Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Her mangada Bir Motor (Sakura)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Sakura
Favori Manga: death note
Favori Anime: bleach

Geçmiş olsun sorununuz nedir? İsterseniz özel mesaj atın çünkü burası ona müsait bir başlık değil (modsunuz daha iyi bilirsiniz) :P
Resim
Kullanıcı avatarı
ihach
Favori Manga: Slam Dunk.
Favori Anime: Grat Teacher Onizuka.

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Ahh hepimizin ifrit olduğu seveninin az sevmeyeninin sürüyle olduğu karakter sakura. Bir karakter niye sevilmez? bir karakterden niye bu kadar fazla nefret edilir.
gelin sakura motoru pembe kafayı birlikte inceleyelim.

Sakura her gerizekalı kız gibi öküze tapar. İlk akademine sasuke öküzüne aşık olmuş onun motoru olma yolunda hasretle ilerlemiştir. Naruto mangasında en motor karakter ünvanını açık ara götürmektedir. İlk seride narutonun herkesin hayatını 1500 kere kurtarmasına rağmen hala sasukenin öküz tavırlarına ve ona "siktir" çeken edalarına erir. (Tüm kadınların dini budizmdir hepsi öküze tapar) Sasuke köyü terkettiğinde narutoya karşı ( en kullanılabilir mal çünkü naruto) hemen yavşama ve ağlama modelleri alıp, "Sasukemi baaa geri getir ona vermeden ölürsem gözüm açık gider" demiştir. Narutoyu olmadık belaların içine sürüklemiş, sasukeden de aytarı yemesini sağlamıştır.

Shippuuden de ilk naruto geldiğinde ve konuşmaya başladıgında narutoya karşı birşeyler içinde kıpraşmış, daha sonra narutoyu yine prezervatif olarak kullanmaya başlamıştır.
4v1 sasukeyle savaşırlarken sasukeye sakso çekme çabası, başarısızlıkla sonuçlanmış az daha narutonun ve tahta adamında ölümüne sebebiyet verecek duruma gelmiştir.
(sasuke ve Sai yi gördüğünde orgazm olup boşalmasını yazmıyorum bile )
Narutoya kilo işi ayarı bir daha yedirmiştir. Pain köyü yıkarken Salya sümük ağlayıp Naruto diye bağırmaya başlamıştır, naruto savaşırken kılını kımıldatmamış, Hinatanın ortaya atlamasını zevkle seyretmiş ve naruto paini mağlup edip köye döndüğünde narutonun boynuna ilk atlayan kişi olmuştur. Kim popülerse onun kucagında kahpe.

SAsukeyi Kunai ile öldürme çabasına girişmiş, ama onun o boş beleş gözlerine baktıktan sonra ," yapamiyciiiiğimmm" deyip kunaiyi yere bırakmış, Yine narutonun onu kurtarması sonucunda hayatta kalmıştır. Kunaisine kattıgı adet kanı zehiri narutonun bünyesinde çok etkili olmuş ve ölümüne sebebiyet verecek düzeye getirmiştir.

İşte böyle bir motordur. Eklemek istediklerinizi yazınız benden bu kadar.
okurken gülmekten sandaliyeden düştüm özellikle şu kısma
(sasuke ve Sai yi gördüğünde orgazm olup boşalmasını yazmıyorum bile ) :lol:
Resim
alikar
Favori Manga: One Piece, Berserk, Sun-ken Rock, 20th Century Boys, KSKM
Favori Anime: One Piece, Death Note, Ano Hana, Hikaru no Go, Hellsing Ultimate

Animesini ilk izlediğim günlerde Sakura'yı görüp de ona yardırmadığım an yoktu. Sonra düşününce bunun sebebi Sakura olmadığını anladım. Oğlum Naruto, lan sen ne karaktersiz çıktın lan! Kız defediyor yine peşindesin. Bunları Şaban filmlerinde görürdük: 'Şaban birini sever. Başta salak gibi görünür kıza. Sonra onu elde etmek için elinden geleni yapar. En sonunda bir kahramanlık yapar ve kızı kapar.'
E peki Naruto'da böyle mi? Nerdeee? Neredeyse 3 yıl oldu daha hiç bir şey yok ortada. Elemanın karşısına çıkıp da dağıtmadığı kimse kalmadı ama hala aynı.
Normalde aşk üçgeni olur bunlarınki bildiğin tren olmuş Neji==>Hinata==>Naruto==>Sakura==>Sasuke==>İtachi (kısık sesle güldüm)
Naruto böyle mal oldukça daha Sakura'nın görmediğimiz çok kaşarlıklarını görürüz Naruto'da.

Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://myanimelist.net/animelist/alikar
Kullanıcı avatarı
utkuİHM
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto-yugioh

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Ahh hepimizin ifrit olduğu seveninin az sevmeyeninin sürüyle olduğu karakter sakura. Bir karakter niye sevilmez? bir karakterden niye bu kadar fazla nefret edilir.
gelin sakura motoru pembe kafayı birlikte inceleyelim.

Sakura her gerizekalı kız gibi öküze tapar. İlk akademine sasuke öküzüne aşık olmuş onun motoru olma yolunda hasretle ilerlemiştir. Naruto mangasında en motor karakter ünvanını açık ara götürmektedir. İlk seride narutonun herkesin hayatını 1500 kere kurtarmasına rağmen hala sasukenin öküz tavırlarına ve ona "siktir" çeken edalarına erir. (Tüm kadınların dini budizmdir hepsi öküze tapar) Sasuke köyü terkettiğinde narutoya karşı ( en kullanılabilir mal çünkü naruto) hemen yavşama ve ağlama modelleri alıp, "Sasukemi baaa geri getir ona vermeden ölürsem gözüm açık gider" demiştir. Narutoyu olmadık belaların içine sürüklemiş, sasukeden de aytarı yemesini sağlamıştır.

Shippuuden de ilk naruto geldiğinde ve konuşmaya başladıgında narutoya karşı birşeyler içinde kıpraşmış, daha sonra narutoyu yine prezervatif olarak kullanmaya başlamıştır.
4v1 sasukeyle savaşırlarken sasukeye sakso çekme çabası, başarısızlıkla sonuçlanmış az daha narutonun ve tahta adamında ölümüne sebebiyet verecek duruma gelmiştir.
(sasuke ve Sai yi gördüğünde orgazm olup boşalmasını yazmıyorum bile )
Narutoya kilo işi ayarı bir daha yedirmiştir. Pain köyü yıkarken Salya sümük ağlayıp Naruto diye bağırmaya başlamıştır, naruto savaşırken kılını kımıldatmamış, Hinatanın ortaya atlamasını zevkle seyretmiş ve naruto paini mağlup edip köye döndüğünde narutonun boynuna ilk atlayan kişi olmuştur. Kim popülerse onun kucagında kahpe.

SAsukeyi Kunai ile öldürme çabasına girişmiş, ama onun o boş beleş gözlerine baktıktan sonra ," yapamiyciiiiğimmm" deyip kunaiyi yere bırakmış, Yine narutonun onu kurtarması sonucunda hayatta kalmıştır. Kunaisine kattıgı adet kanı zehiri narutonun bünyesinde çok etkili olmuş ve ölümüne sebebiyet verecek düzeye getirmiştir.

İşte böyle bir motordur. Eklemek istediklerinizi yazınız benden bu kadar.
Bu mesajı çok önce yazmışsın ama ben daha yeni okuyorum :evil:.Tebrik ederim gerçekten altıma sıçtım gülmekten hatta karın kası bile yaptım.Bu kadar mı komik anlatılır.Tekrar tebrik ederim. :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ne kadar okursam okuyayım eskimeyen bir yazı, hala güldürüyor beni. haehuahuahuaehae
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Durum bu

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gece gece Sasori savaşını tekrar izledim yine saydım Sakura'ya, ölmedin gitti amk!
alikar
Favori Manga: One Piece, Berserk, Sun-ken Rock, 20th Century Boys, KSKM
Favori Anime: One Piece, Death Note, Ano Hana, Hikaru no Go, Hellsing Ultimate

Herhalde Sakura'dan nefret etmeyen erkek yoktur. Tam bir 'gösterip de vermeyen'lerden -gerçi başta o da yoktu-. İşi bitince atıyor kenara hemen. Sakuracıların hayali:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://myanimelist.net/animelist/alikar
rikudoununsoltaşağı
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Bleach,Naruto

Şu sakura ipnesi kadar sevmediğim karakter varmıdır şu animede.Tek yaptığı Naruto Naruto diye bağırmak.Sasukeyi öldürmeye kalktı gene naruto tarafından kurtarıldı.Naruto'ya mı acıyım Kishimoto'ya mı söviyim kararsız kalıyorum şu kızı görünce...
Kullanıcı avatarı
hashininsenpoudakisolkaşı
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death Note,Yu-gi-oh
Favori Anime: Bleach,Naruto,Yu-gi-oh

Ahahahahaha süper olmuş.''Sasukemi baaa geri getir ona vermeden ölürsem gözüm açık gider'' ve ''pembe kafa'' çok güldüm ya.Tebrik ederim bu kadar güzel bir anlatım olamaz heralde.Hala gülüyorum. :lol: :lol:

Dibe vurduğumuz an değişime açık olduğumuz andır.

“Naruto Genel” sayfasına dön