Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Her mangada Bir Motor (Sakura)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
yondaimehokage
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuden

ya bi motor bu kadar güzel tanıtılamazdı ellerine sağlık aq motoru dakka başı narutoya bana sasuke picini getir diyo işine gelmeyincede naruto çabuk yetiş götoş ya buldu tabi naruto gibi safı kullan çocuğu
Resim
Sakura
Favori Manga: death note
Favori Anime: bleach

Deathwing yazdı:Şimdiye kadar sakurayı seven bir tek kendimi gördüm internette :laugh:
yalnız değilsin.

ne var ki bu ağır ithamlara katılmamak da mümkün değil... nickim sakura, sakura hala en sevdiğim naruto bayanı ama ben en çok hinatadan nefret ediyorum... sormayın var sebeplerim :D

equando yazdı:Tsunade'nin yolunda ilerleyeceğime Akademi'de kalırım daha iyi.
katılıyorum.

thecobra yazdı:Sakuraya gelince sakura direkt tsunadenin peşinden gidiyor.. Oda kime vereceğini bilememiş bi demiş orochimaruya vereyim ama orochimaru ilgilenmemiş, (kinjutsu ile kafayı bozduğundan ) Sonra akademi toplantısında tanıstıgı sevgilisine verem demiş onuda savaşta kaybetmiş, Jiraiya aynı naruto gibi bi gün bana verecek umudyla yaşamış.. En sonunda tsunade kız kurusu kalmış. Zaten o siniri ve jutsu ile kendini gençleştirme sebebi bi türlü kimseye veremediğinden :)
buna çok güldüm :lol:

edit: herkese ayrı ayrı cevap verdiğim için kusura bakmayın ve burda en çok eleştirilen sakuranın karakteri, ama ino da az motor değil, hakkını yemeyelim...
Resim
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Deathwing yazdı:Video'nun 8.30'uncu dakikasından sonrasının izlenmesi tavsiyemdir.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=CMcdPv7vaRE[/BBvideo]
İlk sayfada yazılanların video hali baya güldüm.8.30 ve sonrası. :lol:
Resim
Sakura

konuyla alakası ne sorabilir miyim ^^'
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Sakura kadar mal bir karakter varsa oda Orihime'dir (Kaşarlık demiyorum, Orihime öyle şeyler yapmaz). Hayır bi kere madem Sasgay'i seviyon, verse içinin yağları ericek, gidiyon Naruto'nun boynuna sarılıyo köyü kurtardıktan sonra. Fuck off yaa, bune böyle abi, kim popüler onun kucağında, İno köyü kurtarsa vallaha lezbiyen olcak. Neyse bayadır görmüyoruz bu kaşarı ondan rahatız. Mürekkep israfı gerçekten.
En son Frostguard tarafından 26 Ağu 2012 23:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Madara-san
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Bu mangada Temari hariç bütün kızlar mal Hinata narutoyla olduğu bölümlere 12313 kere naruto-kun der beni ayar eder.
Sakura zaten umutsuz vaka hele ilk 100-150 bölümde sasuke-kundan başka bişi demiyor ikinizide korucam diyor 10
dk sonra uyuyor.Gidiyor sasuke'yi öldürmeye yapamıyor narıuto kurtarıyor orda iki saat naruto konuşuyor sonra içinden
yok naruto sayesinde 7. takımın gelceğine inanıyomuş sasuke'ye vermek istiyorum demiyoda yavşak sakura kaşar sakura
hinata'da ondan farklı değil suratı o ses tonu parmaklarını birleştirmesi beni deli ediyor.Tabi sakura'yı seven
narutoda yılın motoru bi Temari'yi görmedi gitti.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

http://www.anime-planet.com/characters/ ... /hates/all

Şu sayfaya bakın ne kadar gerekli ve sevilen bir karakter olduğunu görün :laugh: Biricik aşkıyla beraber üst sıralarda :lol:

Sakura japon kezbanıdır.Açık ve net.Narutoya karşı olan tutumunu insanların onu sevmesiyle beraber 360 derece değiştirmiştir.Ye kürküm ye hesabı,allahtan naruto yememiştir o mevzulara kafa basıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Gülmekten kırıldım yaa :laugh: . Yahu mod. arkadaş bir karakter hakkında bu kadar doğru tanıtım yapılır mı. Bildiğin gelmiş geçmiş en iyi kevaşe karakter tanıtımı. O kadar gıcık oluyorum ki animede ve mangada gördüğüm yerde atlama yapıyorum artık. Naruto artık şunun kıçına dekmeyi basmalı. Kulak doktoruna ve de psikoloğa gideceğim artık bunun yüzünden. Zaten Allah'dan, artık naruto onun yüzüne çoktan bakmıyor Kage Arc'tan sonra. Adam anladı zaten nasıl bir mal olduğunu. Zaten sonunda da der artık bir hevesti beabeağım geldi geçti diye. Master'ı gibi evde kalır şu saatten sonra zaten.En iyisi gebersin. Son olarak, bu kızı Gado Mazo çükse ğine paklamaz.

Edit: O kadarki kinlenmişim ki "artık ve zaten"' ler havada uçuşmuş, kusura bakmayın. Tamam ben sakinim klavyeyi elimden bıraktım.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Sakura

Her mangada bir motor (Misa) konusunu da rica edebilir miyim? Misanın orospuluklarını nasıl anlatacaksınız merak ettim...
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Sakura yazdı:Her mangada bir motor (Misa) konusunu da rica edebilir miyim? Misanın orospuluklarını nasıl anlatacaksınız merak ettim...
Zamanım olursa yazarım, bu sıralar ne yazıkki hastalıgım bilgisayar başında durmama çok müsade etmiyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Naruto Genel” sayfasına dön