Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Onaylı Süper Spoiler.Girerken 31 Kere Düşün

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Girerken umarım düşünmüssünüzdür çünkü zihninizi yerinden sarsacağım. Bol da argo içerir.
Şu anda bu yazıyı okuyup aynen dediklerimi hayal edin.

Siz 3 milyon satan bir manganın çizerisiniz, japonyanın en lüks yaşayan kişilerinden birisiniz? Ekmeğiniz üstüne sıçar mısınız?
Manganın sonunu ya da herhangi bir konuda spoiler verir misiniz? Sizi geçtim editörlerinizden biri bunu yapar mı ? Yapamaya Cesaret edebilir mi Adamın pipisini keserler.

İsim vermeyeceğim bazı sitelerde hüper süper züper spoiler diye saçma salak yazılar dolaşıyor. Gelin sevgili üyelerim işi sayılara dökelim.

Narutonun Japonyada 3 Milyon satılıyor, Dünyada naruto okuyanda abartarak diyelim ki 10 milyon kişi var. Elimizde 13 Milyon saf okuyucu var.

Bu 13 Milyonun 10 Milyonu Gerizekalı olsun, her duyduguna inanan sorgulamayan bilinçsiz mahluklar...
(mhp nin 40 yıl dönümünü tutturamadım :lol: )

Geri kalan 3 milyonuda 1 teori üretsin! Elimizde 3 Milyon teori var demektir.
Bu 3 milyon teorinin 100 tanesini türkiyede türkler üretti diyelim. Narutoda belli bir manga bu 100 tane teoriden 10 tane kesin tutar, tutmuşturda.

Narutoturk zamanını bilen üyeler ordayken bile Minato bir şekilde bir yerden çıkacak diyordum çıktı... Neyse amacım sizin canınızı sıkmak değil. Aptallıkları ortaya cıkartmak.

Bir yerde yazılan süper mega part 1 spoiler!

"Naruto mangası ve animesi 2013 senesinin sonuna kadar yayında,Tv tokyo ve jumpun ısrarlı durumları ile 2013 senesine anlaşma imzalayan kishimoto anlaşma gereği son sözü söyledi. naruto kasırga günlükleri bitiyormu sorusuna ise 15 subat 2007 de başlayan serinin bir zaman atlaması olabileceği ön görülmektedir ve yeni adlandırma ile beraber bir zaman atlaması mümkün kılınabilir. Tabi savaş öncesi ve sonrası sorular hala cevap bulmamıstır. Savaş sahneleri için studdio pierrot daha önem göstereceğini söylemiş özellikle şimdiye kadar çevrilmiş olan naruto vs painde farklı sahnelere yönelmiştir. Zaten bunun farkına varacağız bunun dışında yeni bir naruto bağlar gelecek"

Mt Açıklaması : Şahsım adına naruto shippuudende çıktıgı andan itibaren zaman atlaması olacağını söylüyorum. bunun için üstün bir zekaya sahip olmak gerekmez. yok spoiler aldık, yok kishimotoya verdikte öyle söyledi şeyleride çok saçma. narutonun çizimlerine jiraiyanın yazdıgı kitaba bakarsak bile bunu gözümüze gözümüze sokuyorlar. Naruto 3 tane sümüklü veleti eğiticek (konohamaru tayfasını) ve gelecek nesilleri yetiştirme görevini sürdürecektir.
Burada yazan ve büyük bir dikkatle göt etmek istediğim nokta çizimlerin kalitesiyle ilgilidir naruto vs pain o kadar güzelki buyrunuz.

Resim Resim
Gördüğünüz gibi çizim kalitesi çok artmış değilmi :lol: Tom ve Jerry gibi olmuş warner broos yapımı.
Göt etme part 1 Completed.

Bir yerde yazılan süper mega part 2 spoiler!
"
Narutonun gerçek gücü
ADamımız 2 power upla sahalara dönüyor, Kendinden daha emin daha kararlı bir halde. Dövüş sırasında jiraiyanın pain ile olan dövüşünü anlatan bazı durumlarda göz doldurucu olacak. Özellikle ninja savaşının sonuna doğru tobi- madara ilişkilendirilmesine cevap bulan naruto elbette şaşıracak. Ninja savaşları boyunca 3 büyük vs yapan naruto 3 ünüde alıyor. Kakashinin bir yerde yönlendirme durumunda acaba neler kazandırır diye soru işareti olarak kalıyor. Kyuubinin gerçek gücünü göreceğimiz gelecek bölümlerde hiçte sıkılmayacağımız "

