Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Turnuvası İlk 8 Maç

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Karşılaşmanın Sonucu Ne Olur?

Anket 17 Eyl 2014 04:10 tarihinde bitecek

NejiHyuuga vs Kimimaro (1)
7
7%
NejiHyuuga vs Kimimaro (2)
6
6%
Konan vs ZabuzaMomochi (1)
12
12%
Konan vs ZabuzaMomochi (2)
2
2%
Sasori vs AnkoMitarashi (1)
13
13%
Sasori vs AnkoMitarashi (2)
0
Oy yok
Kitsuchi vs SakuraHaruno (1)
4
4%
Kitsuchi vs SakuraHaruno (2)
8
8%
Hidan vs Samui(1)
14
13%
Hidan vs Samui(2)
0
Oy yok
Mifune vs Darui (1)
3
3%
Mifune vs Darui (2)
9
9%
Tsunade vs Chōjūrō(1)
11
11%
Tsunade vs Chōjūrō(2)
1
1%
SasukeUchiha vs Ao (1)
14
13%
SasukeUchiha vs Ao (2)
0
Oy yok

Toplam oy: 104
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

naruto-anketler/naruto-turnuvasi-t12237.html#p303120

NejiHyuuga vs Kimimaro

Neji:Konoha'nın en güçlü 3-4 klanından biri olan (hatta Hiashi Reyis'e göre en güçlüsü) Hyuga klanının dahisi ve Konoha 11'nin ilk Jônin'idir Neji. Potansiyeli ve de tekniği olarak klanın en iyisi olan Neji zaman içerisinde zayıf noktalarını bir bir kapatmış ve de kendini her daim geliştirmeye devam eden bir görünüm çizmiştir. Taijutsu ve de Dojutsu da serinin en iyi bir kaç isminden biridir Genç Neji. Zekası, yetenekleri, soyu, çakrası gereği rahatlıkla S sınıfı bir ninja olduğunu söylemek mümkün zaten... Tokubetsu Jônin olmadan ilk denemesinde S Jônin olması bunun bir kanıtı.

Kimimaro:Kaguya klanının son yaşayan üyesidir. Orochimaru'nun en güçlü adamlarındandır. Kekkei Genkaisi Shikotsumyaku ile hem savunma hem saldırı gücü fazladır. Zehirli mühürü sayesinde gücünü artırabilmektedir.

Ek olarak: Kimimaro son mücadelesini hasta olarak yapmıştı burada hastalığı yoktur.
► Spoiler Göster
Konan vs ZabuzaMomochi

Konan:4. Hokage, Naruto, Nagato, Yahiko gibi kimseleri eğiten kişi tarafından yani Jiraiya tarafından eğitilmiştir ki yahiko ve nagato da beraberindedir. Çocukluktan itibaren origami(kağıt katlama sanatı) de yetenekli olan Konan Jiraiya ile yaptığı eğitimler sonrası bu kağıtlara çakrasını aktarak onları yönetir hale gelir. Üstün ninjutsu ve origami bilgisinin getirdiği sonuç sudan bile etkilenmeyen, vücudu,kıyafetine kadar sayfalara bölünebilme yeteneğidir. Akatsuki'nin tek kadın üyesi ve de Nagato/Pain'in yoldaşı olarak önemli bir yere sahiptir Konan. Kağıtlarının savunması o kadar güçlüdür ki Seride ki en iyi katon kullanıcılarından biri olan Jiraiya'nın alev saldırısını engeller ve hiç bir hasar bırakmaz.. Uçabiliyor olması da extra yeteneğidir. Ancak Yağ, Aşırı Güç Uygulanması onun zayıf noktasıdır. Ancak eğer vereceği savaşa hazırlanacak vakit bulabilirse neler yapabileceğini Tobi ile olan savaşta göstermiştir.

Zabuza:Sis köyünün yedi kılıcından Kubikiribōchō'ya sahip kaçak ninja.Kaçmadan evvel sis köyünün anbu ekibinede mensuptu.Pek çok suiton tekniğine sahiptir.Özellikle gizli sis tekniğini tam potansiyelinde kullanır.Fark ettirmeden rakibini öldürebilir.Ninja akademisinden 9 yaşında mezun olmuştur.Mezun olmak için kendi yaşıtı olan 100 öğrenciyi biçmiştir bu olaydan sonra ''Gizli Sisin Şeytanı'' lakabı ile anılmaya başlamıştır.

