Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Chûnin Sınavı Sasuke vs Chûnin Sınavı Neji

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sizce Kim Kazanır?

Kolayca Sasuke Kazanır.
0
Oy yok
Sasuke Kazanır.
5
12%
Zorlanarak Sasuke Kazanır.
6
15%
Kolayca Neji Kazanır.
8
20%
Neji Kazanır.
15
37%
Zorlanarak Neji Kazanır.
7
17%
Yenişemeler, İkisi de perte çıkar.
0
Oy yok
Kararsızım.
0
Oy yok

Toplam oy: 41
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Köydeki iki doujutsulu dahinin savaşı.

Sasuke

Resim

Bir Uchiha olarak doğuştan Sharingan taşıyıcısıdır.
Elektrik ve Ateş elementlerini kullanmaktadır. Ateş elementine epey hakim olsa da elektrik'te tek tekniği Kakashi'den öğrendiği Chidori'dir.
Sınavlar sırasında Rock Lee hızına kavuşmuştur(hız nasıl kopyalanabilirse artık Tongue )
Taijutsu ve Ninjutsu da yaşının çok ilerisindedir.
Henüz bir Genin olmasına ve 12 yaşında olmasına rağmen pek çok Chunnin'den üstün bir seviyede olduğu defalarca söylenmiştir.
Oldukça yüksek analiz bilgisi artı bir de Sharingan takibi eklenince dezavantajlarını kendi avantajına da çevirebilmekte yaşıtlarına oranla bir adım öndedir.

Not:Utkandan arak ^^

Neji

Resim

Doğuştan mensup olduğu Hyuga klanının Doujutsusu olan Byakugan'ın taşıyıcısıdır.
Element kullandığı hiç gösterilmedi.
360 derece görüş ve Hakkeshō Kaiten gibi dehşet Byakugan tekniklerini kullanabilir.
Taijutsuda alanında köyün en iyi chuninidir.
Zihninde engelleyici bir mühür olmasına rağmen potansiyel olarak en güçlü Hyuga'dır.

Şartlar:
-Her biri Standart alet ve ekipmanlarına sahipler(patlayıcı kağıt,duman bombası,tel,kunai,shuriken, fuma shuriken,)
-Sasuke mührünü kullanmayacak
- Bir oy hakkınız bulunmakta
Dövüş Yeri Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Neji kolayca alır bence. O zamanlar Sasuke Lee'yi yenemezken Lee ise Neji'yi yenemiyordu. Gerçi kapı açarsa Lee Neji'yi alabilirdi ama Sasuke Lee'nin ağırlık taktığı halini alamamıştı.
En son Anka24 tarafından 10 Tem 2014 18:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Ya Sasuke'yi ezip durmayın her fırsatta Gaara ile dövüşen Sasuke'yi baz alıyoruz.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Neji kazanır. Açıkcası o Chunnin sınavında ki en güçlü yarışmacı Neji idi. Gaara'yı bile alacağına hala inanıyorum.

Sasuke'nin Neji karşısında yapabileceği pek bir şey yok. Gaara'nın ki kadar olmasa da ona yakın bir savunması var ama üstüne üstlük Gaara'dan çok daha iyi yakın dövüş, çakra kontrolü ve de eğitimli bir genin idi...

Rock Lee'nin de dediği gibi en güçlü Genin Neji idi..
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Zorlanarak dahi olsa neji kazanır diyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
kralsaid123
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Nejinin alma sebebi taijutsu da iyi ve kekkei si tam bu işe uygun ve sasuke sharinganını çok iyi kullanamadığını düşündüğüm için Neji alır diyorum.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Neji'nin zorlanacağını düşünmüyorum. Sasuke o zamanlar çakra noktalarını savunabilecek konumda değildi.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Neji dedim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Neji zorlanmaz bile.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
İnvincible Under The Sun
Favori Manga: Vagabond,Shamo,Berserk,Sun ken rock
Favori Anime: HunterxHunter2011,Hajime no ippo,Lupin3,Death Note,Prince Of Tennis,Cowboy Bebop

o dönemde en güçlü genin gaara dan sonra neji idi bana göre her ne kadar sasuke güçlü olsada neji karşısında pek bir şansı olamazdı
► Spoiler Göster

“Naruto Anketler” sayfasına dön