Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En İyi Fûton(Rüzgâr) Bazlı Teknik Kullanıcıları

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En İyisi Kim?

Hiruzen
6
12%
Temari
9
18%
Danzô
10
20%
Naruto
17
34%
Orochimaru
1
2%
Gaara
6
12%
Asuma
0
Oy yok
Kakuzu
1
2%
Diğer . .
0
Oy yok

Toplam oy: 50
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu anketimiz en iyi ''Fûton'' (Rüzgâr) bazlı element salınımı teknikleri kullanıcıları kimler onu belirlemek amacıyla açılmıştır. Belli başlı Fûton konusunda kendini kanıtlamış kişiler ankette yer alıyorlar.

Buna rağmen ankette olmayan birine verecekseniz Diğer seçeneğine oy verip, yorumunuzda kimi kasteddiğinizi açıklayınız. Çünkü genel skor için yorumlarada bakacağım.

Bakalım bakalım MT üyelerine göre en iyi Fûton Kullanıcısı kimmiş ?

Uyarı: Lütfen kişilerin tercihlerinden bir tartışma ortamı yaratmaya çalışmayın. Tartışma değil oylama başlığıdır. Fakat troll derecesinde absürt yorumlarda atmayın en iyi fûton kullanıcısı Ramenci Amca vs gibi

Not: Bu Kullanıcıya yönelik bir anket, tekniğe yönelik değil..

2 Oy Hakkınız Var !

Hİruzen Sarutobi:
Resim
Temari:
Resim
Danzô Shimura:
Resim
Naruto Uzumaki:
Resim
Orochimaru:
Resim
Gaara:
Resim
Asuma Sarutobi:
Resim
Kakuzu:
[thumbnail]http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2012 ... kakuzu.jpg[/thumbnail]
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Temari ve Gaara kardeşler diyorum. İkiside yeterince hakim rüzgar elementine.

Aslında hiruzen'de olabilirdi ama hakkında çok az şey bildiğimden onu es geçtim. Ayrıca naruto'nun da rasen-shuriken'i çok iyi bir teknik ancak sadece o teknikten dolayı onu seçmekte istemedim :whistle:
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Mangada bile geçti. En iyi Fuuton kullanıcısı Naruto. Ondan sonra da Temari'dir. Edo Tensei Raikage ile olan dövüşten hemen önce konuşulmuştu bu mesele. Direk oylarımı o ikisine at. Gerçi Danzo'da iyi bir Fuuton kullanıcısı. Sasuke ile olan vssinde falan. Ama bir Temari etmiyor bence. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Kesinlikle Naruto değil belki en güçlü teknik onda olabilir ama rasengan'a eklemeden futonla bir şey yapabilir mi bence yapamaz o kadar futon üstünde uzmanlığı yok(Şu son halinden bahsetmiyorum tabi standart Naruto :laugh: )

Vereceğim oya gelirsek Danzo,Temari ve Gaara arasında kaldım.Temari ve Gaara diyorum.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Temari ve Naruto bence. Zaten temari dehşet bi fuuton kullanıcısı :D Madaraya da koymuştu birazcık :lol: Zaten naruto da seride geçmişti sanırım en iyisi olduğu.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Açıkcası Gaara ne kadar Kum kullansa da ve de ben bunu başlarda Kekkei Genkai sansamda adam element ile hareket ve devinim veriyormuş..Yani bu adam elementini kontrol ediyor bir jutsu adı verip ya da mühür verip salmıyor..Bu adam kuma rüzgarı karıştırıp elementini 7/24 kontrol edebiliyor ve etraftaki topraktan da kumuna ekleyebiliyor... Açıkcası tüm bunları elementsel kontrolü sayesinde yapıyorsa eğer, bence en iyi Fûton kullanıcısı Gaara'dır.

2. olarak aday çok tabi... En güçlü teknik desem Naruto olurdu ama Kullanıcı başka bir şey..
Danzô diyecektim ama sonra bundan daha güçlü olan Hiruzen'in de rüzgâr kullanabildiğini düşününce illa ki Danzô ve Oroc'dan üstündür dedim... Hiruzen-Danzô-Temari arasında gidip geldim... Ancak Hiruzen diyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

JiraiyaFlash yazdı:Açıkcası Gaara ne kadar Kum kullansa da ve de ben bunu başlarda Kekkei Genkai sansamda adam element ile hareket ve devinim veriyormuş..Yani bu adam elementini kontrol ediyor bir jutsu adı verip ya da mühür verip salmıyor..Bu adam kuma rüzgarı karıştırıp elementini 7/24 kontrol edebiliyor ve etraftaki topraktan da kumuna ekleyebiliyor... Açıkcası tüm bunları elementsel kontrolü sayesinde yapıyorsa eğer, bence en iyi Fûton kullanıcısı Gaara'dır.

2. olarak aday çok tabi... En güçlü teknik desem Naruto olurdu ama Kullanıcı başka bir şey..
Danzô diyecektim ama sonra bundan daha güçlü olan Hiruzen'in de rüzgâr kullanabildiğini düşününce illa ki Danzô ve Oroc'dan üstündür dedim... Hiruzen-Danzô-Temari arasında gidip geldim... Ancak Hiruzen diyorum..
Yondaime nasıl bijuu damayı kopyalayıp rasengan uluşturduysa gaara da kum kontrolünü shukakuya borçlu. Kaç yıllık jinchurichiliği boyunca, ilk başta delirdiğinde ve kontrolü shukaku aldığında bilinçsiz bilinçsiz yapa yapa bebekliğinde tekniği kavrıyor ve alıyor.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

NAruto ve Temari dedim. 3. olarak sorulsaydı Danzo yu da ekleyebilirdim.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Hiruzen bu konuda rakipsiz bence. Artı olarak Orochimaru ve Danzo'yu ekleyebiliriz.
Kullanıcı avatarı
Tsunade-Sama
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Hiruzen ve Danzô diyorum. Hem teknik hem tecrübe farkıyla
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
[/align]

“Naruto Anketler” sayfasına dön