► Spoiler Göster
Sasori vs AnkoMitarashi

Sasori: Çok tartışmalı bir üye. Neden mi ?!
Çünkü kimilerine göre çömez Sakura ve gözü toprağa bakan Chiyo teyze tarafından kolayca yenilmesi sonucu onu küçümseyen bir taraf var bir yandan da müthiş saldırıları, 3 kazekage'den kukla yapmış olması ve zamanında Saklı Kum Köyü Sunagakure'yi ele geçirmiş olması sebebiyle de ona çok çok güçlü olduğu gözüyle bakan bir taraf var.
Sasori bilinen en iyi Kukla Ustası dövüş ve savunma sanatı kullanıcısıdır. Kendisi bile bir kukla formundadır. 100 Kukla tekniği, Zehirleri, Devasa Alev Göndermeleri, Kazekage kuklası ile Demir Tozu saldırıları derkene Sasori gerçek anlamda çok çok güçlü ve zorlu bir rakip.
Ortalama üstü bir zekası ve de kayda değer bir tecrübesi vardır.

Anko Mitarashi: Chuunin sınavlarında karşımıza çıkmıştır. Psikopat bir kişiliği vardır. Orochimaru'dan eğitim almış ve kimimaro gibi zehirli mühürü vardır ancak kullanmamaktadır. Çakra tipi ateştir.

Teknikleri:
Cursed Seal of Heaven
Hidden Shadow Snake Hands
Many Hidden Shadow Snake Hands
Summoning Technique (Snake)
Twin Snakes Mutual Death Technique
► Spoiler Göster
Kitsuchi vs SakuraHaruno

Kitsuchi: Kitsuchi iri yarı ve güçlü biridir fiziksel olarak. O cüsseli yapısına oranla da oldukça hızlı ve çeviktir. Toprak(Doton) salınımı ve teknikleri konusunda da Babası 3. Tsuchikage olan Ônoki'den sonra köyün yaşayan en iyisidir. Belkide serinin en iyi doton kullanıcısı olan 3-4 kişisinden biridir. Birleşik Ninja Ordusu'nda da 2. Birliğin Komutanıdır.

Sakura Haruna: Tsunade'nin öğrencisidir.Doğal olarak Tsunade gibi medikal ninjadir Aynı teknikleri onun kadar olmasada etkili bir biçimde kullanabilmektedir. Verimli çakra kullanımı sayesinde az olan çakrası ile Tsunade' nin mühürünü oluşturabilmiştir. Kendisi de muharebelerde ön saflarda yer alabilmektedir
► Spoiler Göster
Hidan vs Samui

Hidan: Çoğunluğun fikrine göre Hidan ekibin en zayıf halkasıdır. Kendi mistik şamanvari Dini inanışı gereği yaptığı ayinler onu bir bakıma ölümsüz kılmaktadır. Bu anlamda gizemini koruyan bir karakterdir. Diğer bir 5 kere ölme hakkına sahip olan akatsuki üyesi olan Kakuzu ile takımdırlar ve Diğer bir üst Akatsuki üyesi Kisame onları zombie ikili olarak çağırmaktadır.
Hidan kopan uzuvları takıldığı takdirde (kafası) bile yaşamına devam edebilir.Biraz Wolverine varidir yani :) . Kendi ölümsüzlüğü yetmiyormuş gibi bir de rakibinin kanını alıp kendi kanı ile izdiği ayin emberine girerse kendine verdiği her ölümcül darbeyi aynı şekilde rakibine de yaşatabilen bir ninja idi. Bunun haricinde standart'ın üstünde bir hız, taijutsu ve kenjutsu yeteneğine sahip olmak ile beraber. BU özel ayini ve yeteneği dışında herhangi bir köyün S-Sınıfı Jônin'nine yenilebilecek biridir

Samui: Hakkında pek bilgiye denk gelemedim. o bilgilerde daha çok görünüşü ile alakalı. :) Kendi takımı var. Kendisini Anko seviyesinde farz edebiliriz.
► Spoiler Göster
Mifune vs Darui

Mifune: Demir ülkesinin lordu ve samuraydır. 4 Shinobi savaşında genarallik etmiştir. Kişilik olarak sakindir.
Teknik:
Dancing Blade Risk
Flash
Iai Beheading
Iaidō
Samurai Sabre Technique