Mt Açıklaması: Zaman belirtmeden teori üretilmiş. 2 power upla sahalara dönüyorda ne zaman? 100 bölüm sonra mı ? 100 bölüm sonra 12 power up gelince nobrain şekilde teorimiz tuttu diyeceksin cünkü. Kendinden emin ve kararlı olacak tabiki içinde kyuubi var.
Jiraiya vs pain niye gösterilsin ninja savaşlarında ikiside geberdi gitti? Savaşın sonlarına doğru tobi-madara ilişkisi açıklanacakmış ? Hadi yaaaaaaaaaaaaaaa ciddimisin olamazzzzzzzzz! Lan gerizekalı tabiki açıklanacak sonsuza kadar sır mı kalacak tobi-madara olayı, naruto malıda şaşıracaktır.
Naruto 3 büyük vs yapıp 3 ünüde alacakmış. Almazsa zaten geberir manga biter, nasıl bir zihniyetin ürünüsünüz, büyük vs bile yapmazsa siz büyük vs yaptı yazarsınız< teorilerimiz %80 tutuyor dersiniz.
Kakashi cümlesine yazacak bir şey bulamıyorum götümle güldüm.
Kyuubinin gerçek gücünü nah görürsün, Yondaime sadece belirli bir kısmını narutoya mühürlemiş , Gerçek gücünü nasıl göreceksin, minatonun taşaklarından mı toplayacaksın kyuubinin geri kalanını?

Göt etme part 2 Completed.

Bir yerde yazılan süper mega part 3 spoiler!

"
ninja savaşları ve akutsuki

akutsuki...
Ninja savaşlarının başlamasına yakın süreç kala Akutsuki birkaç yerden destek alaca ve ülkelerin birliği kırılganlık gösterecek. Kum köyünün yaprak köyüyle gerçekten kordine çalışması,gerçekten kayda değer bir ortaklık olması prd ortaklık alanı yaratacak Gara'nın önem kazandığı,Kakaashi'nin son derece power up üstüne power up yaptığı Ninja savaşlarında Akutsuki'nin asıl planı netlik kazanacak Dikkat; Savaş boyunca Hinata ve Sakura büyük önem kazanıyor. Gerçektende sürekli geri planda bırakılan Hinata ve Sakura önem kazanmış oluyor Shikamaru'nun aldığı riskler ve savaş taktikleri önemli dönemeçlerin geçilmesine sebep veriyor. Ve ninja savaşlarında sumon showları izlenecek"

Mt Açıklaması : Bu adam (tobi) 5 ninja ülkesine size savaş açıyorum deyip savaş açtı? Sadrazamın sol beki elbetteki bir yerden destek alacak tek başına tüm naruto evrenini yıkacak değil ya? Kishimotodan spoiler aldık deyip 10 yaşında no brain bebelerle eğleniyorsunuz ne yazık... Gaaranın bir savaşta önem kazanmaması mümkün mü? Adam Kazakage ulan ! Kakashiye yapılacak en büyük power up chakradır. Hinata ve sakura narutoyu kimin kafalayacağı konusunda büyük bir savaş olacaktır aralarında naruto ulusal kahraman artık.
Shikimaru plan adamı, büyük bir savaşta , Tahta kafalı choji önem kazancak değil tabiki shikimaru önem kazancak. Bla bla bla, gene masal net bir şey yok.

Göt etme part 3 Completed.

Seri SEri Spoilerler Yağıyooorrrr !! (kırmızı yazılar Mt ye aittir)

2008 Jump Fiesta 'da Kishi ile yapılan röportaj.
Niye bu roportajların videoları olmaz? Koskoca kishimoto roportaj verecek etrafta 3-5 kelime gezecek? Niye bir Video yok? niye Hiçbirşey yok? (düşünün sadece düşünün)
Yazılanlardan bazıları zaten çoktan gerçekleşti.
Henüz gerçekleşmeyenleri veya yarım olanları yazdım

3.Akatsuki'nin üyelerinden biri Naruto'nun arkadaşı veya yandaşı olacak.

Kimse emin değil, ama bazıları bu kişinin Itachi olduğunu iddia ediyor,
ölmeden önce Sasuke'ye karşı işe yarasın diye gücünden bir parça Naruto'ya
verdiği için.
GERÇEKLEŞTİ. Nagato Narutoyu haklı buldu

Vay anam ne gerçekleşmiş, Nagato narutoyu haklı bulduda narutoya 1500 tane teknik verdi hayatın sırrını çözdürdü bravo süper mantık.

4.Naruto'nun mührü 2008'in sonunda veya 2009'un başında kırılacak.En az 4 kuyruk
salınacak, ve hazır olun oldukça şok edici bir sahne olacak.

