Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hyuuga Tarihi Hakkında

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Her yerde böyle bir teklif alıyorum. (op hakkında yorumlar yapmam konusunda :D) Ancak One Piece'i bir türlü takip edemedim. Bir ara animesinin izliyordum. Onu da yarım bıraktım.
Sanırım takip etmeye başlayacağım artık. :D
Benim ilk manga ile tanışmam naruto ve bleach ile olduğu için yorumlarımın ve teorilerimin çoğu ikisi üzerine oluyor. Ama bir yenisini eklemenin vakti geldi :D
Tekrar teşekkür ediyorum. Mantığımıza yatan şeyler okumak her zaman güzeldir. Bende okumayı çok seviyorum. Ayrıca okutmayı ve düşündürmeyi de. :D
Forumda eski değilim, belki o yüzden denk gelmemiş olabiliriz. Tekrar teşekkürler. OP'de de görüşürüz umarım. :D:D
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Scroll etmesi on dakika sürdü. Üşengençlikten uzun mesaj okuyamıyorum ama eline emeğine sağlık.
Sen bu hevesle one pieceteki bilinmeyenlerin yarısını açığa kavuşturursun oraya da bir el atsana :whistle:
:lol:
Kullanıcı avatarı
HARSH
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bleach
Favori Anime: One Piece,Gintama,High School DxD,Sword Art Online,Death Note,HOTD

Hiç bu konu hakkında kafa yormamıştım baya iyi bir teori olmuş.
http://inciswf.com/xlruxs5a.swf
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Elimizden geldiğince iyi şeyler koymaya çalıştık. Ancak Kishi'nin ne düşündüğünü artık kestiremiyorum. Belki bu ara ona da bize de iyi gelir. :D
Belki bu teoriye denk gelir. Çevirtir falan. :D:D:D:D (kısmet :D)
Kullanıcı avatarı
AleXiel

Acaba Kaguya gözleri gerçektende Byakugan mı?
Bu son sayıda böyle bir düşünce geçti.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

AleXiel yazdı:Acaba Kaguya gözleri gerçektende Byakugan mı?
Bu son sayıda böyle bir düşünce geçti.
@AleXiel efsane teori olmuş. Öyle bir emek varki insanın herhangi bir noktasına itiraz edesi gelmiyor ama yine de bir kaç şeye değinmek istiyorum. Öncelikle uzumaki işareti. Bir arkadaşın dediği gibi ramen üzerinde bile o şekil olabiliyor. Çizgi filmlerinde de çok kullanılıyor. Mesela biri kafaya sert bir darbe alınca gözleri spiral olup bayılıyor falan :) Ikincisi de hyuuga işareti ile ilgili. O işarette benim bildiğim kadarıyla çakranin işareti. Hyuuga lar çakrayi iyi yönetebildikleri için o sembolü kullanıyorlardır. Bijuularda olma nedeni de aynı şey. Yaratıklar zaten çakradan oluşuyorlar. Bunu sembolize etmek için o işareti sağından solundan çıkıyordur. Kishi nasıl düşünmüş bilemeyiz tabi.

Çok eski bir yorum olmasına rağmen sağlam çıkarımlar var. bence sen yinede bu teorinin peşini bırakma ve son sayılarda çıkan yeni bilgilerle de harmanla. Ama bir sonraki haftayı bekle. Rikudonun söyledikleri bir bitsin önce :-D Güncel teorini sabırsızlıkla bekliyorum!
Kullanıcı avatarı
AleXiel

Teşekkür ederim. Yeni açıklananlar doğrultusunda bende teoriyi daha bir dallayabilirim aslında. Dediğin mantıksız değil. Ama ilk önce bu konuşmaların sonunu görmek daha doğru olacak. :D
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

senin teoriyi okuduktan sonra her şeyde uzumaki ve hyuuga sembolleri görmede başladım :D
na bu resimde de Rs nin sırtında sanki uzumaki ve hyuuga sembolleri var :)
http://www.turkcraft.com/Naruto/670/7
onun uzumaki sembolü olmadığı çok belli sadece benim kuruntum xD
ayrıca şu sayfalarda iki kardeşi gösterirken üstlerinde ay ve güneşi vurgulamış gibi kishimoto
http://www.turkcraft.com/Naruto/670/13
http://www.turkcraft.com/Naruto/670/15
Kullanıcı avatarı
Scatter
Favori Manga: Gintama, One Piece, Bleach
Favori Anime: Bleach, Samurai Champloo, Gintama, One Piece

Vallahi helal olsun. Kaguya'da da byakugan çıktı, pes. Zaten adamlara konohanın en güçlüsü dedirtip. Kakashi'ye sharingan dan bile güçlü bir göz dedirttikten sonra adamları bir kenara atsaydı mangaka herhalde saçmalığına kendi de gülerdi.
I can tell that you've never been true to me
I can smell that you're acting so fearfully
I can hear what you're hoping I want to hear
I can feel the alarm bells are ringing in me
I can touch but I know you don't feel a thing
I can pray but I know you commit a sin
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously
Kullanıcı avatarı
Mystic07
Favori Manga: Naruto,One piece,Skip beat,Fruists Basket
Favori Anime: HunterXHunter,Shingeki No Kyojin

Çok iyi teori yeni manga bölümlerini okuyunca ve senin teorini okuyunca her şeyin nasıl planlı ilerledigini görüyoruz.

“Naruto Genel” sayfasına dön