Darui: Darui Saklı bulut köyünün yaşayan en güçlü 3. ninjası ve de Birleşik Ninja Ordusunda ki 1. Birliğin Komutanıdır. Oldukça yüksek seviyede yeteneklere sahiptir. Kenjutsu(kılıç jutsuları ve kullanımı) ve taijutsu standartın üstüne olduğu gibi ayrıca doğal element salınımlarında da ustadır. 3. Raikage(hocası) Siyah Yıldırım Dövmelerini(mühür) yeni nesilden Darui'ye emanet etmiştir. Siyah Yıldırım Yıldırımın en güçlü halidir.
Darui aynı zamanda Su salınımı da yapabilmektedir. Hatta bu iki elementi karıştırarak Fırtına Salınımı(Storm) yapmaktadır.
► Spoiler Göster
Tsunade vs Chōjūrō

Tsunade: Hasırama'nın torunudur. Efsanevi sanninlerdendir. Fiziksel gücü fazla olan karakterlerin başında gelir. Medikal ninja sınıfındadır. Byakugō no In sayesinde hzılı iyileşmesi savaş meydanlarında ön saflarda yer almasına yardımcı olur.

Chojurô: Konoha 11 ile aynı jenerasyonun üyesi genç ve başarılı bir kenjutsu kullanıcısıdır. Açıkcası pek çok kesime göre Birleşik Shinobi ordusunda ki (yaşayan) en iyi kenjutsu kullanıcısıdır. Hiramekarei adlı orjinal 7 kılıç(katana)dan biri olan kılıcı kullanmaktadır. Eski kullanıcısı Tahminen Mangetsu Houzuki dir. Kılıç, kendi çakra salınımını yapabilen ve çekiçten uzun kılıca kadar görünümünü ve de menzilini değiştirebilen çok güçlü bir kılıçtır. Ve de Chojuro bunu başarı ile kullanmaktadır.
► Spoiler Göster
SasukeUchiha vs Ao

Sasuke Uchiha: Ağabeyinin ailesini katlettiğine inanmasından sonra, nefretle dolmuş ve ağabeyinin de hatasıyla tek istediği şey intikamını almak olmuş bu yolda da güç kazanmak için her türlü yola baş vuracağının söyler, öyle de yapar 12 yaşında Konohadan Orochimarunun yanına karaçarak kaçak Ninja olur ancak işi bittiğinde de Orochimaruyu öldürür, Ağabeyi hakkında gerçeği öğrendikten sonra Konohayı yok etmeye karar verir, 5 Kage toplantısını basar ve Danzoyu öldürür
Burada rinnegan açmadan önceki haliyle mücadele edecektir.

Ao:Ao, 5. Mizukage Mei Terumi'nin sağ kolu ve iki korumasından biridir. Birleşik Shinobi ordusunda ki Algı Birliğinde Yardımcı Komutan görevi görmektedir. Ao'nun bir gözü daha önce Konoha ile olan bir savaştan alınmış olan Byakugan'dır.. Gerçek bir Hyûga'lı olmamasına rağmen gözünü başarılı ile kullanabilmektedir..Yaşı itibari ile de oldukça tecrübeli bir Shinobidir. Genjutsu kullanabilmektedir
► Spoiler Göster

Öncelikle @JiraiyaFlash'a daha sonra @hyperbooster ve @ Portgas D Ace teşekkür etmek istiyorum. Daha önce yapmış oldukları tanıtımları kopyala yapıştır yapıp çok az şeyle uğraştırdılar. :D
En son obduman tarafından 10 Eyl 2014 04:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kimmimoro Neji en zor karşılaştırma olmuş ama bence Kimmimoro'nun kazanacağı açık Neji maalesef tırt bir karakter olarak kaldı. Bir gün gözleri açık gezince hastenelik olan birisi. Orochimaru rahatlıkla Kakashi'yi eziklerken Kimmimoro'yu övüyordu. Lee ile Gaara'yı üst üste koyup yenebileceğimi kanıtladı şimdi bakınca bu kolaymış aslında.

Konan Zabuza'yı Sasori Anko'yu akatsuchi sakura yı (bu sadece zevkine), Darui samurayı Hidan kızı yener.

Sasuke ise Kishi'nin torpiline bile ihtiyaç duymaz.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Phinks

Fazla uzun yazmaya gerek yok Vs'ler çok kolay bence.