GERÇEKLEŞTİ. 9 kuyruga kadar çıktı

Çok afedersiniz dayanamıyorum ! Yarram 2009 demişsin hem de başı demişsin de Haziranda Kırıldı Mühür 2010 dayız! Mührün kırılacağını her naruto okuru biliyordu, tarihte böyle göt olmak ve bu kadar kesin konusmak çok acı... Biri beni böyle göt etse bir daha manga okumam.
6.Naruto için önemli üç kişi ölücek veya ciddi şekilde yaralanacak.

Neredeyse onaylandı. Jiraiya öldü, Sausuke Itachi ile olan döğüşünde
çok ciddi şekilde yaralandı, üçücü kişi daha belli değil.Belki bu Pain saldırısında
Tsunade veya Kakashi olur.
GERÇEKLEŞTİ. herkes agır yaralandı, öldü, geri canlandı

Neredeyse onaylanmış aeauehauehauuea, Ulan köyden chojide ölse salladığınız şey tutsun diye choji naruto için çok önemliydi diyecektiniz.

7.Sasuke'nin yetenekleri Naruto'nun "yeni" yetenekleri ile karşılaştırılamaz.
Daha belli değil.Bu "yeni" yetenekler Naruto'nun şimdiye kadar sakladığı iki buçuk yıllık
eğitimin sonuçları olacak (Jiraiya'nın kullanmasını yasakladığı şeyler de dahil)

HASSSİİİİKTİR diyorum sadece. 2.5 yılda öğrendikerlini neresine saklamış bu ? Pain savaşı oldu, Sasuke savaşı oldu bir milyon savaş oldu ne bekliyor bu naruto?
KArşılaştırılamaz mı ? Susonnaya FRS mi atacak naruto? Tsukonomiye ne yapacak kyuubiyle mi bağıracak? uff çok sıkıcısınız zeka kırıntısından bile yoksunsunuz.

9.Sai büyük bir şeye neden olacak.
Daha belli değil.

Sai herhangi bir şey yapsa teorimiz tuttu diyeceksiniz geçin bu işleri. Büyük şey ne ? Sainin kutusunda büyük mü hissediyorsunuz?

10.Yondaime'nin sırrı ve kan bağı ilişkileri açıklanacak.

Bir kısmı onayalandı.İsmi Namikaze Minato, Naruto'nun babası.Sırrının ne olduğu konusunda
kimse daha emin değil.
GERÇEKLEŞTİ. Yondi nin ortaya çıkmasıyla
Hadi canım, ben manga böyle biter diyordum, gördünüz mü ne spoiler ne zeka ... Ben bunu 2 yıl önce narutoturkte söylemiştim, Sizin kishimoto benden çalmış hahaha
11.Konohona'nın iki büyük karakteri ölecek.

GERÇEKLEŞTİ.Jiraiya ve Danzou öldü.

Bunu yeni eklediniz değil mi? Eskiden baktıgımda sitenizde yoktu kolpalar sizi.

12.Akatsuki Konohona'ya saldıracak o gizemli hayvanlarıyla ve Shiranui Genma'nın
Konohona'ya büyük yardımı olacak.

Bir kısmı onaylandı.Akatsuki Konohona'ya Pain'le saldırdı.Gizemli hayvanlar neyin nesidir bilmiyorum.
Genma'nın ne işe yarayacağı bilinmiyor.En son chuunin sınavında arenada hakemlik yaparken görülmüştü.

Bir kısmı onaylandı yok, Doğrusu şu " BİZ GÖT OLDUK" akatsukinin konohaya saldıracağı gün gibi ortadaydı. Doğal olarak kyuubiyi almak içinde saldırdı.

Başka bir Kishi ropörtajı:

2.Akatsuki lideri 6 kişiyi öldürecek.

Biri Jiraiya.Gerisi daha belli değil.

Lebron james,bir siktir git çay koy , Biraz önce jiraiyayı konohanın 2 büyük karakteri ölecek kolpasındada kullandınız.. Dııt yanlış cevap.

4.Naruto
ile Pain çarpışacak.Team Kakashi Tobi ile çarpışacak.Tobi vs team
Kakashi döğüşünde yenilmekte olan taraf ani bir geri dönüş
yapacak.Naruto vs Pain döğüşü hayvanların döğüşü olacak.Hazır olun, bu
döğüş sırasında Naruto'nun takımında ölümler olacak.
Daha belli değil.
GERÇEKLEŞTİ, KURBAGALAR VS PEİN'İN SUMMONLARI

Evet acayip gerçekleşti. Tobi ile çarpıştı naruto içinden geçti rasenganla acayip bir teori , Vay aanasını sayın seyirciler naruto ve tobinin karşılasmasını tahmin etmek.

