Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Turnuvası İkinci 8 Maç

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Karşılaşmaların Sonucu Ne Olur?

Anket 22 Eyl 2014 01:08 tarihinde bitecek

Kushina Uzumaki vs Killer B ---Killer B Yener
10
11%
Kushina Uzumaki vs Killer B ---Kushina Uzumaki Yener
2
2%
Chiyo vs Shikamaru Nara ---Chiyo Yener
6
7%
Chiyo vs Shikamaru Nara ---Shikamaru Naru Yener
4
4%
Kakashi Hatake vs Naruto Uzumaki ---Kakashi Hatake Yener
1
1%
Kakashi Hatake vs Naruto Uzumaki ---Naruto Uzumaki Yener
11
12%
Might Guy vs 4th Kazekage ---Might Guy Yener
9
10%
Might Guy vs 4th Kazekage ----4th Kazekage Yener
3
3%
Seigetsu vs Shi(C) ---Seigetsu Yener
8
9%
Seigetsu vs Shi(C) ---Shi(C) Yener
2
2%
Mei Terumi vs Yamato ---Mei Terumi Yener
7
8%
Mei Terumi vs Yamato ---Yamato Yener
4
4%
Kurotsuchi vs Temari ---Kurotsuchi Yener
6
7%
Kurotsuchi vs Temari ---Temari Yener
5
6%
Gaara vs Kisame Hoshigaki ---Gaara Yener
5
6%
Gaara vs Kisame Hoshigaki ---Kisame Hoshigaki Yener
7
8%

Toplam oy: 90
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

naruto-anketler/naruto-turnuvasi-t12237.html

Kushina Uzumaki vs Killer B
Kushina Uzumaki: Kyuubi'nin 2. jinjurikisi olup 4. Hokage Minato Namikaze'nin eşidir. Özünde sakin sinirlendiğinde kendisine zor hakim olabilmektedir. Teknikleri klanına ait çakra zincirlerini kullanabilmektedir.
Mühür kullanabilmektedir ancak önümüzdeki maçlara kalma ihtimalinden dolayı Shiki Fūjin yapamıyor.
Karşısındaki Killer B olduğundan Naruto'nun KCM1 kullanabilmektedir.
► Spoiler Göster
Killer B: Bee, Kumogakure köyünün üst düzey ninjalarından biridir. Hachibi'nin Jinchurikisidir ve Raikagenin üvey kardeşidir. Bijuusu ile çok iyi anlaşır ve ciddiye aldığı dövüşlerde Hachibi formuna girer. Aynı abisi gibi çok hızlıdır sharingan bile hızını algılamakta zorlanır.(Sasuke ile dövüşünde 8 katana ile saldırdığında Sasuke sharinganı ile analiz edememiştir.)

Diğer Jinchurikilerin aksine Bijuusundan nefret etmez, aksine dostane yaklaşır.Zor bir çocukluk geçirmesine rağmen bunu hiç bir zaman kafasına takmamış ve kendini üzmemiştir. Rap müziğe düşkünlüğü ile bilinir. Akatsuki'nin yakalayamadığı iki Jinchurikiden biridir.
Samaheda bulundurmuyor.
► Spoiler Göster
Chiyo vs Shikamaru Nara
Chiyo: Sunagakureli kuklacı tıbbı ninjadır. Kukla ustası Sasori'nin büyükannesidir. Shirohigi: Jikki Chikamatsu no Shū ile bir kaleyi tek başına almıştır. Chakra Threads ile bedenleride kontrol edebilmektedir.
Diğer Teknikler:
Manipulating Attack Blades
Mechanical Light Shield Block
Mystical Palm Technique
One's Own Life Reincarnation
Puppet Performance: Skilful Achievement with a Human Body
Puppet Technique
Puppet: Spring Punishing Strike
Sealing Technique: Lion Closing Roar
Three Jewels Suction Crushing
White Secret Technique: The Chikamatsu Collection of Ten Puppets
► Spoiler Göster
Shikamaru Nara: Konoha 11'inin en zekisi ve aralarından sırf zekasının takdiri sayesinde ilk Chunnin olanıdır. Öyleki Daha B Sınıfı Bir Chunnin iken sırf gerekli önbilgi üzerine geliştirdii strateji üzerine tek elden bir Akatsuki Üyesini öldürmüş, diğerinin de 5 canından birini almıştır. Babasının ölümü sonrası Birleşik Shinobi Ordusunun Beyin Gücünü oluşturan çok az sayıda kişinin başında geliyor.
► Spoiler Göster
Kakashi Hatake vs Naruto Uzumaki

