Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sasori Herkese Meydan Okuyor.

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Ne kadar ilerleyebilir?

1.Rauntta takılır.
9
30%
2.Rauntta takılır.
0
Oy yok
3. Rauntta takılır.
2
7%
4. Rauntta takılır.
0
Oy yok
5. Rauntta takılır.
1
3%
6. Rauntta takılır.
5
17%
7. Rauntta takılır.
7
23%
8. Rauntta takılır.
2
7%
9. Rauntta takılır.
1
3%
10. Rauntta takılır.
0
Oy yok
Hepsini tamamlar.
3
10%
 
Toplam oy: 30
Kullanıcı avatarı
Tsunade-Sama
Mesajlar: 46
Kayıt: 11 Eyl 2013 13:44
Cinsiyet: Kadın
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Bence Nejide durur...Çünkü ben şöyle düşünüyorum.Sasorinin en güçlü tekniği olan 100 kukla tekniğinden bile sağ kurtulabilecek bir ninja neji
Mesela Sasori 100 kukla tekniğini açtı,ve kuklalar neji ye saldırıyorlar. Böyle bir durumda neji kujou yaparak onları geri püskürtebilir yada kaiten yapabilir. Ayrıca çakra iplerinide kesebilir :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Mesajlar: 93
Kayıt: 07 Eki 2014 10:32
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: -

Neji Sasori'nin antisi gibi kaçmış biraz.Hiruko ile oyalayıp çakrasını azaltmaya oynamalı ama pek bir şey yapamaz.Neji muhtemelen çakra iplerini görür ama kesebilir mi bilemem.3.Kazekage'nin demir tozu atmasına kaiten ile dayanabilir ama sürekli kullanabilir mi Kaiten'i.Kaiten'i kullanırsa 3.Kazekageyi de yener ama çakrası epey azalcaktır sürekli Kaiten'den dolayı.Daha sonra 100 kukla geliyor 100 kukla nın sürekli gelecek olan saldırılarına dayanır ama Kaiten'i v.b ile dayansa bile artarda gelecek bu saldırılar zaten 3.Kazekage'de yorulmuş olan Neji'yi daha da yoracak ve çakrasını bitirecektir.Buna yetecek çakrası olsa bile hatta hepsini kesse bile geriye Sasori kalıyor o da kötü dövüşmüyor yorgun olan Neji'yi alır diye düşünüyorum.

Zabuza Suiton teknikleri ile Hiruko'yu geçer ama bu ikisinin pek iyi teknikleri yok.Haku 3.Kazekage'de direk ölür diye düşünüyorum.Zabuza da biraz dayanır ama o da ölür.Onu bir açık yaratıp geçse bile(bence zor) çünkü bu adam genel olarak yakıncı diğer kuklalara gider.

Hidan'ı rahat alır bence.Bu adamın tek olayı kan o da Sasori'de yoktu galiba ama olsa bile her yeri tahta olan bir şeyi kılıçla mı delecek.

Kakashi İlk kuklayı rahat geçer.3.Kazekage'de uzun süre takılır ama onu da geçer.Burada çakrası çok azalır.100 Kukla'da uzun süre uzatırsa Sasori alır Kakashi'yi.Belki Mangekyo kullanır ama o da Sasori'nin neresine atar belli değil.Onu da tutturamaz bence.100 kuklaya bile çakrası yeterse Sasori'nin kendisi var.Yine yenemez çakrası az olduğu için yenilir.

Darui'nin iyi bir kekkei genkai var ama pek dövüşünü izleyemedik.Kılıçta falanda iyi gibi gözüküyor.Eğer 3.Kazekage'yi rahat geçerse ki bu da Özel Şimşeğin demir tozuna baskın gelmesi demek.100 Kukla ile uğraşmayıp direk uzaktan Sasori'ye de saldırabilir ama Sasori bundan kurtulursa artarda gelecek saldırılar ile Darui'nin işi biter.Belli olmaz bu dövüş.Sasori daha iyi durumda gibi biraz daha.%55-%45 diyorum.

Deidara uçarak savaşıyor.Yani kolay kolay hasar almaz.Tüm kuklaları rahat geçer hatta alan etkili hasar verdiği için ve Sasori yavaş biri olduğu için direk ölür.Deidara kazanır.

Deidara'da kesin kaybeder ama yine de diğerlerini açıklıyayım.

