Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Noblesse

rathalos
Favori Anime: Değişir

muaet yazdı:O konuda ben memnunum. Genetiği değiştirilmiş adamları iman gücüyle yenecek hali yok. Yenilmesi mantıklı.
Tamam yenilmesi mantıklıda ilk başta bizim kızılı şişiriyorlar ardından dövrüdüyorlar o zaman neden o kadar başta şişiriyorlar ki direk dayak yese daha mantıklı
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

rathalos yazdı:
muaet yazdı:O konuda ben memnunum. Genetiği değiştirilmiş adamları iman gücüyle yenecek hali yok. Yenilmesi mantıklı.
Tamam yenilmesi mantıklıda ilk başta bizim kızılı şişiriyorlar ardından dövrüdüyorlar o zaman neden o kadar başta şişiriyorlar ki direk dayak yese daha mantıklı
Dövdüğü adam dönüşmüş, dayak yediği adam Jake. Dövdüğü adam sokaktaki serseriler, dayak yediği adam testere. Bence gayet mantıklı bir güç dengesi.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Güzel bir seri, bir karakter hem bu kadar güçlü hem de bu kadar mütevazi olması, çok hoş bir ayrıntı. Ayrıca, bu Efendinin gerçek adınınDracula olabileceğini düşünüyorum. Tavsiye edebileceğim Veritasla beraber okuduğum güzel manhwalar arasında. Çevirisinide Mangafreame yapıyor bir verişte bol bol bölüm çeviriyorlar. Okumanızı tavsiye ediyorum..
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Ra's al Ghul
Favori Manga: One Piece, Dragon Ball, Rurouni Kenshin, Naruto, Gintama, Death Note, HSD Kenichi, FMA Brotherhood, Beelzebub, Bakuman, Noblesse, Zippy Ziggy
Favori Anime: One Piece, Dragon Ball, Rurouni Kenshin, Naruto, Gintama, Death Note, Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Kuroko no Basuke

Herkesin okumasını tavsiye ederim. Başlarda sıkıcı gelebilir fakat ilerleyen sayılarda tadından yenmez. :)
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Kurgusu kendini gerçekten belli ediyor. Flashbacklerle iyice anlaşıldı bu adam geçmişte dediği bir şeyi şimdi inkar etmiyor yada yeni saçma bir şey çıkarmıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Celty
Favori Manga: Beelzebub, Totally Captivated, Death Note, Koisuru Boukun, Bakuman, One Piece, Noblesse
Favori Anime: Death Note, Fma: Brotherhood, Junjou Romantica, Durarara!, Naruto, Kuroshitsuji, Code Geass, 07 Ghost, Great Teacher Onizuka
İletişim:

Genelde hem vampir hikayelerini (sanırım Anne Rice hariç) hem de renkli mangaları hiç sevmiyorum ama Noblesse'in yeri ayrı. Gerçekten sağlam bir kurgusu var ve böyle çok akıcı geliyor bana. Hani bir bölümü bitiriyorsun, ama diğerini okumadan da bırakamıyorsun... Bu yüzden 2-3 gün de zombileşerek 162 bölümün tamamını bitirip güncele yetişmiştim.
Özellikle Rai'nin o gündelik yaşama alışması sırasında baya gülmüştüm (hele ki kapı bölümü).
Favori karakterim M-21 sanırım. :D
► Spoiler Göster
[/align]....................Resim
► Spoiler Göster
[/align] Resim
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Admin ve yöneticilerden isteğim şu manhwa'yı Veritas, Witch hunter gibi ayrı bölüme almalarıdır. Yeni çıkan sayıları ayrı ayrı tartışmaya olanak olur böylece.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Sağlam kurgu ve komedi dengesiyle harika çizimleriyle en beğendiğim seriler arasına girmiş durumda ısrarla tavsiye ederim. En başlarda sıkar bune amk kısa durmadan birbirlerine bakıyorlar falan ama 30-40 bölüm okuyun bağımlı olun :)
rathalos
Favori Anime: Değişir

Celty yazdı:Genelde hem vampir hikayelerini (sanırım Anne Rice hariç) hem de renkli mangaları hiç sevmiyorum ama Noblesse'in yeri ayrı. Gerçekten sağlam bir kurgusu var ve böyle çok akıcı geliyor bana. Hani bir bölümü bitiriyorsun, ama diğerini okumadan da bırakamıyorsun... Bu yüzden 2-3 gün de zombileşerek 162 bölümün tamamını bitirip güncele yetişmiştim.
Özellikle Rai'nin o gündelik yaşama alışması sırasında baya gülmüştüm (hele ki kapı bölümü).
Favori karakterim M-21 sanırım. :D
Bu serinin cidden komedi yönü iyi dengelenmiş adamlar hiç abartmıyor fakat güldürüyorlar tüm bölümlerde anormal işleri çok rahat başaran süper güçlü Noblesslerimizi günlük yaşantıyı çözememesi epey iyi oluyor hele Rai tam komedi adam internet kafe macerasını anlatırken ''Hayatımda ilk defa umutsuzluğu tattım''demesi bile olayları özetliyor
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Seri iyi hasta o takım elbiselerin altında kırmızı terlikler nedir lan :woohoo: Adamlar 5 dk. önce esip gürlüyorlar eve geldiklerinde fos.... :blink:
Karakterlere gelirsek..
Alucard'ın yanında ikinci seviye gibi dursada ,Rai'de iyidir. :evil: B)
Shinwoo'yu The Breaker'a transfer etseler hiç göze batmaz ..
Frankenstein,adıyla uyum gösteren psikopatın önde gideni,Rai'nin ipini hafif gevşetmesi ona yetiyor :evil:

Yalnız bu iyi serinin bir eksiği var;Dişe ve göze dokunur bir kadın karakteri yok Seira biraz zayıf kalıyor :D Mei Terumī gibi bir karakteri olsa hiç fena olmaz lan :woohoo:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Noblesse” sayfasına dön