İkisinide tanıtmaya gerek duymuyorum.
Pain'in köye saldırdığı zamanki halleri göz önüne alınacaktır.
► Spoiler Göster
Might Guy vs 4th Kazekage

Might Guy:
Gai sensei de keza bilinen biri. Fakat kısaca bahsetmemiz gerekirse. Serinin en iyi taijutsu ustası diyebiliriz. Özellikle Kapılardan oluşan extreme doping kinjutsusu ile seviyesi Kakashi'nin bile üzerindedir. Ninjutsu hiç kullanamaz değildir. Ancak ağırlık Taijutsudan yanadır. Fiziksel olarak serinin en dayanıklı, güçlü ve çevik bir kaç karakterinden biridir. Gai Sensei'nin nispeten zayıf yönleri ise ninjutsu eksikliği, uzak mesafe saldırı ve savunma eksikliğidir.

Ölümüne sebeb olduğundan 8. kapıyı açamamaktadır
► Spoiler Göster
4th Kazekage: Kumla beraber altın tozunu da kontrol edebiliyor.
narutowiki de üç teknik belirmişler: Gold Dust Waterfall Flow, Shield of Gold Dust, Third Eye
► Spoiler Göster
Seigetsu vs Shi(C)
► Spoiler Göster
Mei Terumi vs Yamato

Mei Terumi:Kirigakure'nin 5. Mizukage'sidir. İki kadın Kage'den birisi olan Mei, otuzlu yaşlarındadır güzel bir kadındır.
GÜÇLERİ
Mei, Katon, Doton ve Suiton kullanabilmektedir. Bu elementlerinden gelen iki Kekkei Genkai'si vardır.
1) Yōton: Lav elementidir. Doton ve Katon'un birleşimi sonucu oluşur. Daha sadece iki tekniğini gördük;
- Yōton: Yōkai no Jutsu: Ağzından havaya büyük bir miktar lav fışkırtır ve hedefinin zıplayarak kaçmasını önler.
- Lav Topakları(İsimlendirilmedi): Hedefine doğru ağzından lav topları fırlatır. Hedefi kaçırsa bile belli bir bölgeyi ya da kaçış yolunu kapamak için kullanılabilir.
2) Futton: Buhar elementidir. Katon ve Suiton'un birleşmesinden oluşur. Bu buhar zehirlidir ve hedefi canlı canlı eritmek için kullanılır. Mei bu buharın pH değerini ayarlayabilir. Daha sadece bir tekniğini gördük;
- Futton: Kōmu no Jutsu: Ağzından zehirli, asidik bir buhar salar havaya ve bu buhar düşmanı eritir. Teknik o kadar güçlüdür ki Susanoo'nun kaburgalarını bile eritmeyi başarmış ve içindeki kişiyi etkilemiştir. Tekniğin tek kötü yanı, Mei hariç etrafta dost - düşman herkesi etkilemesidir. Bu yüzden teke tek savaşlara uygundur.
► Spoiler Göster
Yamato (esas adıyla/ANBU adı ile Tenzou) Hashirama'dan bu yana Konoha'da Mokuton kullanabilen ilk kişidir. Danzô'nun köyde Bijuu kontrol edebilecek bir mokuton kullanıcısı arayışı başlar ve bu kullanıcıyı ANBU'nun ''Kök'' oluşumunda tutmak ister. Bu amaçla sağ kolu olan Efsanevi Sannin'lerden Orochimaru'ya deneyler yaptırır...100 lerce kişi (köyden ve dışından) yaşlı ve küçük ölür tek ölmeyen Yamato olur... Şu ana kadar Kakashi ile beraber Ninjutsu seviyesi en yüksek Jônin denebilir bunun yanında hatrı sayılır derecede ANBU oluşu sebebiyle Taijutsu bilgisi vardır.
► Spoiler Göster
Kurotsuchi vs Temari

