Kenichi ,Dragon Ball ,Afro samurai ,
X men,
Favori Anime: Naruto ,Historys Strongest Disciple Kenichi,Dragon ball ,Afro Samurai ,
X Men,One Piece...

Selam arkadaşlar burda Naruto ve diger naruto karekterlerinin resimlerini paylaşabiliriz sitenin genelinde böyle bir konu aradım bulamadım ,Gif ve resimler yeterince ilgi görürse bu konuda devasa bir arşivimiz olacaktır istedigimiz zamanda burdan faydalanabiliriz.. En az bir resim bir gif olabilir .
Resimleri veye gifleri atarken bu iki kapalı parantezlerin arasına yapıştırın Resim
Gelenegi bozmadan ilk ben paylaşıyorum

Resim
Resim

Seni düşünerek yazdıklarımı
Kimi düşünerek okuyorsun.
Kullanıcı avatarı
SussShef23
Favori Manga: Naruto , Historys Strongest Disciple Kenichi ,Dragon Ball ,Afro samurai ,
X men,
Favori Anime: Naruto ,Historys Strongest Disciple Kenichi,Dragon ball ,Afro Samurai ,
X Men,One Piece...

Sanırım bu konuyla ilgilenen sadece benim B)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son SussShef23 tarafından 08 Haz 2012 18:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Celebhol
Favori Anime: -

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Sarhoş Jiraiya'ya yardım ediyor Minato.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Dalak
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

@SussShef23

Sasukenin konohayı yoketme gifi güzel olmuş imzaya aktarsam bir problem olmaz dimi?

Bu arada sasukeye kim zırh giydirip o iğrenç şeylerden kurtardıysa allah razı olsun.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

SussShef23 yazdı:Selam arkadaşlar burda Naruto ve diger naruto karekterlerinin resimlerini paylaşabiliriz sitenin genelinde böyle bir konu aradım bulamadım
Aslında ben açmıştım fakat sadece kendi bulduklarımı koyuyorum oraya. Heralde konuyu bu bölüme açmadım diye pek farkedilmedi.

fan-arts/naruto-renklendirmeleri-t3124.html
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Dalak yazdı:@SussShef23

Sasukenin konohayı yoketme gifi güzel olmuş imzaya aktarsam bir problem olmaz dimi?

Bu arada sasukeye kim zırh giydirip o iğrenç şeylerden kurtardıysa allah razı olsun.
Sasuke'nin üst iyide beline sardığı şeyler saçmalık ötesi.Şu kage arcın başında giydiği cübbeyi hiç çıkarmasa iyi olcaktı...
Resim
Kullanıcı avatarı
SussShef23
X men,
X Men,One Piece...

Ryuusa Bakuryu yazdı:
SussShef23 yazdı:Selam arkadaşlar burda Naruto ve diger naruto karekterlerinin resimlerini paylaşabiliriz sitenin genelinde böyle bir konu aradım bulamadım
Aslında ben açmıştım fakat sadece kendi bulduklarımı koyuyorum oraya. Heralde konuyu bu bölüme açmadım diye pek farkedilmedi.

"Bende farketmedim arkadaşım sanırım isim ve yerinden dolayı olabilir" .

@Dalak

Tabiki olur kullanabilirsin, zaten amacımız da bu paylaşmak ve arşiv olarak kullanmak dostum .. B)

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

Resim
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.

“Naruto Genel” sayfasına dön