Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Fanları Hakkında Düşünceleriniz

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

GENELDE hep küçük kişiler okuduğu için onlar tarafından seviliyor, küçük kişilerin yorumları da bazen saçma olduğundan dolayı Naruto fan kitlesinin seviyesi de küçük görülüyor. Benim de pek sevdiğim söylenemez. (Her ne kadar eskiden, çook eskiden bu kitlenin içinde olsam da.)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir Naruto fanı olarak Kişimoto'yu hala sahiplenen fan ve fanboylar görünce seriden soğuyorum. Haterlar olayı daha da boktan hale getiriyorlar. Gelip başka serileri övüyorlar.
"Naruto öldü,
Onu Kişimoto öldürdü." diyen bir fanım ben. Bir zamanlar çok ama çok sevdiğim bir seriyi katlettiği için mangakaya her hafta küfür yazasım geliyor. Bu hafta ilk kez böyle patlıyorum.

@madaranınsolsharinganı
İyi salladın ama.
bleach-genel/bleach-fanlari-hakkinda-du ... ml#p168571
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Hakkaten bu okuyucuların yaşı küçük muhabbeti nereden çıktı? Yaşı küçük de var büyük de. Çok geniş bi kitleye hitap ediyor. Benim etrafımdaki herkes 20+. Uğur'un attığı linkteki gibi Bleach hariç diğer shounen'lerden büyük okuyucu kitlesi. Zaten bu seri de çocukçaysa hiç shounen okumayalım. Süngerbob sanki (gerçi bunda da 20+ yaşında pek çok tanıdığım var).

[hr]

Madem mesaj yazdım konu dışı olmasın. Bunu da daha önceden yazmıştım. Özet geçmek gerekirse ışkılı yorumlar ve kendi istediği olmayınca işi küfre bağlayanlar yüzünden midemi bulandırmaya başladı.
Celebhol
Favori Anime: -

Valla kişisel olarak 5 arkadaşım var Naruto'yu takip eden, ben de dahil 6 ediyor ve hepimiz 20'den büyüğüz.
@ugur_tatli
Hatalarıyla seviyorum seriyi, bunda ne sorun var :laugh:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Celebhol yazdı:@ugur_tatli
Panpa hataları Kişimoto istemeyerek yapsa hiç sorunum olmaz. Yalnız mangaka başka bir manga çıkartmak için elinde hazır bulunan güzel bir seriyi aceleye getirip batırıyor. Senin de buna karşı olmanı beklerdim. :ohmy:
Naruto'yu mangakasından daha çok seviyorum.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

O hataların yeni manga yüzünden olduğunu sanmıyorum çünkü bundan önce de tıpkı Mario gibi bir one-shot çıkartmıştı. Beyzbol konulu. Hatta beyzbol topuna kage bunshin yaptırmıştı. :laugh: Bir de o Mario mangası 15 yıllık falan diye biliyorum. Sadece tekrar düzenlenmiş hali olmalıydı bu.
Celebhol
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:
Celebhol yazdı:@ugur_tatli
Panpa hataları Kişimoto istemeyerek yapsa hiç sorunum olmaz. Yalnız mangaka başka bir manga çıkartmak için elinde hazır bulunan güzel bir seriyi aceleye getirip batırıyor. Senin de buna karşı olmanı beklerdim. :ohmy:
Naruto'yu mangakasından daha çok seviyorum.
Mario bir one-shot'tı, Kishimoto daha önce de (2010'da) one-shot çıkardı.
http://myanimelist.net/manga/22721/Bench
Piyasayı yokluyor bu one-shotlarla. Umudum Naruto'yu yeni bir manga yüzünden aceleye getirmeyeceği yönünde.
Düzenleme: Zaten böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Adam kendi röportajında diyordu "Normalde Naruto'yu daha önce bitirmeyi planlıyordum ama hikayeyi bağlamam gerektiği için uzadı," diye.
Düzenleme 2: Bildiğim kadarıyla Mario'nun kurgusu ta Naruto'dan önceye dayanıyor.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Mangakasına bu kadar laf edip de hala seriyi takip eden bir fan kitlesi görmedim
Kullanıcı avatarı
DazBone
Favori Manga: One Piece, Beelzebub, Naruto, Gantz, Berserk, King of Hell
Favori Anime: One Piece, Devil May Cry, Death Note, FMA, Beelzebub, Naruto ...

Resim
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Ne fanlarını severim nede her fırsatta Berserk gibi epic seriler varken narutonun a... Koyayım ben diye naruto izleyenleri aşağılayanları.
Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön