Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Namikaze Minato

Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Portgas D Ace yazdı:Pek uğraşamam diyordum ama, şu yorumlardan sonra, Itachi için'de yapacağım.

@Wizard

Kyuubi'den araklama ? Şuurun yerinde mi dostum ? Kyuubi'nin Bijuu Dama'sını nerede görecek Minato ? İcat ettiğinde Kushinaya mühürlüydü, ondan önce Shodai'nin karısına, ondan önce kullanabilen bir tek kişi var o'da Madara, nerede görecek, nerede gözlemleyip kopyalayacak, Sharingan dahi olmadan 100'de 100 kendi icadıdır.
Öncelikle biraz düzgün konuş.

Kuyrukluların bijuudamasından esinlenmiş kyuubi diye aklımda kalmış benim,aç wikiyi görürsün sıfırdan bulduğu bir teknik değil yani.
Minato şu tekniği buldu bunu buldu diye abarttılar serinin başında ama aslında hep başkalarının bulduğu teknikleri kullanıyormuş.İcat ettiği rasengan var o da esinlenmeden dolayı işte.Minato en başta çizdiği portrenin hakkını veremedi bu da tamamen mangakanın işgüzarlığı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Millennium Wizard yazdı:Öncelikle biraz düzgün konuş.
Sorry.
Millennium Wizard yazdı:Minato şu tekniği buldu bunu buldu diye abarttılar serinin başında ama aslında hep başkalarının bulduğu teknikleri kullanıyormuş.
Edo Tensei'de Orochi bulmadı ama Nidaime'yi geçti, önemli olan icat etmek değil ustalaşmak. Işınlanmada kendisinden iyi olduğunu bizzat Nidaime söyledi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Ulen hep yorum, hep bak-geç, birinizde beğenin amk yorum atın az.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Eline sağlık bu da güzel bir tanıtım olmuş, Minato ilk zamanlarda herkesin favori karakteriydi ama sonra Edo Tensei olarak getirilmesiyle karakterin bütün havası söndü, Tobirama'nın gölgesinde kaldı. Oysaki sahneye girişi çok güzel olmuştu, yine de en sevilen karakterlerden biri ve Konoha'nın sarı şimşeği hala. Namı Naruto'nun babası olduğu için daha da arttı.
Kullanıcı avatarı
Monolith
Favori Manga: Naruto
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
Favori Anime: HxH
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

Naruto serisine ait nadir güzel şeylerden biri bu karakterdi. Neden bu kadar laf edildiğine anlam veremedim, balon falanda değil ayrıca sadece savaş arkında fazla ön plana çıkarmak istememiş Kishimoto.

“Konohagakure” sayfasına dön