5.Akatsukiye üç yeni üye katılacak.Deidara, Hidan ve Kakuzu'dan daha güçlü olacaklar.Bir tanesi Hokagenin akrabası olacak.
Daha belli değil.

Katıldıktan sonra yarısı gerçekleşti dersiniz.

6.Naruto'nun
yeni yetenekleri ve eğitiminin sonucu Pain'le olan döğüşünde ortaya
çıkacak.3 yılda Jiraiya'dan pek çok jutsu öğrendi.Senjutsu'dan
bahsetmiyorum, Naruto ayrıca Yondaimenin 3 önemli jutsusunu öğrendi bu
sürede.
Daha belli değil
kısmen gerçekleşti

Kabaklarımı öğrendi naruto, Rasenganı zor yapıyor, yondaimenin 3 önemli jutsusunu ögrenmişmiş. 3. hokageden başka death godı gören mi var sadrazamın sol beki.

7.Bütün bu dövüşlerden sonra yeni bir büyük ninja savaşı çıkacak.
Daha belli değil.

Kendinizi tekrar ediyorsunuz savaş çıkacak zaten. bariz belli.

9. 8 kuyruklu Jinchuuriki açığa çıkarılacak.Bu jinchuuriki Akatsuki üyelerinden birini öldürüp tek başına Konohona'ya girecek.
Döğüş sırasında bir kişi ölecek, diğeri görüş yeteneğini kaybedecek.

Kimse bir şeyini kaybetmedi, 8 kuyruklu bu durumdan sonra konohaya falan girmez, girersede düşman olarak girmez dost olur.

Devam edeceğim canlarım.... :lol:

Durmak yok, Şişirmeye Devam!

Virgüller ve anlamları
1 Virgül ; Başı boş saf çakra
2 Virgül ; Güç elde edilmek için seni güce çeken çakra
3 Virgül ; Bela çakra ki bu lanete dönüşür
4 Virgül ; Lanetin en üst düzeyü
5. Virgül ve üstü ; Burda ise laneti yenmek demek

Başı boş saf çakra, Hala gülüyorum
2 Virgüle ise karnıma ağrılar girdi
3 Virgülde Ace Ventura gibi oldum.
4 Virgün Dedelerin Torunları Oluyorsunuz. NoBrain akar reyiz.
5 Virgül Titreyerek boşalıyoruz.

Refractory tarafından verilen en son spolıer enasagıda bulunmaktadır (:

31 Aralık 2009
666 mabette bulunan ve Dünya üzerinde kopyalanamayan 666 jutsuyu temsil etmektedir.Ne şaringan nede rinnegan onu kopyalaya bilir

Ulan rinnengan zaten kopyalamıyor, tüm tekniklerin ve ninja evreninin çakra yapısının yaratıcısı adam. Tüm ninjalar onun zımbırtısından çıkma , rinnengan kopyalayamıyor diyorsun. Bu mabede abdestsiz girebiliyor muyuz peki? allah çarpmasın?
Çok Ağır Spoiler Bulundurur 11 Aralık 2009
Omuzlarımda bir yük hissediyorum!

Nj-Jutsu nedir;Çok eski zamanlarda gizli bir ninja grubu olan Buater'ler (Kenshin animesindede bunlardan geniş anlamda bahsediliyor) çok gizli bir teknik bulurlar.Ancak bu gizli teknik için inanılmayacak derecede güç lazımdır (Çakra).Diye hikaye devam ediyor ancak Kishi bunu ne biçimde değişir bilinmez.Kishi hem DragonBall hayranı hemde Kenshin animeleri hayranıdır.Neyse Buater'ler birgün bu tekniği kullanıyorlar çok büyük bir Ninja ordusuna karşı.Nj tekniği hem karşıdan gelen ordunun hemde etrafta olan tüm enerjiyi emip farklı güçler olması nedeni ile (Çakra) 5 ana elementi aktive ediyor.Ve teknik yapıldığında ileriye doğru inanılmaz 5 elementin birleşimi olan çok yoğun bir maddeye dönüşüp ilerliyor.Hiç bir savunmanın tutamadığı bu saldırı tükenmeyek bilmeyen kyubi enerjilerini geçici olarak tamamen yiyor. (Burda bir not düşeyim Kyubi'ler çakranın saf halinin birleşimi olan Kagh enerjisindendirler.Şayet bu saf hal geçici olarak bile biterse Biju ölmüş gibi oluyor.Ve hali ile mühür kalkmış oluyor.Dışarı çıkan Biju hali ile belli bir zaman sonra tekrar saf halini alıyor).Bu muazzam Nj saldırısının yok edici özelliğini en azından ölümcül orandan düşürmek için Japon dilinde Sumon dediğimiz hayvanlar ancak yapa biliyor.(Jiraya Naruto'nun birgün bu tekniğini kullana bileceğini bildiğinden dolayı kurbağa mühürlüyor).''Bu kadar yeter arkadaşlar lügatta veya yazımda bir hata varsa affola Kishi Naruto'yu kötü göstermemek için Nj saldırısı yaptığında ölümcül bir durum yerine koca bir orduyu etkisiz hale getirmeyi düşünmüşki Jiraya ile Narutoya o Kurbağayı mühürledi.

