Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun Karanlık Yüzü 18+

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Çok mu boş vaktin var, bunun için bu kadar...
Harcadığın beyin hücrelerine, yaptığın resim araştırmalarına, asla geri gelmeyecek olan zamanına nedir bu kasıt?

Celebhol yazdı:Ne trollemesi? Buna inananın aklını sikeyim -_-
Kendime not: Bundan sonra bu adamın hiç bir konudaki yorumlarını okuma.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Tam bir konu israfı. :whistle: Daha ilkini okuyunca kendini belli ediyor inanan olmadığını umut ediyorum. :laugh:
Resim

Resim
► Spoiler Göster
NeutralizeR
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Death Note

Ben de Kakashi'den şüpheleniyorum. O bence daha beter Gai'den. :lol:
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

NeutralizeR yazdı:Ben de Kakashi'den şüpheleniyorum. O bence daha beter Gai'den. :lol:
Üstelik Kakashi'de tipte var ama hala sapık sapık dergiler okuyor adam akıllı bir kız bulacağına kendisine.Onunda eskiden Sasuke gibi emo olması bunda etkili sanırsam :evil:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
NeutralizeR
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Death Note

Jimmy McNulty yazdı:
NeutralizeR yazdı:Ben de Kakashi'den şüpheleniyorum. O bence daha beter Gai'den. :lol:
Üstelik Kakashi'de tipte var ama hala sapık sapık dergiler okuyor adam akıllı bir kız bulacağına kendisine.Onunda eskiden Sasuke gibi emo olması bunda etkili sanırsam :evil:
Filler midir değilmidir bilmem ama :
[BBvideo 500,400]https://www.youtube.com/watch?v=6n4NKh4kj1A[/BBvideo]

Gai'den de bekliyoruz böyle bir şey. :D
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Güzel tespit.

En güzel tespitler arasında bleach analizi birinci bu ikincidir benim için.
Kullanıcı avatarı
HARSH
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bleach
Favori Anime: One Piece,Gintama,High School DxD,Sword Art Online,Death Note,HOTD

https://www.youtube.com/watch?v=o1F7JdpHKVM :evil:
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 22:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Celebhol
Favori Anime: -

Az biraz uyuduğuma göre doğru düzgün bir cevap yazayım. Öncelikle,
Resim
Beğenen arkadaşlar sağolsun.
Resim

İsraf olarak görenler;
Evet, hayatımızda hiç bir anı verimsiz geçirmiyoruz. Komik bir şey yazmak boş iş :) Bir forumda zaman geçirmek de çok dolu bir iş, teori falan yazmak, mangaları yorumlamak. Youtube'da komik video izlemek de güzel ama onu hazırlayanlar da boş-beleş insanlar. Ömrümden 20 dk.yi buna ayırarak çok şey kaybettim.
Konu Dışı
Bir de şey vardır;
Güzel yazılmış bir teoriyi okuyup ve beğenip de yazan adama "işsiz" diyenler var. Çok mantıklı, hiç ikiyüzlü değil :whistle:
Düzenleme:
@hercaie
Bu kadarına da inanan çıkmaz herhalde artık, yaptığım çok bariz bir şey yani. Daha önce de bu tür konular açtım ama hiç böyle bir şey demedim çünkü buna inanmak için ya çok küçük olmak gerek -öyleyse bir lafım yok- ya da çok saf olmak gerek.
Düzenleme 2: @hercai resimler için çok gizli bir kaynağım var, adı narutowikia :whistle:
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Celebhol yazdı: @hercaie
Bu kadarına da inanan çıkmaz herhalde artık, yaptığım çok bariz bir şey yani. Daha önce de bu tür konular açtım ama hiç böyle bir şey demedim çünkü buna inanmak için ya çok küçük olmak gerek -öyleyse bir lafım yok- ya da çok saf olmak gerek.
Sorun biraz da bendeymiş. "Buna" kısmını "bana" diye okumuşum. Lafımı geri alıyorum. ;)

Ayrıca, manga okumaya ne gözle baktığına bağlı, harcanan zamanı "boş" veya "dolu" diye adlandırmak için. Şahsen ben okuduğum her şeyden bir şeyler çıkarmaya çalışırım. He bu haber olmuş, kitap olmuş, manga olmuş teferruattır benim için. Bir şeylerin parodisini yapmak ya da komik videolar falan yapmak benim yapacağım şey değil, fazla ciddiyim bunun için. Ama ne manga okumak, ne teori yazmak, ne de komik bir şeyler düşünmek benim için zaman israfıdır. Sadece abartıya kaçıldığında sinir bozuyor böyle şeyler.

Ve sen de itiraf et, fazla zorlama bir şey bu da. Sırıtıyor. Yoksa eğlence için yapmış olman mesele değil.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster

“Naruto Genel” sayfasına dön