1- Kimimaro: Genç Gaara ve Lee'yi paketleyrn birisi üstelik o dövüşte hasta idi sanırım bu adam hasta olsa bile Neji'yi alır bence.

2- Konan: Zabuza güçlü bir rakip olabilir ancak Konan'ı alscak seviyede değil.

3- Sasori: Anko'dan çok çok üstün.

3- Sakura: Son hali azcık bile zorlanmaz bence. :laugh:

4- Hidan: Hidan Kan A. kullanmaz diye düşünüyorum.

5- Darui: Daha genç, daha hızlı, daha kıvrak, daha sağlam teknikleri var.

6- Tsunade: Yazmıyorum bile. :/

7- Sasuke: Üstteki buna da geçerli.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Kimimaro vs Neji ve Kitsuchi vs Sakura en tartışılabilirleri olmuş.Diğerlerinde sonuçlar belli zaten.Zabuza reyize yazık olmuş. :dry:

Kimimaro vs Neji:En ilgi çekicisi bu.Ben sağlıklı ve dinç bir Kimimaro'yu Akatsuki üyesi olacak potansiyelde görüyorum(yada Hidan yüzünden böyle düşünüyorum).Neji de bir taijutsu ustası olduğu için dövüşe 1-0 yenik başlıyor.Bilemedim hangisine vereceğimi.

Kitsuchi vs Sakura:Sakura Kitsuchi'nin bir çeşit antisi gibi bir şey Sakura.Gerçi doton sandviçi devasa bir şeydi onu katarsak Kitsuchi yener galiba.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu 1 ve 2 rakamları nedir ? onu anlamadığımdan oy veremedim ? Hangisi hangisi için geçerli ? (1) sembolu Eşleşme de ilk kişiyi mi temsil ediyor yani
Konan Vs Zabuza(1) olunca Konan demek mi oluyor ? Doğru mu anladım ?

Ha bir de;
Sae yazdı:Bir gün gözleri açık gezince hastenelik olan birisi.
Ne zaman ? Kakashi ile karıştırdın sanırım :lol:

Neji Vs Kimimaro gerçekten çok özel bir karşılaşma çok zor olur ama insanlar Nej ile ilgili bir şeyi hep unutuyorlar Neji çakra kesebiliyor ve çakra bazlı, formlu her nesneyi de Kidomaru ağları için çelik telden daha sağlamdırlar demişti ve Neji eforsuz kesebiliyordu. Kimimaro da kemikleri için çelik gibi demişti, Eforsuzca ufalayabilir... Ayrıca Chunnin sınavlarında Neji'nin Kaiten'i Gaara'nın mutlak savunmasından daha güçlü denmişti ki Kaiten bir de hasar verebiliyor..
orta-yüksek zorluk arası bir efor ile Neji Hyuuga diyorum.. 6 Kapı açabilen Lee 4. Büyük Ninja Savaşı arc'ında hala Neji'yi geçemediğinden bahsediyordu. Şu adamı küçümsemeyi bırakın.

Konan'ın kağıtlarının su zaafı olsaydı Zabuza diyebilirdim ama olmadığı için konan Zabuza için çok hızlı, çok şaşırtıcı, çok zeki ve tecrübeli. Bir de Konan parçalara ayrılıp geri birleşebildiği için su hapishanesi kartı da yalan oluyor burada... Kolaylıkla Konan diyorum.

Anko Vs Sasori bu eşleşme de sıkıntı Anko'nun yeterince feat göstermemiş olması ancak eğer Anko lanetli mühürünü kontrol edebiliyorsa (Kimimaro ve Ses 4 lüsü gibi) O zaman Sasorinin içi dışına çıkar. Ama öyle bir şey yoksa tabi Sasori alır.

Hidan alır Samui hakkında hiç bir şey bilmiyoruz aga ?!

Mifune Vs Darui
iki hızlı adamın über karşılaşması kılıç ustası olmaları da cabası, gerçi Darui kılıç tokuşturma gibi bir hata yaparsa Mifune ona atlar .. Ama Kara Yıldırım, Lazer Circus ve Fırtına Salınımı ile uzaktan saldırırsa Mifune düşer.

Chojuro'yu takdir ediyorum harika yeteneği ve silahı var. Ama Sannin,Hokage,Senju ve Uzumaki isimlerinin aynı noktada toplandığı hiçbir şeye bir halt yapamaz..