Güzel atmıssın ama ağır imla hataları var. Türkçeyi daha iyi öğrenmen gerekli dil önemlidir. bu arada bu jutsuyu kaç milyar yıl sonra ögrenecek naruto

2 sevilen karekter geçici süre ile geri gelecekler.İsim veremiyorum bilmiyorum!

Hadi canım? sen bunlara simdi kushina ve minato dersin bende sana gene hassiktir çekerim ! Zaten mangada ölüler diriliyor ya konu sürekli tekrar iki kişi gelince hemen tuttu diye yaz gitsin.

Ayın Gözü Operasyonu nedir;Bunu açıklarsak bazı şeylerin anlamı kalmaz.Bu nedenle tamamen açıklama yerine Madara'nın amacını ortaya çıkaralım.Sharinganın ms ve ems halini biliyoruz.Ama EMS nin çok güçlü hali olan 3ms kullanıcısından sadece birinin diğer 2göze sahip olması sonrası ortaya çıkan güç halini hatırlamanız lazım.Bu kısmı haftaya geniş olarak vereceğim.Madara'nın masalındakileri iyi okumanız lazım.

Ayın gözü operasyonunu madara açıkladı zaten. 3 EMS birşeyip Pms oluyor, sonra adetli teoriler ortaya cıkartıyoruz, 10 yaşındaki veletleri kekleyip, tuttu lan tuttu, bu yarım tuttu, bu çeyrek tuttu falan diyoruz.
----------------------------------------------------------------

13. madde Naruto-Sasuke değil Naruto-Sakura

-----------------------------------------------------------------
1. Arkadaşlar spoiler Kishi'nin kendisindedir.Daha önce kendisi ile olan röportajda Güncel.Naruto'nun yazarı ile röportaj kacırmayın cok şaşırcaksınız.. (Spoiler içerir) Sai'nin büyük birşeye sebep olduğunu söylemişti.En yeni bilgi olarak Sai Sasuke ve Naruto arasında savaşa yol açıp , Madaranın ölümüne sebebiyet verecek!Spoiler Dünya forumlarında ilk ********** ten gelmiştir.Spoiler onaylandı.
Gene diyorum nerede bu videolar? Nerede bu adamla yapılan röportajlar? bana bir video gösterin! Spoileri hangi editörü onayladı kishimotonun hahauhauhuaha

2. Yapımcılar daha önce Sasuke'nin 15 bölüm içinde öleceğini bildirmişti.Ancak Japonyada Sasuke fanları yapımcıları mail ve mektuplara boğduktan sonra yapımcılar Sasukeyi kör etmeyi 2. plan olarak düşünmeye karar verdi Ticari amaçla.İşte şuan onaylandı Sasuke öldürülmeyecek ve görme yetisini kaybedecek.

SAsuke kör olmadı, Bundan sonrada kör olmayacak abisinin gözlerini aldı. Kısaca göt oldunuz yiğeeeeeen.!

3. Daha önce Naruto'nun yeni güçlerinden bahsetmiştik.İşte onlardan bir tanesi.Naruto her çeşit saldırıya karşı kendini kopyalayan bir savunma kalkanına sahip olacak.Bu savunma kalkanı sürekli değilsede ölümcül darbelerden onu sık sık savunmaya alacak.

Vay anasını sayın seyirciler, kagebunshinden shield yapacak kendine he, ulan bu kagebunshinlere vurulunca patlıyorlar zaten nasıl koruyacaklar onu, bu teoridede göt olacaksınız.

5. Son canavar olarak anılan ama kuyruklu olmayan yeni canavar birkaç manga sonra anılmaya başlanacak. (Lütfen dikkat edin diğer yabancı fan gruplarında kuyruklu olarak anılıyor.Kuyruklu değil;ama 9 kuyruklu ile ilişkili bir canavar.

