Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Onaylı Süper Spoiler.Girerken 31 Kere Düşün

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
daystar
Favori Manga: naruto
Favori Anime: shaman king

Affliction4ever yazdı:Biri bana su virgüllerin ne ayak oldugunu acıklayabilirmi önce sharingan sandım ama 4 ve 5 ne oluyor arkadas acıklamalarıda ayrı bi olaymıs zaten bu adamlar bunu yazmadan önce kovamı yapıyor bong mu aq neyin kafası bu
benimde kafamı karıştırıyor bu mallar vadisindede(her zamanki gibi) götlerinden sıkmışlar hatam varsa düzeltim bu virgüllerin ne olduğu mangada açıklanmadı
FARK YARATMAMA GEREK YOK HER YERİM FARK

Resim
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Aga bu herif hakkaten mühendismi şimdi ajdarda makine mühendisiydi :) ayrıca ben askerdeyken nöbet kulubessine işeyen mühendisde vardı o yüzden çok güldüm , bide yaşım büyük diyor ulan gören duyanda 40 sanır adam benle yaşıt altı üstü ama diğer komik olansa dioblus bu mallarvadisinin one piece ve bleach spoilerlarınıda koysaydınız hadi kishiyi geçtimde ulan Oda'dan nasıl spoiler alacaksınızı el insaf bu kadar mı sallanır.
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Benim çizimlerle ilgili bi düşüncem var. Daha doğrusu çizimle ilgili. Pain vs Naruto da Pain yere sert bir yumruk vurup yerden su çıktığı zamanki çizim. Hani pain in yüzü çok saçma oluyo ya. İşte o çizim. Ben onu ilk izlediğimde de aynı şeyi düşünmüştüm. Bence o bir çizim hatası değil. Bilerek öyle çizilmiş. Pain yere o kadar sert ve hızlı bir yumruk vuruyor ki yüzü hızdan şekil değiştiriyo. Benim düşüncem bu. Aksi halde o kadar bariz bi hata yapamazlar öyle değil mi ? Yer yer çizim hataları olabiliyor ama o pain vs naruto daki pain in yere vurması kadar değil. Hemde hiç değil. Çünkü öyle bi hata yapılamaz bence.
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
Trafalgar_Law
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Giant Killing, One Outs

Borga-X yazdı:Benim çizimlerle ilgili bi düşüncem var. Daha doğrusu çizimle ilgili. Pain vs Naruto da Pain yere sert bir yumruk vurup yerden su çıktığı zamanki çizim. Hani pain in yüzü çok saçma oluyo ya. İşte o çizim. Ben onu ilk izlediğimde de aynı şeyi düşünmüştüm. Bence o bir çizim hatası değil. Bilerek öyle çizilmiş. Pain yere o kadar sert ve hızlı bir yumruk vuruyor ki yüzü hızdan şekil değiştiriyo. Benim düşüncem bu. Aksi halde o kadar bariz bi hata yapamazlar öyle değil mi ? Yer yer çizim hataları olabiliyor ama o pain vs naruto daki pain in yere vurması kadar değil. Hemde hiç değil. Çünkü öyle bi hata yapılamaz bence.
Yani? Bunu hangi mesaja cevaben olarak attın? Resmen attığın mesaj eşşek şeyindeki kelebek gibi duruyor bu konuda :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Trafalgar_Law yazdı: Yani? Bunu hangi mesaja cevaben olarak attın? Resmen attığın mesaj eşşek şeyindeki kelebek gibi duruyor bu konuda :D
Haklısın. Dalgınlığımı mazur gör :lol: Diabolusun konuyu açarken yazdığı mesajda Pain in o resmini 'çizim boktan' manasında yazılarla kötülediği konuya yazdım. Ne biçim bi cümleyse artık siz anlarsınız :lol:
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

luke yazdı:Aga bu herif hakkaten mühendismi şimdi ajdarda makine mühendisiydi :) ayrıca ben askerdeyken nöbet kulubessine işeyen mühendisde vardı o yüzden çok güldüm , bide yaşım büyük diyor ulan gören duyanda 40 sanır adam benle yaşıt altı üstü ama diğer komik olansa dioblus bu mallarvadisinin one piece ve bleach spoilerlarınıda koysaydınız hadi kishiyi geçtimde ulan Oda'dan nasıl spoiler alacaksınızı el insaf bu kadar mı sallanır.
Lafı ağzımdan aldın dostum.Evet ajdar da mühendisti:).
Resim
Kullanıcı avatarı
Shargrath
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,bleach,elfen lied,death note

sanırım artıkspoiler konusununneden boş kaldıgını anladım :D
Resim
Kullanıcı avatarı
HerzemM
Favori Manga: Naruto
Hajime No İppo
Fairy Tail
Favori Anime: Dragon Ball
Slam Dunk
Bleach
Naruto
One Piece
Hajime no İppo
Fairy Tail
D Gray Man
Tsubasa
Death Note
Gintama

Neredeyse çeyreğini okudum ama en beğendiğim kısım: Kyuubinin gerçek gücünü nah görürsün, Yondaime sadece belirli bir kısmını narutoya mühürlemiş , Gerçek gücünü nasıl göreceksin, minatonun taşaklarından mı toplayacaksın kyuubinin geri kalanını? burasıydı. Bunun dışında gerçektende çok saçma teoriler var, yani iyi yakalamışsın..
Resim
NOT: İmza kendi yapımımdır, imza isteyen olursa Ö.M yoluyla ulaşsın..
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Zaten Bizim forumlarda bilmem Ultra-Mega-Süper Spoilerlar yabancı forumlardaki geeklerin sıçmaları oluyor, ne olacak diye öyle çok kafa yormaya gerek yok. Naruto Madara' yı Tobi'yi Kabuto'yu bilmem kimi... yenecek Hokage olacak
MUTLU SON...
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Eau
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden,One Piece

Kafanizi Bosuna Yormayin Kishi Ne yazcak Bakak Görek :evil: :evil:
Resim
Resim
► Spoiler Göster