Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Fanları Hakkında Düşünceleriniz

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Bölümün kalitesi ile sevdikleri ve sevmedikleri karakterlerin başına gelenler onlar için doğru orantılı. Mantık aramak, sabırlı olmak falan hak getire. Mesela sevmediğin bi karakterin başına olumlu bir şey mi geldi? Mümkünatı yok iyi değildir o bölüm hatta mangaka sıçmıştır. Mantık falan arama, derin düşünme, sabırlı olma boşver bunları. Direk sevdiğin ve sevmediğin karakterlerin başına gelenlere bak. Sevdiğin bi karakterin başına güzel bir şey gelirse o bölüm iyidir. Eğer sevdiğin karakterlerin başına kötü, sevmediğine iyi bir şey gelirse tamam yandı artık mangaka. Hele hatırlıyorum edo hokage'lerin ilk geldiği zamanları. Minato geliyor süper bi açılış, oradan diğer hokage'leri aynı karede görüyoruz, bir taraftan Hashirama şov yapıyor oradan Tobirama çıkıyor derken Sarutobi&Orochimaru falan ama tek bi karede Sakura gözüküyor ya... İşte bittin orada. Somurtgan smiley'ları görmeyi çekeceksin.

Ayrıca osuruktan nem kaparlar. Koca bölümde ufacık bile sevmediği veya anlamadığı bir şey oldu mu hooop taşlama başlığına. Komik görünüyorlar açıkçası.

Yorum kaliteleri hiç bir zaman iyi olmadı ama son zamanlarda o kadar kötüler ki sıfır bile diyemeyeceğim çünkü o zaman da sıfırın nötrlüğüne hakaret etmiş olurum. Bildiğin eksilerde. Çekilmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Onlara göre İtachi ve Minato ayaklı tanklar. Madara hariç herkese yürüyerek tek atarlar.
Concord
Favori Anime: ..

En iyi fanlık geriye bakıp güldüğün fanlıktır. Seriyi sanki insan değilde, geth misali ışık hızında düşünme yetisine sahip robotlar yazıyor zanedilir. Seriyi yaparkenken ki ruh hali, uykusuzluk, para ve ünek endini kaptırma. Uzun süren serilerin kaderinde vardır. Bir süre sonra fikir gelmez ve başta yapmak istediğin şeyleri hemen yaparsın ki bitsin. Çünkü bitmişsindir artık, bıkınlık gelmiştir.

İnsanların shoenen seriye yönelme sebebi, diğer dergilere göre iki haneli katlarca daha fazla satışa sahip olmalarıdır. Ben bir eser yapıyorsam okunmasını isterim, bunun içinde hikayeden ödün vermek zorunda kalmam kaçınılmaz. Bakumanı izleyip okusun fan kitleleri, böylece yapımında olan zorluğu az çok anlayabilirler.

Biz burada napolyon misali uyku süresi olan insanlardan bahsediyoruz. Sıçmaları doğaldır işin iç yüzünü bilmeden bir şey diyemeyiz. Seriyi okuyanlar o serinin arkasında ki kişiyi bilmeli.

Bütün fanlar bunu bilirse özelikle naruto fanları daha ılıman hal geliceklerdir. Shoenen serilerin başına şöyle bir uyarı olmalı;

Bu eserin yapımında insanlar görev almıştır ve eser para ile ayakta duran bir şirket tarafından basılır.
Resim
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 06 May 2020 16:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Şüphesiz ki biz onları ibret alasınız diye yarattık.
Bakara Suresi 20. Ayet
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Konu Sakura olunca %90'ı kurtadama dönüşüyor. Ben bu seriye bi kaç ay önce başladım, Sakura'da bu derece düşmanlık ettirecek bi kötülük görmedim. Saçı kesilene kadarki çocuk halleri herhalde 1 sene sürdüğünden fanlar üzerinde çok derin tesirler bırakmış, 10 senedir silinmemiş. Ama ben izlerken sadece 2 hafta gördüm o şımarık hallerini, haliyle nefret etmedim. O yüzden bu derece tepki verilmesini mümkün değil anlayamıyorum.
mskreis
Favori Manga: Gantz
Favori Anime: Gintama
Naruto

Fazla fanatikler ve sabit fikirliler.Anime/mangadaki buglara yada güç dengesine feci şekilde kafayı takmişlar.
Şuayip
Favori Anime: Naruto

En azından diğer serilerin fanlarına göre olaylara daha mantıklı yaklaşıp, daha iyi sonuçlar çıkarabiliyorlar. Zaten neyin ne olduğu belli olan bir seri. Haliyle yorumlar yani dolayısıyla fanlar da mantıklı oluyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Rorschach
Favori Anime: Death Note

Kurtlar Vadisi'ni takip eden kitlenin anime versiyonu. İki şekilli söz görünce çok matah bir şey zannediyorlar. Serinin sadece sığ yanını gören sığ insanlar.
Resim
The world will look up and shout "Save us." And I'll whisper "No."
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Aşağıdaki gibi savunmalarda bulunan kardeşlerimiz.
► Spoiler Göster
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster

“Naruto Genel” sayfasına dön