Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Onaylı Süper Spoiler.Girerken 31 Kere Düşün

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Ordan ayrılan bir yöneticiden duymuştum yeni birşeyler olunca önemli eski mesajlarını editliyolarmış :D
Acaba o forumda mesajı editleyince niye altta uyarı çıkmıyor xG
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

UlquiorraSchiffer yazdı:Ordan ayrılan bir yöneticiden duymuştum yeni birşeyler olunca önemli eski mesajlarını editliyolarmış :D
Acaba o forumda mesajı editleyince niye altta uyarı çıkmıyor xG
Ahahaha :D:D Yakıştırdım valla onlara :lol: başka grupların çevirilerini alıp tekrar editleyen, google translate kullanan bi gruptan bunu beklerim :lol: Ne mal insanlar var bu dünyada :laugh:
''AjdarVadisi'' :lol:
Gelecekten gelen edit: Çükübik vadisine girdim baktım ve bir mangaturk üyesi olarak kendimden gurur duydum(ve şoka uğradım) :laugh: bu kadar da salak ve kompleksli olunmaz :huh:
Kullanıcı avatarı
BuRaX
Güneş Gardiyanı
Güneş Gardiyanı
Favori Manga: ONE PİECE
ONE PUCH MAN
ÇOK FAZLA MANGA
YER KALMADI
KELİME ARALIĞI AZ
Favori Anime: ONE PİECE
ONE PUCH MAN
BLEACH
ODA TEYZE
AMCA ODA
DAYI ODA
BİLADER ODA
EN BÜYÜK AMCA ODA
BÜYÜK BABA ODA
KÜÇÜK AMCA ODA
.....
...
..
.

:D
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Atsikua vadisinde Kyuubi şiiri vardı bir tane onu okuduğumdan beri gülemiyorum.Artık hiçbir şey komik gelmiyor. :pinch:
Kullanıcı avatarı
zepra48
Favori Anime: Naruto
İletişim:

biktim bu atip tutanlardan ya bizim bizim akyakada anime baya ünlü böle atip tutanlar çok narutonun annesi narutoyu eğiticekmiş risengan verecekmiş yok kyuubi akyaka kadarmiş yok narutonun babasi çanyasini yere birakiyomuş dağin arkasindaki düşmani öldürüp geliyomuş çantayi havada kapiyomuş
Naruto üstüne anime tanımam
Kullanıcı avatarı
The TeksasL1
Favori Manga: Naruto,Bleach,1/2 Prince,Hellsing,Fairly Tail,,Captain Tusubasa
Favori Anime: Naruto,Bleach,Blade,Afro Samurai,Street Fighter,Captain Tusubasa,Dragon Ball,One Peace Vs...

Usta Baya Uğraşmışsın Emeğe Saygı Ve Akıllı Bi İnsan Spoilerlere Kanmaz Çünkü Çoğu Sallama Yada Tahmin Yeteneği Üzerine Kurulu Dediğin Gibi Editörlerden Biri Spoiler Versin İşinden Olur Bırak İşinden Olmayı Adama Milyon Dolarlık Tazminat Öder Kan Alırlar Adamdan Kan.
Arkadaşlık En Kuvvetli Bağdır.
(Kardeş Bize Allahın Verdiği Bi Arkadaştır.Arkadaşlar İse Kendi Seçtiğin Kardeşindir.)

Resim
http://www.MangaTurk.com
Beray

Dediklerin doğru ama en alttaki spoiler ortaya çıkabilir her ne kadar bu imkansız olsa'da sonuçta Rikodou Juubi'nin Jinchurukisi idi ve bu sayede belki onu dizginleyebilse Hachibi gibi ona dönüşebilir. Yani bunu düşünürsek onun DNA kalıntıları olabilir. ( Ancak hangi şekilde öldüğünü bilemiyorum. Kishi'nin çizdiğine göre Juubi şeklindeyken ölmüş. Tobi'nin filan durduğu yere göre ancak kendi bedeninde öldüyse bu biraz zor gibi geliyor. )
LoaThinq
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Arkadaşlar ohannadan mesaj aldım...

--- Okumadan önce ajdara sorun---

- ilerde Naruto ile Sasuke kapısacak...

Kısmen tuttu.. Ajdarvadisi bunu yuttu.. Yooooww Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

naruto-manga/naruto-549-tartisma-550-on ... 6-120.html

Bu likte benim 550. bölüm ile ilgili teorim var. Bölüm yayınlanmadan önce ve kimsenin ağzında bununla ilgili bişi yokken yazmıştım bu mesajı. Yani tamamen orjinal bir şeydi. Ve dediklerimin hepsi tuttu.
İtachi'nin, Sasuke'nin gözlerini alacağını öngörmesi,
Kargayı kendi gözüne karşı aktif olacak şekilde programlaması (Allah'ım bu nasıl bir ifade oldu:D)
Karga'daki jutsunun yepyeni bir özellikte olması-yani Amaterasu vs.'ye karşı geliştirilmiş bir şey olmaması (Shinsui'nin gözü ve jutsusu olduğu ortaya çıktı)

Tamam kabul 3. o kadar da tutmadı ama yarım puan verirsiniz dimi :D

Şimdi ben manganın senaristiyim (mangaka mı oluyo o?) desem (forumda sürekli adı geçen kishimoto yani dimi) bana da inanır, para verirler mi?

İnternetten para kazanma durumlarından anlamam ama bir kaç mesajda (evet üşenmedim hepsini okudum :D) bu spoilerlardan para kazanma sözü geçti de... (Allah'ım Nami^ye benzemeye başladım ne, bakışlarım değişti para lafını duyunca :D)

Hayır eğer varsa böle bişiler benim teorilerim daha orjinal ve destekli çıktı, şansımı denesem fena olmaz diye düşündüm. :D
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hatip17
Favori Manga: Vagabond
Favori Anime: Gintama

Spoilera bi kere bile okumamıştım bunu okyunca saol Diabolus artık sayfalarınada uğramayız

“Naruto Genel” sayfasına dön