Kurotsuchi: 3. Tsuchikage Ônoki'nin yakın koruması ve onun da torunudur. Ayrıca Kitsuchi'nin de kızıdır. Kurotsuchi bizim Konoha 11 jenerasyonu ve de Kum Üçlüsü olan Gaara, Temari,Kankuro ve de Sis köyünden Chojuro ile aynı jenerasyondandır.
Genç yaşına rağmen Jônin seviyesine gelmiştir. Ayrıca Babasının komuta ettiği 2. Birlikte Babasının yardımcısıdır. Kekkei Genkai a sahiptir. Lava Salınımı ve de üstüne de Su salınımı ile çimento oluşturabilir.
Toprak, Su, Lav ve bunların birleşimi çimento teknikleri geliştirmiş başarılı bir genç Kunoichidir.
► Spoiler Göster

Temari: serinin en eski karakterlerinden ve de Konoha 11'inde içinde olduğu genç jenerasyondandır. Çok genç yaşta Jôninliğe hak kazanmıştır. Tüm serinin en iyi rüzgar salınımı kullanıcısı olan 3-4 ninjasından biridir. Yelpazesi ve de kuchiyosesi ile yaptığı yıkıcı tekniklerin yanı sıra elementini hem saldırı hem de savunma amaçlı çok başarılı bir şekilde kullanır. Oldukça zeki, çevik ve atik bir kunoichidir Temari.
► Spoiler Göster
Gaara vs Kisame Hoshigaki

Gaara: Bir zamanlar tek kuyruk ichibi'nin jinchurikisi olan daha sonra Naruto ile dövüşüyle (TnJ ile) imana gelip sonra da köyün kagesi olan diğer bir deyişle kumun efendisi.

Gaara'yı zaman atlamasından sonra gördükten sonra ne kadar güçlendiğinin farkına vardık. Gerçi Deidara'ya yenilmişti ama son savaşlardan sonra kendisinin bu genç yaşta ne kadar önemli bir karakter olduğunu biliyoruz.

Kullandığı kum, mutlak savunma olarak kendisini koruyor(annesinin sevgisi falan filan) aynı zamanda oldukça etkili bir saldırı etkeni. Kumu ile yaptığı oldukça etkili saldırılar mevcut. İlk seride adamları parçalayıp kol bacak kırıyordu aynı zamanda kendisini otomatik koruyordu. Şimdiki savaşta en güçlü mühürleme aracı olarak kullanılıyor ama sadece bununla sınırlamak olmaz. Kuma yakalanırsan son duanı etmeye başlayabilirsin eğer Madara falan değilsen :lol:

Özetle Gaara'nın gücünü bilen biliyor.
► Spoiler Göster
Kisame Hoshigaki; uzun boylu, iri yapılı, bir balık(köpek balığı) gibi bir cild, ten ve yüze sahip olan, köpek balığı derisinden yapılma ''samehada'' atlı kılıcı ile gezen eski bir Saklı Sis Köyü ninjasıdır. Sis Yedi Kılıç Ustasından biri olan Fuguki Suikazan'dan onu öldürerek almıştır. Çok yüksek seviyede dayanıklılık ve çakra göstermektedir.
Yakın mesafede kılıcı ile birlikte üstün kenjutsu saldırıları ile uzak ve orta mesafede de üstün Suiton(su) elementi teknikleri ile rakibi bezdirir. Samehada kesmez, rendeler ve doğrar ayrıca yüksek oranda çakra emer. Özellikle Samehada ile birlikte tek vücut olarak kullandığı fiziksel formu ve devasa su hapishanesi ile birlikte gerçekten ölümcül bir hal alır. Çoğu kaynağa göre 2. Hokage Tobirama Senju'dan sonra en iyi Suiton kullanıcısıdır. Ancak bu sırada bir kaç Mizukage'de bulunmakta. Akatsuki'de Samehada ile birlikte iken dojutsusu olmayan en güçlü kişi denilebilir.[/spoil]
► Spoiler Göster
JiraiyaFlash, Hokage_Minato, hyperbooster ve Celebhol önceki emeklerinden dolayı teşekkür ederim

Bazı eksikler var, biraz daha dengelmeye çalıştım. Bu anketbitince diğer maçlar başlayacaktır
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Kushina vs Killer Bee,
Kushina'nın alacağını düşünüyorum. Özelliklede KCM1 kullanabiliyorsa. Hatta çok zorlanmaz.