Ao ne yapacak çakra akışını mı izleyecek Sasuke'nin :laugh: Sasuke tabi..

Sakura Kitsuchi ile buradaki en iyi eşleşme ancak son haline de Bakınca Sakura Kitsuchi için fazla, hızlı ve güçlü iyileşmeyi de düşününce Kitsuchi Reyiz dayanamaz...

Neji
Konan
Lanetli Mühür Varsa anko yoksa sasori
Sakura
Hidan
Darui gibi
Tsunade
Sasuke
En son JiraiyaFlash tarafından 10 Eyl 2014 10:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks

Konu Dışı
JiraiyaFlash yazdı:Bu 1 ve 2 rakamları nedir ? onu anlamadığımdan oy veremedim ? Hangisi hangisi için geçerli ? (1) sembolu Eşleşme de ilk kişiyi mi temsil ediyor yani
Konan Vs Zabuza(1) olunca Konan demek mi oluyor ? Doğru mu anladım ?
Evet öyle oluyor Utkan. :)

Konuyu açan arkadaş, yaparken 1-2 yerine yanına şıkkı yazarsan daha güzel olur. Şu üşengeçliği az atın üstünüzden, bari konu açarken.

Örnek vereyim.

Konan vs. Zabuza - Konan Yener
Konan vs. Zabuza - Zabuza Yener

Bir de, isim-soyisim ayrı yazılırsa daha iyi olur göze çok batıyor, hoş durmuyor. :)
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Sae
Favori Manga: -

JiraiyaFlash yazdı:
Sae yazdı:Bir gün gözleri açık gezince hastenelik olan birisi.
Ne zaman ? Kakashi ile karıştırdın sanırım :lol:

Neji Vs Kimimaro gerçekten çok özel bir karşılaşma çok zor olur ama insanlar Nej ile ilgili bir şeyi hep unutuyorlar Neji çakra kesebiliyor ve çakra bazlı, formlu her nesneyi de Kidomaru ağları için çelik telden daha sağlamdırlar demişti ve Neji eforsuz kesebiliyordu. Kimimaro da kemikleri için çelik gibi demişti, Eforsuzca ufalayabilir... Ayrıca Chunnin sınavlarında Neji'nin Kaiten'i Gaara'nın mutlak savunmasından daha güçlü denmişti ki Kaiten bir de hasar verebiliyor..
orta-yüksek zorluk arası bir efor ile Neji Hyuuga diyorum.. 6 Kapı açabilen Lee 4. Büyük Ninja Savaşı arc'ında hala Neji'yi geçemediğinden bahsediyordu. Şu adamı küçümsemeyi bırakın
Hocam ninja savaşında ilk casus mevzusu olduğunda şu zetsu meselesi, Neji kafayı takmış ve tüm gün boyunca byakugan açık arama yapmıştı sonra yataklara döşeklere düşmüştü ben mi yanlış hatırlıyorum?

Ayrıca Neji'nin savunmasının Gaara'dan iyi olduğunu söyleyen Tenten'di :lol: eğer söylendilerden yola çıkarsak byakuganın şaringandan üstün olduğu da söylendi bu alemde ki en iyi savunmaya Gaara'nın sahip olduğu da (Naruto tarafından) Kimmimoro gelseydi Konoha'nın düşeceği de...

Örümcekli adamın ipleri özel bir yapıdaydı içinde çakra kanalları falan vardı sanırım örümcekli bu iplere özel bir kontrol becerisi vardı ipli ok falan atarken oku kontrol ediyordu. Bu tarz zayıflıklar Kimmimoro'da var mı bilinmez ama bilip bilmeden varmış gibi davranmak yanlış olur. Bence arada ki fark epey açık Gaara'nın savunmasını deldi geçti adam hasta hali ile. Gücü çok yüksek özellikle o son saldırısından kurtulavileceğini sanmam Neji'nin.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Neji vs Kimimaro,
Neji alır bence. O kemikleri bende kırabileceğini düşünüyorum.

Zabuza vs Konan,
Konan alır. Zabuza başlangıç arcında kalmış bir adam.

Anko vs Sasori,
Anko'nun gücünü pek göremedik. Zamanında bunlar Kakashi'den Gai'den güçlü gösterilmiş ama hiç güçleri gösterilmeden kenara atılmıştı. Sasori alır diyorum.

