Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Noblesse anime

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

"Noblesse - the beginning of destruction" OVA'sıda düştü piyasaya, malumunuz korece.

5GB'çık :P https://www.nyaa.eu/?page=view&tid=782761
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Baryshx yazdı:"Noblesse - the beginning of destruction" OVA'sıda düştü piyasaya, malumunuz korece.

720p olanını bekleyeyim en iyisi :(
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

MRTFR yazdı:
Baryshx yazdı:"Noblesse - the beginning of destruction" OVA'sıda düştü piyasaya, malumunuz korece.

720p olanını bekleyeyim en iyisi :(
Yarın veya sonra ki gün 720p'ye dönüştürüp, 500mb civarına indirebileceğimi düşünüyorum. Görüntü kalitesinden taviz vermeden :D Bakalım, bir deneyeyim :P
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Franky nin seslendirme sini beğenmedim. Çok hızlı geçişler olmuş. Ama çok iyi olmuş
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Bu offical altyazısını üstlenen line webtoons un japonlarla ortak yapımı. Evet orjinalinda ingilizce alt yazılı japon seslendirmenli kore yapımı seri. Tepkiye bakıyolar direk. Tutulursa baya ilerlerler. Ki webtoons bu işi kurulduğundan beri baya ciddi yapıyor. Darısı ova da olsa ToG un başına diyor kapatıyorum. Gerçekten kaliteli yapım bu arada.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

http://www.turkanime.tv/video/noblesse- ... estruction

Tr altyazı

--

Sölemesini unuttum. Awakening de Rai nin uyanısı,okula gelişi, M21 ve M24e karsı olan tavırları mangwayla karsılastırıldıgında cok daha iyi olmus. Mangada bazı tuhaflıklar vardı. Hikaye tam oturmuyordu. Mesela m24 un donusturdugu eleman megersem zaten sandıgı calmak için sandıgı once bulanların alayını oldurmus.M24 de zaten o yuzden donusturmus elemanı bir nevi cezalandırmak için gibi. Donusmus un bizim cocuklarla olan davası da megersem kız donusmusu diğerlerini oldururken gordugu içinmiş. Valla ben cok begendim. Destruction u henuz izlemedim.Ama bundan da beklentilerim yuksek.. Animesi resmen bomba olcak..
Kullanıcı avatarı
Baryshx
İletişim:

brezee yazdı:http://www.turkanime.tv/video/noblesse- ... estruction

Tr altyazı

--

Sölemesini unuttum. Awakening de Rai nin uyanısı,okula gelişi, M21 ve M24e karsı olan tavırları mangwayla karsılastırıldıgında cok daha iyi olmus. Mangada bazı tuhaflıklar vardı. Hikaye tam oturmuyordu. Mesela m24 un donusturdugu eleman megersem zaten sandıgı calmak için sandıgı once bulanların alayını oldurmus.M24 de zaten o yuzden donusturmus elemanı bir nevi cezalandırmak için gibi. Donusmus un bizim cocuklarla olan davası da megersem kız donusmusu diğerlerini oldururken gordugu içinmiş. Valla ben cok begendim. Destruction u henuz izlemedim.Ama bundan da beklentilerim yuksek.. Animesi resmen bomba olcak..
İkisinide izledim. Destruction 820 yıl önceki olayları anlatıyor, yani Raizel'in tabuta girme ve ondan öncesi işte. Destruction ovasının en sonunada bakın jenerikten sonrasına, orada gemiyle geliyorlar dalgıç tabutu buluyor ve 820 yıl sonrası olan Awakening animesi başlar :P

Yani izleme sıralamasında ilk destruction izlenmeli, sonra Awakening ;)
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Kore yapımı olanın 720p softsub'u gelmiş.
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=785442

“Noblesse” sayfasına dön