Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kakashi Gaiden Kakashi Vs Chûnin Sınavı Sasuke

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kakashi Gaiden Kakashi Vs Chûnin Sınavı Sasuke

Düşük Zorlukla Sasuke Kazanır.
2
3%
Orta Zorlukla Sasuke Kazanır.
6
9%
Yüksek Zorlukla Sasuke Kazanır.
7
11%
Düşük Zorlukla Kakashi Kazanır.
14
22%
Orta Zorlukla Kakashi Kazanır.
33
52%
Yüksek Zorlukla Kakashi Kazanır.
2
3%
Yenişemezler-Berabere
0
Oy yok
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 64
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Konu isminden de anlaşıldığı gibi birbirine pek benzer olan iki güçlü çocuğun dövüşüdür.
Kakashi Gaiden hikayesinde ki Obito'dan Sharingan'ı almış olan Kakashi ve de Chunnin Sınavlarında Gaara ile olan savaşta ki Sasuke

Kakashi
[thumbnail]http://media.animevice.com/uploads/0/94 ... 22-120.jpg[/thumbnail]

Kakashi Gaiden'de anlatıldığına göre. Kakashi 10-11 yaşında Jounin olmuştur hemde henüz değerli Sharinganı olmadan.
Sarı Yıldırımın öğrencisi olan Kakashi genç yaşında 3 Büyük Ninja Savaşının kritik cephelerinden biri olan Kannabi Köprüsü cenginde kendini duyurmuş ve bir kahraman olmuştur.

Yaşının çok üstünde sezilere, hıza, zekaya ve de kuvvete sahiptir.
Çeşitli Silahlar ve de kılıç kullanımında da oldukça iyidir.

Sasuke
Resim

Bir Uchiha olarak doğuştan Sharingan taşıyıcısıdır.
Elektrik ve Ateş elementlerini kullanmaktadır. Ateş elementine epey hakim olsa da elektrik'te tek tekniği Kakashi'den öğrendiği Chidori'dir.
Sınavlar sırasında Rock Lee hızına kavuşmuştur(hız nasıl kopyalanabilirse artık :P )
Taijutsu ve Ninjutsu da yaşının çok ilerisindedir.
Henüz bir Genin olmasına ve 12 yaşında olmasına rağmen pek çok Chunnin'den üstün bir seviyede olduğu defalarca söylenmiştir.
Oldukça yüksek analiz bilgisi artı bir de Sharingan takibi eklenince dezavantajlarını kendi avantajına da çevirebilmekte yaşıtlarına oranla bir adım öndedir.

Şartlar:
-Her biri Standart alet ve ekipmanlarına sahipler(patlayıcı kağıt,duman bombası,tel,kunai,shuriken, fuma shuriken,)
- Kakashi kılıcını kullanabilir
-Sasuke mührünü kullanmayacak zira bu kendisine de zarar olarak döneceğinden lüzumu yok
-İkisi de Sharinganlı
- Bir oy hakkınız bulunmakta

Dövüş Yeri:
Resim

yine comicvine'da görüp takip ettiğim ve sevdiğim bir konuyu daha bizim foruma uyarlamış bulunmaktayım.
Bakalım sizler ne diyeceksiniz MT sakinleri

Fikir Vermesi Açısından
Resim
Kullanıcı avatarı
Joarder
Favori Manga: Bleach , Naruto , Onepiece , High School Dxd , Freezing , D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach , Naruto , Tsubasa , Dragon Ballz , Death Note , Hellsing , Full Metal Alchemist , High School Dxd , D.Gray-Man , Avatar : The Last Airbender , Yu-Gi-Oh , Freezing

Kakashi diyorum ben bariz üstün.
ResimResim
SEFACAN

Kakashi reis zorlanmadan alır. Adam Kakashi çünkü.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 05 Şub 2018 18:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Taijutsu'da sasuke üstündür diye düşünüyorum. 2 sharinganı olduğundan o konuda da üstün.
Ninjutsu olarak kakashinin o yaşta chidori dışında tekniği var mı bilmiyoruz. Chidori sasuke'de de var. Ben Kakashinin en iyi tekniği chidori olduğundan başka tekniği olsa da sasukenin katonuna denktir.
Sasuke diyorum ben.
Kullanıcı avatarı
Sultan I. Celil
Favori Manga: Fairy Tale,Naruto,Death Note
Favori Anime: Death Note

Kakashi diyorum.Taijutsuda bile bence sasukeye kafa tutar.Artı olarak ninjutsuda falanda da iyidir.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Sasuke bokuyla oynasın.

