Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En İyi Zeka ve Strateji Becerisine Sahip Ninjalar

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En İyisi Kim?

Shikaku Nara
37
13%
Shikamaru Nara
45
16%
Minato Namikaze
48
17%
Kakashi Hatake
28
10%
İtachi Uchiha
41
14%
Orochimaru
8
3%
Jiraiya
10
4%
Naruto Uzumaki
15
5%
Obito Uchiha
6
2%
Madara Uchiha
6
2%
Tobirama Senju
24
8%
Shino Aburame
0
Oy yok
Kakuzu
0
Oy yok
Neji Hyuga
2
1%
Hiruzen Sarutobi
5
2%
Siyah Zetsu
1
0%
Tsunade Senju
2
1%
Hashirama Senju
4
1%
Gaara
2
1%
Diğer . . .
1
0%

Toplam oy: 285
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

İlk 4'e bastım oyumu.
İtachi,Orochi falan eyvallah zehir gibi adamlar ama ben strateji,zeka diyince analitik şeyler bekliyorum.Minato-Kakashi,Nara'lar geliyor aklıma.

Ha mesela Jiraiya da serideki en akıllı tiplerdendir,Itachi'den Orochi'den geri kalmaz.Ama zeka strateji ilk 4'ün işidir.Minato'nun 2 rasengan 2 teleport ile koca Kyuubi saldırısına müdahele edebilmesi mesela.
Neyse.Konu eskiymiş lan ben yeni konu sandım hemen yazdım.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Açık ara İtachi 1., diğerlerini siz belirleyin.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Kuşkusuz ölümü kandıran adam Itachi derim
Sonra ise Madara ( Öyle bir senaryo kurdu ki ve o kadar uzun bekledi ki adam...
Constantine
Favori Manga: Liar Game,Death Note
Favori Anime: Naruto,Death Note

Bence başlıkta bir sıkıntı var öncelikle strateji bir beceri değildir onu söyliyim ikincisi bazı arkadaşlar zekayı parça parça görüyolar yok analitik zeka,stratejik zeka,şu zeka bu zeka,arkadaşlar zeka sadece zekadır parçalanamaz duygusalı,analitiği,stratejiği olmaz.İlgilenler için Jeff Hawkins'in On intelligence kitabını öneririm teknik bilginiz olmasa bile anlarsınız zekanın ne olduğunu.Adam kısaca diyor ki zekanın kaynağı öngörüde bulunma yeteneğidir tabi bunu belli bir hafıza çalışma sistemine dayandırıyor.Zeki insanlar çok daha hızlı ve doğru tecrübe ederler olayları bu yüzden daha doğru hafıza oluştururlar ve doğru öngörüde bulunabilirler.Neyse en zeki karaktere gelince Minato'dur sadece Tobi ile savaşı bile bunu açıklar daha 1.denemede rakibini çok iyi tecrübe edip,nasıl yenebileceğini öngörmüştür.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bu konuda Kakashi, Minato, Sasuke, Shikamaru başı çekerler. Sonrasında Itachi gelir.

Uğur'a not: Sanane la neye gülüyosam gülüyom. :laugh:
En son Outlaw tarafından 16 Şub 2018 18:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

İlk oy kullandığımda daha paleymişim. Minatoya nasıl oy vermem? Minato, Shikamaru, Shikaku 4'de zorlandım biraz. Ama Itachi diyorum 5 Naruto olur. Sasuke de iyi ama Taka Sasuke bildiğin maldı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Shikamaru, Kakashi bence.

Ayrıca Sasuke'den daha iyi stratejiler yapan bir Naruto var bana göre. Sasuke'de pek bir strateji görmedim, en azından Naruto kadar olmadı. Daha veletken Zabuza dövüşünde belli etmişti bunu, devamı geldi tabiki az değil, Choji'ninde dediği gibi '' Sen bir shikamaru değilsin ama, epey iyisin '' gibisinden.

“Naruto Anketler” sayfasına dön