Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun Karanlık Yüzü 18+

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Konunun kitlenmesini talep ediyorum. Herkes kendi fantezi dünyasında kendini kaybetti.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Konuyu saptırmayalım, kendi fantezilerinizi değil, Naruto karakterlerinin fantezilerini tartışalım ^^

Düşündüm de bunu seri haline getirebilirim. Bir dahaki yazımda Naruto ile Sasuke'nin ilişkisini konu alabilirim ama dipsiz bir çukur gibi, altından kalkabileceğimi sanmıyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Celebhol yazdı:Konuyu saptırmayalım, kendi fantezilerinizi değil, Naruto karakterlerinin fantezilerini tartışalım ^^

Düşündüm de bunu seri haline getirebilirim. Bir dahaki yazımda Naruto ile Sasuke'nin ilişkisini konu alabilirim ama dipsiz bir çukur gibi, altından kalkabileceğimi sanmıyorum :laugh:
Yürü panpa kim tutar seni. :lol:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Celebhol yazdı: Son olarak, artık Lee'nin ne kadar da kurtuluşun ötesinde olduğunu ve Gai'ın amacına ulaştığını bu sahneyle kanıtlıyor ve bitiriyorum.
► Spoiler Göster
Tutarlı bir teori olmuş tebrik ederim. Ancak kafama takılan bir şey var. Şimdi araştırdım da şu son bölümdeki sahne mangada yok. O yüzden onu referans olarak alamayız. Ayrıca NarutoWikia'da Gai ve Lee arasında böyle bir ilişki olduğu yazmıyor. Bu da benim düşüncemi destekliyor. Kaçırdığım bir şeyler mi var yoksa?
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Celebhol
Favori Anime: -

muaet yazdı:
Celebhol yazdı: Son olarak, artık Lee'nin ne kadar da kurtuluşun ötesinde olduğunu ve Gai'ın amacına ulaştığını bu sahneyle kanıtlıyor ve bitiriyorum.
► Spoiler Göster
Tutarlı bir teori olmuş tebrik ederim. Ancak kafama takılan bir şey var. Şimdi araştırdım da şu son bölümdeki sahne mangada yok. O yüzden onu referans olarak alamayız. Ayrıca NarutoWikia'da Gai ve Lee arasında böyle bir ilişki olduğu yazmıyor. Bu da benim düşüncemi destekliyor. Kaçırdığım bir şeyler mi var yoksa?
Evet, mangada yok. Benim düşünceme göre Kishimoto bunu mangaya koyamıyor çünkü bir shonen'de böyle bir ilişki olduğu görülürse çok büyük olay olur ve satışlara zarar verebilir ama animenin yapımcıları olan bitenin farkında ve bu ilişkinin gerçek yüzünü animede gösterebiliyor. Bizim gibi insanlar ise "sadece anime" deyip geçtiği için işin gerçek boyutunu göremiyor.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Nagato Konan Yahiko üçlemesinde, kendisine yüz verilmeyen Nagato, Yahiko öldükten sonra Konanın aşkı Yahiko'nun bedenini kullanarak Konanla kirli fantazilerini gerçekleştirmekteydi. Böylece hem kendisi mutluydu hem de Konan mutluydu. Jiraiyayı öldürme sebebi de Jiraiya'nın bu iğrenç fantaziyi farketmesiydi. İyi sıktım bu sefer cidden :lol:
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Deathwing yazdı:Nagato Konan Yahiko üçlemesinde, kendisine yüz verilmeyen Nagato, Yahiko öldükten sonra Konanın aşkı Yahiko'nun bedenini kullanarak Konanla kirli fantazilerini gerçekleştirmekteydi. Böylece hem kendisi mutluydu hem de Konan mutluydu. Jiraiyayı öldürme sebebi de Jiraiya'nın bu iğrenç fantaziyi farketmesiydi. İyi sıktım bu sefer cidden :lol:
Hahahuahuahuahaehaeu :D:D:D:D:D:D::D
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Celebhol yazdı:
muaet yazdı:
► Spoiler Göster
Evet, mangada yok. Benim düşünceme göre Kishimoto bunu mangaya koyamıyor çünkü bir shonen'de böyle bir ilişki olduğu görülürse çok büyük olay olur ve satışlara zarar verebilir ama animenin yapımcıları olan bitenin farkında ve bu ilişkinin gerçek yüzünü animede gösterebiliyor. Bizim gibi insanlar ise "sadece anime" deyip geçtiği için işin gerçek boyutunu göremiyor.
Bir de ciddi hava vermiyorlar mı.... :lol: :lol:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
nasuhl
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Basilisk, Beelzebub, Claymore, Berserk
Favori Anime: Naruto, Bleach, Death Note, Basilisk, Beelzebub

la bişi sorucam Asuma hangi ara ayar verdi Kurenaiye yaa adam her gece kızı evden kaçırıp sokak köselerinde .... Her ayara bir gül bıraktı balkona sonra orası botanik bahçe oldu.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
NeutralizeR
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Death Note

Bir de sanırım 3. hokage, 4. hokage'ye yazıyordu.
İlk başlarda şu orochimarunun sasuke'kunu kaçırma şeylerinde falan adamın gözü hep 4. hokagenin fotoğrafındaydı.
Gerçekten hep yasak ilişki var...

“Naruto Genel” sayfasına dön