Sakura vs Kitsuchi,
Sakura alır Naruto ve Sasuke ile birlikte oda gelişti.

Hidan vs Samui,
Açıkçası burası bana göre tam saçmalık olmuş. Hatırladığım kadarıyla Samui ile arkadaşları hatırlayamadığım bi nedenden Naruto'yu dövmüşlerdi. Gerçi Naruto bilerek kendisini dövmelerine müsaade etmişti. El kaldırmamıştı bile. Hidan ezer.

Mifune vs Darui,
Mifune alır diye düşünüyorum. Kılıç tokuşturmaya çalışırlarsa Mifune zaten ezer ki düşmanına jutsu kullandırmayacak kadar hızlı olmasıda cabası.

Tsunade vs Chojuro,
Burayı atlıyorum. Hidan vs Samui gibi buda mantıksız bir karşılaştırma olmuş. Tsunade Naruto'ya yaptığı gibi dayak atar güzelce.

Ao vs Sasuke,
Sasuke alır. Yazmaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@Sae hocam orada ki süre bir günden fazlaydı ve tıbbi birliğe gelen Neji sahteydi... Öyle bile olsa 2 güne yakın Byakugan'ı aktifti.. Aktif ne demek gözleri açık uyumuyor anlamında değil bayağı bildiğin o damar damar haliyle gezdi herif.. Yani bu dövüşte bir zayıflık gibi söylemenize gerek yok..

2.si Çakra bazlı teknikler>Elementsel teknikler
Rasengan var Chidori var
Kaiten var kum siperi var... kaiten bir de saldırırsan hasar veriyor... Byakugan'ın da full potansiyelinde Sharingan dan güçlü olduğu da kanıtlandı sorun yok yani...

Bir de o örümcek ağı özeldi OK falan da adam dedi ki milimden ince görünmeyen çelikten sert ağlardır benimkiler dedi... En incesi için dedi bunu , Neji en kalınını kesti, Kuchiyosesini 2 kujou ile mahvetti ki o Kuchiyose Ibuse'den küçük Enma'dan büyük.. Yani adam çakra dolaşımı olduğu sürece çelik, tuğla, dökme demir dinlemiyor :laugh: kırabiliyor...
Kimimaro'nun da teknikleri çakra bazlı ve çıkardığı kemiklerde ... Onları ufalayabilir.. Orada Gaara'nın pasif kalmasının sebebi Gittikçe yığdığı kum sayısını artırmaktı Kimimaro deldikçe o sebeple doğru kıvama gelene kadar Kimimaro yenilmeyecekmiş gibi göründü... Ama Neji ile dövüşünce öyle olmayacak işte iç organlarının yerini değiştirecek adam var karşsında bir de orada Gaara Genindi, Rock Lee de genin ve hasta idi 1. kapıyı bile açamıyordu.. Neji zaten 6 kapı Lee'den üstün..

Kimimaro sağlıksız olsa Neji kolayca alır ama Sağlıklı dendiği için orta derece bir eforla alır diyorum.. Kakashi de part 1 de Zabuza gibi adamın su klonu ve su hapishanesini geçemezken.. Neji taze jonin iken Kisame nin klon ve hapishanelerini aşıp arkadaşlarını kurtarmış adamdır. 6 Kapı Lee hala geçemedim diyordu en son.. Kimimaro ile fark öyle dağlar falan değil bence...
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Oy kullanmaya bile üşendim yazmayacağım teker teker. Ilk vs harici belli zaten. Ilkine de neji derim. Nejinin savunması gaaradan iyi diyen sadece tenten değildi. Gai de söyledi bunu. Ki bence de daha iyi.

Yakın dövüşte sakat, sarhoş, çocuk lee'yi kemik kullanmadan yenemeyen biri kimimaro.
Lee onun üstüne 3 yıl antrenman yapmış, sağlıklı durumda ve 6 kapı açmış. Bu haliyle bile nejiyi yenemediyse nejinin seviyesi normal değildir. Bırakın da yensin neji.
Kimimaro kemik vücudu saolsun aşırı sağlamdı. Kumdan ezilmedi bu yüzden. Neji kaba kuvvet kullanmak yerine adamı içerden bitiriyor. Daha çocukken bile parmağıyla dokunup kalbe hasar veren bir insan. Neji biraz kimimaronun antisi gibi.

“Naruto Anketler” sayfasına dön