Chiyo vs Shikamaru Nara,
Kararsız kaldım biraz. Chiyo üstün gibi olsada gölge tekniği boş değil. Chiyo alır diyorum yinede.

Naruto vs Kakashi,
Sannin Naruto kolay alır. Zorlanmaz.

Gai vs 4th Kazekage,
Gai alır.

Sugetsu vs ShiC
Bu Shi kimdir nedir hatırlayamadım. Sugietsu alır.

Mei Terumi vs Yamato,
Mei Terumi bana göre Gaara ile beraber en güçsüz kagedir. Yamato'yu ise uzun süredir görmedik. Mokuton lava karşı işe yaramaz gibi. Mei diyorum.

Kurotsuchi vs Temari,
Kurotsuchi'nin alacağını düşünüyorum. Çok görmedik ama Kekkei Genkai kullanıyor.

Gaara vs Kisame Hoshigaki,
Kisame alır gibi.
En son Anka24 tarafından 15 Eyl 2014 10:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Kushina Vs Killer Bee:

KUshinanın boş olmadığı ortada aynı zamanda kadın anti bijuu gibi bir şey ama işte Killer Bee'yi ninja olarak alamaz.. Killer Bee diyorum.
---------------------------------------
Shikamaru VS Chiyo

Chiyo yaşlı ve yorulmaya müsait, eğer Shikamaru hazırlık yapmışsa önce onu tuzaklar ve gölgeler iile yorabilir diyeceğim am Shikamarunun da kondisyonu ve dayanıklılığı çok düşük.... Chiyo daha sağlam tekniklere sahip... Chiyo alır.
---------------------------------------------------
Kakashi Vs Naruto
Anladığım Kadarıyla Pain: Konoha İstilası baz alınacakmış o zaman Naruto sennin mode'da... Naruto ezer, bay bay kakashi
--------------------------------
Maito Gai Vs Yondaime Kazekage

Maito Gai alır bunu... Rock Lee bile genin iken neredeyse Gaarayı alıyordu ki olaydan 1 ay sonra kazekage olmuştu... Gai halleder
----------------------------------------
Suigetsu Vs C(Shi)
Ya bu Suigetsuya elektrik iyi gelmiyor.. Adamda elektrik var.. Bİr de Shi genjutsu yapabiliyor..
Elementsel üstünlükten ve genjutsudan dolayı C diyorum.
-----------------------------------------
Yamato VS Mei

Açıkcası Yamato küçümsenmemeli 2 ufak hareketi ile devasa bir şelale yaratmış adam elementsel üstünlüğü Mei'ye yakın... Savunma Teknikleri ve Tuzak teknikleri açısından da sanırım Yamato üstündür.. Yamato'yu hiç ciddi bir savaşta izleyememiş olmak kötü.. Ama Spiral Zetsu ile birleşen formu 5 Kageyi de alt edebiliyordu.. Normal halide en güçsüz ile başa çıkabilir... Kapalı Dar bir alansa Mei açık ise yamato diyorum... Lütfen alan belirtin..
--------------------------------------
Kurotsuchi VS Temari
Çok güzel eşleşme, iki Kage koruması, iki genç Jonin iki kendine has kişilik... Bu eşleşmeye bayıldım..
Tabi karar vermek çok zor.. Ancak Kurotsuchi diyorum... Daha fazla olanağı var gibi geliyor.. Temari Yelpazeye çok bağlı onun dışına pek çıkamaz... Ama Kurotsuchi daha geniş bir jutsu repertuarına sahip gibi... Ayrıca Taş Köyünde Joninlik ile Kum köyü arasında fark var.. Kum bariz en zayıf köy..

Zorlukla Kurotsuchi diyorum..ama en zorlandığım karar oldu.
-------------------------------------------
Gaara VS Kisame

Gaara'nın uçabiliyor olması avantajı, Su'dan etkileneceğini de düşünmüyorum.. 2. Mizukageyi yenmişti adam... Ancak kum ağırlaşıyor o bir gerçek... Gaara yere konmadan hallederse ne ala.. Öbür türlü Kisame yakın gibi .... %57 Kisame %43 Gaara gibi ama tam emin değilim..
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

1-Kcm 1 kullanabildiği için kushina. Bijuu moda anti. Insan formundayken de kcm saolsun daha üstün.