juubi olayı açıklandı, bu spoiler falann değil saçma salak şeylerle ugraşacağınıza manga okuyun sığırlar.
------------------------------------------------------------------
Alıntı:
mihribank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tobi Naruto'ya Sasuke ile savaşacağını anlatırken ilerdeki bölümlerde sürekli onların karşı karşı gelmesi için uğraşacak.Ancak Naruto bu sefer kendinden olgun davranıyor.Dikkat ederseniz Sasuke'nin oyuncak olmadığını anlatıyor.İşte tam o karede Naruto'nun gözlerine dikkat edin .Şimdi buraya kadar ne var diyenler için konuyu açıyorum.Naruto ile Sasuke arasında savaş yerine yakınlaşma başlayacak.Ama Madara bunu sürekli engellemeye çalışacak ve dikkat ederseniz Naruto'ya onla savaşacaksın demiyor savaşmak zorunda kalacaksın diyor.Daha önce Madara üstünde analiz yapanlarınız oldu mu bilmiyorum ama Madara Naruto'nun gücünü zorlayıp 9 kuyruklu açığa çıkarmak istiyor.Her ne kadar kuyrukluları kontrol ede bilsede Madara tam olarak burda Naruto'ya bağlı yaşayan kuyrukludan dolayı kontrol edemiyor.Madaranın şuanda gücünün en üst seviyesine çıka bilmesi için Naruto'daki 9kuyrukluya ve Sasuke'nin gözlerine ihtiyacı var.Ama Madaranın bile bilmediği Naruto'Da başka şeylerin olduğu.

Narutoda tüm konoha halkının genetik geçmişi var ölen herkes adamın içinden çıkıyor. bu yüzden hiç ilginç değil. Narutoda tabiki başka şeyler olacak baş karakter bu

Toparlarsak önümüzdeki onlarca bölümde Naruto ve Sasuke yakınlaşacak.Naruto'da tam emin değilim Phandexia daha emindir sharingan benzeri birşey çıkacak.Ne kadar Naruto ve Sasuke yakınlaşsada kısa zamanda aralarında savaş olacak.Ve 10. canavar ortaya çıkacak.

Hadi canım, harbimi savaş olacak? biz böyle evlenirler coluk cocuga karısırlar diye düşünüyorduk.
Alıntı:
Orochi durumu;Bildiğimiz gibi daha önceki spoilerlerimizde Orchun Madara ile anlaşmasını söylemiştik.Ama Orch'un öldüğünüde biliyoruz.Geri dönme durumu nasıl olacak?Kuboto Orchtan kalan son kalıntıları kendi üzerine entegre etmişti.Buna göre Orch'un yaptığı teknikler nezdinde Orch bir yılan görüntüsü almıştı.Aslında bu görünümü alma sebebi şans eseri olmamıştı.Dikkat ederseniz anime ve mangada daha küçükkende Orchun gözleri yılan görünümündeydi.Bunların hepsi bir ayarlamadan öte değildi.Aslında ilk deneyi üstüne yapan başkası idi.Tabiki bunun derinlemesine bilgileri yok bizde.Orch Kuboto'nun bedeni ölüme yakınken canlanma yetisine sahip ola biliyor.Kısaca herhangi bir özel Jutsu yerine doğrudan ortaya çıkma şansı var.Ama çokta uzun bir dönem göreceğimizi sanmıyorum.

Orochimaru totsuka kılıcının içinde eğleniyor... Bedeni ele geçirse bile bu bedenin ruha ihtiyacı var, ruh dediğimiz olay naruto mangasında çakra, çakrası olmadıgı sürece bir şeyi ele geçiremez ama orochimarunun yeniden cıkmasını bende isterim.

Minato'nun sırrı neydi;Minato daha önceki en büyük spoilerimizde verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Naruto'ya Kyubiyi mühürlemek istedi.Ama bunu yapma şansıda tamamen bir istekle kalıcı değildi.Yaprak köyünün altında bulunan gizli mabette Minato'nun bulunduğu sır zaten yatmaktadır. 638 sayısı Kishi için önemli olduğu için yaklaşık 160 manga sonra Naruto bitecek.Bu nedenle gelişmeleri hızlıca aşmaya başlandı.Bu nedenle Mabet altında yatan sırda daha önce duyurduğumuz ve çok güçlü kötü olan bir kişinin çıkma şansıda çok yükselmiş oldu.

