Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Onaylı Süper Spoiler.Girerken 31 Kere Düşün

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
sznjh
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Pain vs Naruto'da gülünecek birşey mi var :D.
Resim
Kullanıcı avatarı
sansamp
Favori Manga: Naruto, Bleach, Beelzebub, Sun-ken Rock
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Stein's Gate, Monster, Gintama, Another, Beelzebub, Tsuritama, Katanagatari, Bakemonogatari, Hellsing

Naruto'nun çizimleri yıllardan beri bok gibi zaten kishinin çizimleri de bir acayip. Vurgulamak istediği şeyleri köpek gibi çiziyor, gerisi doldurmalık...
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
pink_dream
Favori Manga: Sun Ken Rock
Favori Anime: Steins;Gate

1- Argo kullanmanmak bir tercih meselesidir. Bunun karakterden ziyade insanın isteğiyle ya da ortamla alakası vardır. Bizim cemaatimiz, nerede nasıl konuşacağını bilir adminleri gibi zekidirler. (genelde)
2- Spoiler verilme tarihlerinde göt olduktan sonra değiştirme tarihlerinide yazın, daha eğlenceli olur. Bana Videoları falan koy, kishimotonun roportaj videolarını lafla peynir gemisi dönmüyor. Geçen gün facebookta gerizekalının tekinede yazdım bunu sizede yazayım, beynin büyüklüğü akıl, zeka ya da herhangi bir şeyi etkilemez, ziyadesiyle beynin büyüklüğüyle zeka akıl gibi şeyler etkilenseydi balinalar evreni domine ederdi. Biyoloji öksüzü zavallım benim. Aklımın zekatını versem, senin gibi 40 kişi oxford bitirir.
3- Evet çocuk okurlar var 10 yaşında çocukları kekliyorsunuz ve size tapmalarını sağlıyorsunuz sonra bu beyinsiz fanatizm düzeyindeki kişilerle bir uğraşıyoruz. Terbiyemi bir forumda sana gösteremem müsait oldugum bir zaman tanısırız kim terbiyeli kim terbiyesiz görürsün.
4- Her zaman söylüyorum burada da yazacağım . 10000000 Tane gerizekalı üyem olacağına, 10 Tane aklı başında, okudugunu yorumlayabilecek ve bunu güzel bir dille aktarabilecek biri olsa yeterlidir. Size kekleyecek adam klamaz sonra..
5-Mangaturk, Engelli üyeleri banlamaz, Özelliklede Engelleri beyinleriyle alakalıysa. Onlara elimizden geldiğince destek oluyoruz. Endişelenme kardeşim.

Dipnot: Buraya gelip ağlamaktansa bana kanıt sunarsın bende doğruymuş birader derim. Biz yanlışımızı kabul edebilecek olgunlukta kişileriz 10 yaşında bebeleri kekleyip onları kendimize tapındırmayız sizin gibi. Çakma Ohana'da kaçkar dağınada gelsin, Rizeye de bekleriz B)[/quote]
ben 25 yaşında mühendisim ozaman beni de kekledi bu ailevadisi demi :D daha baştan çürüdü kafanda kurduğun düşünce herşeye bi cevabın var ve sonunda hakaret etmeden yine duramıyon argo yaşam biçimiyse seni emin ol çok döverler sanaldan sıkmak olmuyor delikanlı sen küçücük lamerciksin işine gelmeyince hacklemeye çalışmaya çalışırsın bir site neden hacklenmeyen çalışılır çekememezlikten buraya gelip ne ağlaması kendi iç dünyanda başarılar dilerim hayal kurmaya devam et bir iki yalakanla devam et çünkü başka üyen yok :X ve istersen arkamdan küfür et aynısını bu mübarek kandil günü allah 100 katını size versin[/quote]