Genjutsu: Kakashi, Sasuke ilk genjutsusunu ne zaman yaptı şahsen hatırlamıyorum.

Ninjutsu: Hahaha, neyse.

Taijutsu: Kakashi dediğimiz adam küçüklükten beri Gai denen Taijutsu canavarıyla uğraşmak zorunda kalıyor, işin ilginci kazanıyor da. 2 değil 20 sharinganı olsa Sasukeden üstün.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Yalnız Kakashi 13 yaşında Jounin oldu. Kakashi Gaiden'de de 13 yaşında zaten. Sasuke de 12-13. Yaşıt sayılırlar.

Aralarında ciddi bi fark görmesem de Kakashi alır diyorum. Birisi chidori'yi buluyor, ötekisi ise anca yapıyor. Aslında bu aradaki farkı gösteriyor. Hani baktığımız zaman rasengan'ı Yondaime bulmasına rağmen 12 yaşındaki Konohamaru bile yapabiliyor ama bu şuna benziyor. Öklid efsane bi matematikçi, öklid kuralını bulmuş ama şimdiki ortaokul öğrencileri bile bunu yapabiliyor. Bulmak ile bulunmuş bişeyi yapabilmek çok farklı şeyler. Chidori ve rasengan da buna benziyor.

Sasuke'nin taijutsu'da biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü adam cidden Lee ve Neji dışında herkesten iyiydi bu konuda. Hızlı, çevik, atletik her şey vardı. Zil çalma antremanında Kakashi'ye yaptığı hareketler inanılmazdı. Bizim Kakashi'nin o kadarını yapabileceğini sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ryuusa Bakuryu yazdı:Yalnız Kakashi 13 yaşında Jounin oldu. Kakashi Gaiden'de de 13 yaşında zaten. Sasuke de 12-13. Yaşıt sayılırlar.
Kishimoto kronoloji de her zaman kötü olmuştur.
Kakashi 7 yaşında genin 9-10yaşında falan Chunin 13 yaşında Jounin olmuş.
Kakashi 13 yaş Jounin iken Obito'da orada aynı yaşıt Chunin durumunda ki
Ancak Obito 12 Yaşında falan Chunin olduğu belli

Yani ikisi akademiden farklı yaşlarda mezun oluyorlar böylece aslında aynı takımda olmaları mümkün değil ?!
Eğer aynı takımda olacaklarsa da Kakashi nin 3 yaş falan küçük olması gerekmekte o yüzden Gaiden'de 13 dense de ben 10-11 diye düşünüyorum ya da orada ki Rİn ile Obito 14-15 yaşında olmalı mantık açısından ?!

Yani öyle yazmamın sebebi buydu hocam yoksa 13 yaş denildiğini hatırlıyorum aslen.

Ayrıca ilham aldığım tartışma da yabancı forumda Sasuke önde idi burada ize resmen ezilmiş. :lol:

Benim de fikrim Kakashi'dne yana ama Sasuke çocukluğuna dair daha çok yetenek ve daha fazla delil gösterdiği de doğru yani. Kakashi ile ilgili delil ve bilgiler biraz kısıtlı... Bende o forumda Kakashi adına yorum yaptım ancak.. Düşününce de çocuk oyuncağı falan da değil yani :) B)
Açıkcası henüz oyumu bile kullanamadım.. Daha fazla yorum okumak istiyorum :evil:
Resim
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Kakashinin nasıl 6 yaşında chunin 13 yaşında jonin olduğunu ve gai gibi bir hayvanı nasıl hep yendiğini anlayamasam da gördüklerim üzerinden giderek sasuke daha güçlü gözüküyor daha fazla chakrası var 2 orjinal sharingana sahip ve kakashi gibi chidori kullanabiliyor onun yanında katon da kullanabiliyor.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Naruto Anketler” sayfasına dön