638. bölümde manga bitmezse garanti bir göt ıoluş yaşayacaksınız! üstte Shippuden bitecek yenisi çıkacak diyordunuz, şimdi 160 bölüm sonra naruto bitecek diyorsunuz? nasıl bir tezat bu arkadaşım? Minato gizli müslümanmıydı, her gece olmayan bir mabede kendini kapatıp ibadetmi yapıyordu? Teknikler ona vahiy yoluylamı geliyordu yoksa CEbrail aracılıgıyla., Naruto 503 Bölümüyle bu sallama spoilerinizdada göt oldunuz hadi yerse dediniz gene yemedi
Alıntı:
Danzou'nun 3. göz arayışı;Danzou kendince olan planlarda amaç olarak 3. göz adı verilen planı uygulamaktadır.Dikkat ederseniz gerek Madara gerekse Danzou aynı gözlerin akıbetindedirler.Ve aynı gözleri Sharinganlıdır.Hem Madara hem Danzou (Buraya dikkat ikisi neden varsa ) farklı gözüken shariganlara sahip olsada Madara uzay zaman tekniğine girmeden önce sürekli Danzou nun aynı gözlerini taşımaktadır.Ama uzay zaman tekniği uygulamasında gözler başka hal alıyor. Örn;Animede Tobi'nin ilk olarak kendini Madara gibi gösterdiği ana bakarsanız orda ilkinde gözleri normal Danzou'nun sharingan özelliklerinde ama uzay zaman tekniği yaparken yukarı doğru ışınlanmasına dikkat edin.Danzou Shinobi kayıtlarına bakıldığında ilk olarak Jiraya'lardan 10-12 sene önce Genin olarak çıkmıştır. (Naruto'nun özel bölümlerinden birinde kısa bilgi kısmında Tsunade Danzou'nun yüzünü merak ettiği için arşive bakıyor ordan tarih çıkarılıyor.) Tsunada 40-45 yaşlarında ise Danzou'nun yaklaşık 60-62 yaşlarında olması lazım en az.Gelelim Danzou'nun planına.Danzou gerçek bir Uchiha bedenine sahip değildir.Ancak Uchiha klanını yok etme planlarında Madara ile yer almıştır.Bu nefret mi yoksa bir sempatimi bilinmez ama aldığı Sharingan gözü (Obito ile alakalı) zamanı bükmede yardımcı efo-ikte denilen özelliği taşımaktadır.Bu özellik normalde MS nin kurallarını doğrudan çiğneyip kimseyi öldürmeden (en yakın dostunu) aşırı çarkanın biriktirilmesi ile düşüncede yaratılan sahte dostun ölümünü yapıp ortaya çıkarıyor. (Sadece Obito'da bu gözükmüştür örn:Kakashi aşırı çarka birikimi ile MS yi aktif ediyor). Bahsi geçen Danzou muz zamanın en yakışıklı Shinobilerinden biri.Ve göze sahip olduktan sonra Bykuganlı bir gözle 3. gözü tamamlamak peşindedir.Bu yasak parşömende yer alıyor.Buna göre normal kendi gözü,sharingan göz ve bykugan gözün birleşimi ile Rinnegan çıkara bileceği mantığıdır.

Danzouda siktirimilyon tane sharingan vardı zaten, 3. göz diye bir şey yok, ne o öyle diablomu oynuyorsunuz 3 tane Nul rune birleştir 1 tane zel rune olsun. Yok bilmemkaçtane sharindangan rinnengana çıkacakmış oldu ... Bu Kesin spoiler dediğiniz şeydede sıçtınız

Kaynaklar;Naruto animesi mangası,Nc.Jp sitesi,Özel bir kaynak (Özel bir kaynak olarak bkz:Götüm yazsan daha fazla ilgi çeker)
Alıntı:
REfraCtoRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kaynak :Sağlam...(bu konuda soru almıyorum)

Jubi'nin kalıntıları içinde halen Sage'nın genetik kodu durmaktadır.

Jubi'nin şu durumda bir kişiye mühürlenme olanağı yoktur 2-3 kişiye birden mühürlenirse şu durumda olanak var.

Kisame'nin feci ölüm makineliği tutacak.

Madara'nın beden(leri) amacını ortaya çıkaracak

Biyoloji dersi hiç görmemiş bir adamsın eminim. Genetik kod doğuştan olur, eklenemez değiştirelemez ekleme ya da çıkartma yaparsan mutasyon olusur, hem sallamacı hemde kültürsüz insan, hangi patlak prezervatif mağdurusunuz bilmiyorum ki

Dipnot: Şimdi diyebilirsinizki Diabolus neden böyle bir yazı yazdın! Kesinlikle herhangi birine garezim yok, sadece kesin olmayan şeyleri kesinmiş gibi gösterip, yalanları ve teorileri harmanlayarak dogru gibi gösterilmesine garezim var.
Bir de foruma üye olup Süper Naruto Spoiler açan gerizekalılardan sıkıldıgım için böyle bir şey yazma gereği duydum. Zaten sabahın 5 ine kadar bununla uğraştım 2 hafta daha yazı falan yazmam!
Rica ediyorum , Her S.... hıyar diyene, Tuzla koşmayın! Adam bu sektörden para yiyor, kendi ekmeğinin üstüne sıçmaz, Spoiler falan vermez ve verdirmez! Merak olgusu manganın okunmasını ve alınmasını sağlıyor cünkü!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Hepsini okumadım,zaten beni pek ilgilendirmiyorda,iyi yakalamışsın bu salakları ismail abi.Bildiğin kesinleşmemesi imkansız olan şeyleri yazmışlar oraya.Ben pek spoiler falan aramam,uğraşamam,tek girdiğim anime-manga sitesi buradır burdada spoiler okumam :D sadece bölümleri okur,geçerim.Kim uğraşacak ulen.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
Lequi
Favori Manga: Vagabond,Bakuman, Beelzebub, Zippy Ziggy, Veritas
Favori Anime: Kurozuka,One Piece