25 Yaşında mühendis olman senin akıllı bir insan oldugunu göstermez. Erzurumda 4 sene sığırı bağla ziraat mühendisi oluyor diploma bile alıyor.
Çok Döverler demektense buyur gel sen döv, Sanaldan sıkmak derken biz narutoturk bulusmalarında klavyeden dayılanıp yanımıza gelince abiciğim diyenleri çok gördük.
Ne sitesi ne hacklemeye çalışması arkadaşım? Gerizekalı mısınız? Bizim hackle huckla işimiz olmaz. Lafını bilde konuş.
Arkandan küfür ettiğim falan yok, Engellilere küfür falanda etmem niye anlamıyorsun.
Zamanında evlenmiş olsam akıl yaşı senden büyük evladım olurdu. Adınıda Ohana koyar foruma üye ederim.(zaten ilk doğdugunda bile aklı senden fazla olacağı için)
Benim üyelerim yalaka değildir bu konu altına yazan çoğu kişi fikir tartışmalarına girdiğim bazen kavga ettiğim kişiler, Knedileri Allah'ın onlara bahşettiği aklı ve mantığı doğru kullanmayı biliyorlar.
Benim forumumda 9-10 yaşında kişiler yokki yalaka olsun. Zirzop VADİSİMİYİZ LAN BİZ!
BURAAAASIIII MANGATUUUUUUURRRRRK
Resim
Hem seni hani bir daha siteye girmeyecektin ne oldu dayanamadın mı. Hahahah Ezik ..

"
k.bakmayın da ilk siz geldiniz bizim foruma yazdınız hemde admininiz hacklemeye çalışanlar da onlar zaten girmiyoruz sizin foruma ama hakaret olursa iş değişir mahkemeye kadar gider"
Bir daha diyorum ama anlamayacaksın. Forumunuzda ne olduysa ya da olmuşsa bilmiyoruz. Bizimle bir alakası yok, Aramızdaki anlaşmazlığı körüklemek için 3-5 gerizekalı bizim adımızı kullanarak saldırmışsa ya da herhangi bir şey olmussa bu bizim sucumuz değildir. Kesinlikle mahkemeye gidin! Hatta ben size şikayet etmenin aşamalarını anlatayım.

İlk olarak size en yakın cumhuriyet savcılığına gidin. Sonra müraacat savcılığı olan departmana çıkın. Burada danışmana sorununuzu anlatın ve bilişim suçları olarak dilekçe verin. Elinizde olan ip adreslerini hangi saatte ne şekilde saldırdıklarını da yazmayı unutmayın.

Birazdan mangaturke'de koyacağım kaçkar dağını seven bir ohana, Hatta nickini bile japonca yazacağım. Sonrada forumda 1000 tane teori yazıp, tuttuklarında "ahanda bu tuttu su tuttu diyeceğim" tutmayan teori oluncada "beklemede, çeyrek tuttu, yarım tuttu, ahanda 1 harfi tuttu" gibi şeyler yazacağım.
Burada ağlamak yerine niye bize kanıt sunmuyorsun? Niye hala doğru bunlar demekle yetiniyorsun? Kanıtların varsa burada paylaş bizde amenna diyelim. Boş şeylerle gelme lütfen, Zaten dediğiniz lafı yediniz. Bir daha foruma girmeyecekmiş auahahah noldu ağlıyorsun

Seninde kandilin mübarek olsun.[/quote]

Hocam ben forumunu uzun zamandir takip ediyorum fakat yeni üye oldum şu zirzop vadisinden gelen herif beni kızdırdı 25 yasımdayım mühendisim zart zurt bence 10-11 yaşında bir çocuk tamam bu forumdakiler argo kullanıyor bu onların fikri kullanabilir hemde zaten bu forumun kitlesi öyoe 2-3 bebe değil zaten konulara ve yorumlara bakarsa anlar arkadaş hocam forumunuzu çok başarılı buluyorum başarılarınızın devamanı diliyorum bayramınız kutlu olsun.
En son Hokage_Minato tarafından 25 Eki 2012 08:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: La oğlum mesajı sen mi yazdın alıntıladın mı belli değil az daha gidiyordun b.k yoluna :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Up up

Okumayan kalmasin su konuyu. Hahahahahaha
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Şaka maka forumda tartışılması teklif dahi edilemeyen şeylerin hepsi ya çürüdü, ya çürümek üzere. :D

Tobi Obito diyen ban.(Obito çıktı.)

Dragon en güçlü, aksini iddia eden gerizekalı.(Karasakal karargahını patlattı.)

Minato serinin bug'ı, dokunmak imkansız. (Savaşta kalkan görevi gördü.)
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Minato evet serinin bugu kimse yenemedi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Birde One Piece'de eline maşrapa alan Crocodile tek atarsa ben tamamım.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Nami en iddialı aday bu konuda.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gece gece bastan sona okudum yine su mesaji karnima gulmekten kiramp girdi, gozumden yas geldi. Hahahahahahaha
PMS'yi hatirlamayan eski mangaturklu degildir. :Laugh:
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Amerika'da yaşayan abla dneilen kişiden spoiler almak. Fetö'cu çıktı galiba bunlar sonra.

“Naruto Genel” sayfasına dön