Uchiha Sasuke

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2868
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Ellerine sağlık böyle uzun bir tanıtım ne kadar emek ve çaba ister bilirim.. Sonunda birileri bayrağı bizden devraldı anlaşılan :lol: :laugh:

Tekrardan ellerine sağlık..

Edit: Aga Epilogue son olaylardan 15 yıl sonrasını içeriyor.. Yani Savaş Bu adam 16-17 yaşlarında iken bitti ve o sıralar köyü terketti desek.. Epilogue zamanı 31-32 yaşlarında oluyor. Yani belirtildi aslında son yaşı
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 278
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

İtin tekidir gözümde. Gereksiz bir ergen.

Bu karakter maalesef mangakanın '' Gizli Ana karakteridir'' . Mangakanın bu karakteri yaratırken '' Orgazm '' olduğunu düşünüyorum, hayalindeki aşkıdır kendisi.

Neji veya Gaara gibi tipler Sasuke'den çok çok daha Naruto'nun rakibi havasını verebilecek tasarımdaydı. Onları hiç edip, bu karakteri önplana çıkardıkça çıkardı sonrasında.

Oysa part1'deki son dövüşe kadar ezik bir karakterdi, sadece mal kızlar ( Sakura ve İno gibi ) buna hayrandı, yoksa çok cool falanda değildi yani. Part1'de Neji'nin ve Gaara'nın verdiği havayı hiçbir zaman vermedi bu it.

Part1'in sonu ve Part2'den itibaren ilah edilip ana karakter kontenjanına girdi. Bu durum hiçbir zaman hoşuma gitmemiştir. Tartışmaya değmeyecek bir ergen kendisi, serideki en mal karakterlerden birisi hatta en malı diyebilirim Sakura ile beraber.
Cevapla

“Konohagakure” sayfasına dön