2- chiyo en sevmediğim karakterlerden olduğundan adil düşünmüyor olabilirim elbette ama shikamaru alabilir. Chiyo kukla kullanırsa yerinde sabit durur. Gölge tekniğine yakalanma ihtimali yüksek. Hem shikamaru gölge tekniğiyle kuklaları da tutabilir.

3- naruto kesin alır zaten.

4- gainin canı sıkılınca kapı açmasına bakar.

5-elementsel üstünlükten dolayı shi.

6- kurotsuchi diyeceğim. Temarinin ağaç, kaya kesen rüzgarlarının 1 kere insan kesebildiğini göremedim.

7- gaara. Mangada gösterilmeyen sasukeyle olan dövüşünde sasukeyi amaterasuya zorlamış bir insan. Hıza karşı zayıflığı belli ki artık yok. Normal kumuyla susanno kılıcı bile durdurabilmişti. Sokmuşum samehadaya.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@byakusharinnegan

Mei Vs Yamato ne olur ?

Kushina da KCM1 mi var ?

Shikamaru ile dediikleriniz doğru ama teke tekte bu kadar organize ve çaktırmadan nasıl yaparki.. Üsteli Chiyo taijutsu da Shikamarudan iyi gibi gidip yakın girebilir..

Hocam bir şey sorayım... BU Kisame'nin Samehadası kumdaki çakrayı çekerse Gaaranın kendi kendini koruması işi yatar mı..Ya da bir kum mezarına alsa Kisame o kumu dağıtır mı ? Bunlar önemli bu eşleşme de
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto

JiraiyaFlash yazdı:@byakusharinnegan

Mei Vs Yamato ne olur ?

Kushina da KCM1 mi var ?

Shikamaru ile dediikleriniz doğru ama teke tekte bu kadar organize ve çaktırmadan nasıl yaparki.. Üsteli Chiyo taijutsu da Shikamarudan iyi gibi gidip yakın girebilir..

Hocam bir şey sorayım... BU Kisame'nin Samehadası kumdaki çakrayı çekerse Gaaranın kendi kendini koruması işi yatar mı..Ya da bir kum mezarına alsa Kisame o kumu dağıtır mı ? Bunlar önemli bu eşleşme de
Unutmuşum onu ya mei alır herhalde. Şu asit gazı tekniği baya işine yarayabilir. Kadın başkalarına zarar gelmesin diye sasukeyi kapalı yere sokmaya çalışmıştı. Açık alanda da zabuzanın normal sis tekniği kadar alan kaplıyorsa mei yener derim.

Kushhinada kcm1 olduğunu bilmiyordum da anketi açan arkadaş "karşısında killer b olduğundan kcm1 açabilir" demiş.
Bir de minato savaş alanında kcm narutoyla takım olduğunda "nostaljik hissettiriyor" diyerek kushinayı düşünmüştü. Kim bilir belki de kushina mühürlerle kyuubiyi bastırıp gerçekten kcm açabiliyordur.

Chiyo denince savaş alanı olarak direk sasoriyle savaştıkları yer geldi aklıma. Napayım gecenin 3'ünde yazmışım :lol: alan belirtilirse fikrim değişebilir. Oy falan atmadım zaten.
Yerler komple çatlaktı küçük, büyük kayalardan oluşuyordu. Shikamaru temariye yaptığına benzer bir şey yapar diye düşündüm.

Benim bildiğim kadarıyla samehada chakra emiyor ninjutsu değil. Yani kumun kendisini ememez. kumdaki chakra emilebilir mi ondan emin değilim tam ama onu yapabiliyor olsa atıyorum katondaki chakrayı emip ateşin dağılmasını sağlayabilirdi. Ninjutsu emmekten farkı olmazdı