Kakuzu beş element kullanabiliyor ama bunun yarı sıra savunması Sasori'ye karşı güçlü.Sasori bu adamın vücüdunu delse bile kılıçla falan kalbine denk gelmediği sürece hiçbir işe yaramaz ki bunuda yapamaz.Ayrıca kuklaları aşırı güçlü element teknikleriyle rahat geçer.Bu adam yakın dövüşte de çok iyi.Kakuzu rahat alır.

İtachi bence genjutsu yapar çünkü bu adam bir canlı,Pain'in bedenleri canlı değildi ona rağmen yiyordu genjutsu.Zaten denmiş ama bu adama Amaterasu açıkça tek atar zaten söylenmiş ama bu.Onu geçtim normal katonlarıyla bile sonuca gidebilir.İtachi çok rahat alır.Bariz seviye farkı var.

Sasuke neredeyse İtachi'nin tüm yapabildiklerini yapıyor üstüne birde Chidori ve türevleri var.Ayrıca çok iyi kılıç kullanıyor.Taijutsu da iyi.Kuchiyose de kullanabiliyor.Zehir'e bağışıklığı var.Sasuke'de alır.

Mei'nin 2 tane kekkei genkai si var.Bu tekniklere belki 3.Kazekage ile dayanır.Daha sonra 100 kukla falan gelir ama yine de Sasori fazla dayanamaz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Mesajlar: 3570
Kayıt: 11 Tem 2013 19:41
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...
Konum: Ankara

Raund 1: Neji'nin çakra iplerini kopartıp kuklalar ile Sasori'nin bağlantısını kopartma ihtimali var, ama Sandaime Kazekage, 100 kukla Neji'ye feleğini şaşırtır. Sasori.

Raund 2: Direk Sasori.

Raund 3: Sasori'den kalbi hariç bir yerinden kan alamazsın, Hidan için çok terso rakip. Yine direk Sasori.

Raund 4: Pain arc Kakashi, 2 Raikiri, 1 Raiton Bunshin, 1 C rank Raiton, 1 Doryuuheki, 1 Kamui'ye tüm çakrasını harcamıştı. Sasori çok çeşitli ve fazla kukla kullandığından, Kakashi'yi epey yoracak, çakra harcatmak zorunda bırakacak. Sasori.

Raund 5: Darui pek seviyesi konusunda ikilemde kaldığım bir karakter. Ama Sasori diyorum.


Diğer raundlar ise, Deidara kendi ağzından "Sasori ustam benden iyidir." demişti. Ama feat açısından pek öyle değil. Mei hariç diğer raundlarda yenilir diyorum.(Sasuke'de Susanoo varsa tabii.)
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Mesajlar: 1383
Kayıt: 26 Nis 2012 23:43
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo
Konum: Hiçlik

Neji'yi geçemeyebilir. Zabuza, Hidan ve Kakashi'yi kesin geçer. Darui'yi de geçer ama Deidara'yı geçemez gibi. Ama oldu da geçti desekte Kakuzu'da çok sert bir şekilde duvara çarpar. Kakuzu'yu geçemez.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2853
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Neji konusunda etkisi kadar katı değilim. Neji, ters geliyor da olsa Sasori çok geniş bazlı ataklar ile rakibi çaresizliğe sürükleyebilir.

Kapalı alanda Sasori, Açıkta Neji'nin şansı var diyorum.

Nei'yi geçerse Deidara'ya kadar sorunsuz gider. Ondan sonra şansı olduğu bir iyok gibi (belki Mei)
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Mesajlar: 3570
Kayıt: 11 Tem 2013 19:41
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...
Konum: Ankara

Raund 8'de durur. Aslında 6'da da durabilir ama Deidara'nın kendisi inanmıyor galibiyete.
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Mesajlar: 100
Kayıt: 16 Şub 2019 11:40
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

7. Raund'da Kakuzu'ya takılır kesinlikle.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Mesajlar: 278
Kayıt: 23 Tem 2018 02:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Neji'de takılır bence.

7.kapı Gai , Kisame'yi ağlatıyordu resmen. 6 kapı açmış Lee, Neji'yi geçemedim diyordu. Neji gerçek bir dahiydi. 100 kukla falan işlemez Neji'ye kaitenlerle bitirir işini o kuklaların.

Ayrıca arkadaşlarda demiş zaten, çakra iplerini kesip bağlantıyı kopardığında Sasori'nin pek şansı yok.
Cevapla

“Naruto Anketler” sayfasına dön