Ben hepsini okudum.Çok şaşırdım.Bence bunlar adamların kendi teorileri eğer öyleyse adamalrı kutluyorum.Çok zaman almıştır eminim :D

Bu arada şu Kishimotoyla söyleşi yaptık olayını bende anlayamıyorum bi kaynak gösterin :D
Sordum: Nerdedir yerin? Nedir senin değerin?
Yedi kıral vurulmuş, ne bu ceylan gözlerin?
Hangisine varırsın bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak göklere derin derin:

Kıralların taçları beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü...
A T S I Z
Kullanıcı avatarı
lazyjoke

adamların yazdıkları spoiler lardan birazını okuyunca zaten kimi yerlerde kendileriyle çeliştikleri gözüküyor, ayrıca dediğin gibi aynı şeyleri ısıp ısıp farklı bir şeymiş gibi okuyucuların önüne koymak-10 numara spoiler!!!!- tarzı yazmak da hem okuyucuyu hem kendini kandırmaktır. kishimoto ile yapılan röportajda diyor merak ediyorum da bu kadar kishimotoya yakın olan bir kişi veya kişiler acaba neden herhangi bir yazı veya beraber oldukları bir resim koymazlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Ahahaha ismail, sonunda spoiler ve teoriler hakkında düşündüklerini kusmuşsun xD Hacı valla dediklerine ekleyecek hiç bir şey yok xD Hani yorum yapmasan, sadece adamların yazdıklarını alt alta versen bile açıp bi tarafımızla gülerdik yani :D Bu yazıyı spoiler'ları aldığın yerlere yapıştır bari de adamlar bi daha saçma salak şeyler yazmasın :D
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Gizli Müslüman Minato :D
Adamlar savaş çıkacak diye spoiler vermişler ya mükemmel :D:D:D
Kullanıcı avatarı
_PeLeNG_
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Binbir tane teori ortaya atıp 1 tanesi tutunca tuttu diye sevinenler. :D

Aklı başında okuyan herkes zaten bazı şeylerin nasıl olacağını kurguluyor, spoiler a gerek yok.

Ama en önemlisi adam yemek yediği kaba neden sıçsın.
Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

[tabs][tabs: ]Jubi'nin kalıntıları içinde halen Sage'nın genetik kodu durmaktadır.

Jubi'nin şu durumda bir kişiye mühürlenme olanağı yoktur 2-3 kişiye birden mühürlenirse şu durumda olanak var.

Kisame'nin feci ölüm makineliği tutacak.

Madara'nın beden(leri) amacını ortaya çıkaracak[/tabs]

Resim
En son 3Nokta tarafından 26 Tem 2010 00:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

No comment :pinch:
Resim
► Spoiler Göster
phoenix1986

bak mesaj panosu bölümü bozuntusu
1-çok argolu kelime kullanıyorsun bu senin karakterini yansıtıyor.ayrıca yetkilisin imam böyleyse cemaati tahmin bile edemiyorum.
2-spoiler verilme tarihlerine bak tutanlara bak çoğu tuttu senin gibi msnden 2 laf söylemeyle kurulmuyor bu teoriler japon üyeler veriyor juubi kalıntıları felan vs. madara planını açıklamadan forumda mevcuttu sen burada milleti kandır biyoloji okumuyorsun diye modumuza bişey söylemişsin sen de hiç manga okumamışsın yaşın kaç bilmiyorum ama hayatımda senin kadar fındık kadar beyni olanı ilk defa görüyorum.
3-girmeden önce 2 kere düşün lafını 31 e çeviriyorsun çocuk okurlar vardır yaptığın aile terbiyenin hiç olmadığını gösteriyor.
4- ben argolu kelime kullanmayacam ama bir daha böyle kendini rezil edecek konular açarsan burda 1 üye bile kalmaz kendi kazdığın çukura düşersin benden sana abi tavsiyesi aklını başına al!
5- ban mı ne veriyorsan ver zaten bu son girişimdi sitene cevabına bile bakmam hadi eyvallah :laugh:

“Naruto Genel” sayfasına dön