Gaaranın tekniği biraz garip. Kum yarattığı hiç görülmedi. Normalde ninjutsular hep üretilir. Gaara tekniği kullanırken chakra harcıyor ama kumda chakra var mıdır şüpheliyim.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Mei Terumi vs Yamato bir tek bunda kararsız kaldım, güzel bir karşılaşma olurdu, ayrıca açık yada kapalı alana göre dezavantaja sahip olabilirler.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Bee Çakra salınımı kullanabilse'de, Bee'yi yenemez diye düşünüyorum
Shikamaru Gölge bağını kullanımına bağlı olarak, kazanma şansı daha yüksek
Naruto Tek bir Pain'e dayanamayan Kakashi, 6'sını birden yenen Naruto'yu yenemez
4. Kazekage Uzak mesafenden dövüşmesi avantaj, Gai saatler süren bir vs'nin ardından yere yığılan taraf olur
Shi Anket'te Suigetsu dedim, ama düşününce Shi yener dedim
Mei Mokuton vs Youton arasında göreceğimiz, müthiş bir vs olurdu Anime'de izlemek istediğim vslerden'dir
Berabere
Gaara Kisame, zorlar ancak kazanmasına ramak kalır, Gaara Suiton'a karşı zayıf'ta olsa'da, Kazanır. )Deidara'ya karşı kaybetmediğini savunurum hep, eğer Karşılaşma Sunagakure'de olmasaydı neler olurdu tahmin edemiyorum, zira hatırladığım kadarıyla kaçmaktan fazla bir şey yapamadı Deidara, Savunma ağırlıklı dövüşmesine rağmen, 1 Kolunu aldı Deidara'nın). Aynı şekilde olmasa'da Kisameyi'de yenecektir
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

[quote ]
Benim bildiğim kadarıyla samehada chakra emiyor ninjutsu değil. Yani kumun kendisini ememez. kumdaki chakra emilebilir mi ondan emin değilim tam ama onu yapabiliyor olsa atıyorum katondaki chakrayı emip ateşin dağılmasını sağlayabilirdi. Ninjutsu emmekten farkı olmazdı

Gaaranın tekniği biraz garip. Kum yarattığı hiç görülmedi. Normalde ninjutsular hep üretilir. Gaara tekniği kullanırken chakra harcıyor ama kumda chakra var mıdır şüpheliyim.[/quote]
@bakusharinnegan
Pain ve Itachi ile olan vs de katon no jutsu yu etmişti yani çakra bazlı ninjutsu ları edebiliyor. Lakin kumda ne olur bilmem.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto

1.Karşılaşma=Kushina Uzumaki vs Killer B ---Killer B Yener. Kushina çok sevdiğim bir karakterde olsa fazla güçlü değil. Hachibi ile tam uyum sağlayan Bee'ye kushina çok fazla bir şey yapamaz. Ancak kurama insafa gelicekte çekil sen köşeye derse belki iş değişir :p Ama bee hem yakın dövüşteki üstünlüğü ile hemde hachibi ile uyumuyla rahat kazanır.

Chiyo vs Shikamaru Nara ---Shikamaru Yener.Chiyo kuklacı. Bundan dolayı genellikle saldırıları sırasında sabit duran bir karakter.Tam shikamaruluk.

Kakashi Hatake vs Naruto Uzumaki ---Naruto Uzumaki Yener.Kakashi reis üzgünüm.Rasen Shruiken ve çakranın az olması nedeniyle şansın yok be reis :(

Might Guy vs 4th Kazekage ---Might Guy Yener.Altın mutluluk getirmiyor hacı.:) Gai sensei hızıyla üstünlük kurar ve yener.

Seigetsu vs Shi(C) ---Seigetsu Yener. Çok fikrim yok salladım biraz :)

Mei Terumi vs Yamato ---Mei Terumi Yener. Yamato'nun mokuton'u mei'ye karşı işe yaramaz.Mei Kekkei Genkai'leri ile rahat alır.

Kurotsuchi vs Temari ---Temari Yener.Kurotsuchi'yi çok bilmiyoruz ama Temari fuuton'un iyi kullanıcılarından.Yener diye düşünüyorum.

Gaara vs Kisame Hoshigaki ---Gaara Yener.En çok tereddütte kaldığım vs. Gaara yener bence. Söylenildiği üzere mutlak savunma var adamda. Samehada'nında kum üzerinde ne kadar etkisi olur bilemeyiz. Gaara yüksek zorlukla kazanır bence.

“Naruto Anketler” sayfasına dön