Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Turnuvası Çeyrek Final İkinci Maçlar

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Karşılaşmanın Sonucu Ne Olur?

Anket 17 Eki 2014 23:30 tarihinde bitecek

Tobirama vs Uzumaki Naruto---Tobirama Yener
14
42%
Tobirama vs Uzumaki Naruto---Uzumaki Naruto Yener
3
9%
Jiraiya vs Hanzô---Jiraiya Yener
12
36%
Jiraiya vs Hanzô---Hanzô Yener
4
12%

Toplam oy: 33
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

naruto-anketler/naruto-turnuvasi-t12237.html
Karşılaşmalar aşağıdaki fotodaki yerlerde sıraya göre yapılacaktır
Resim

Tobirama vs Uzumaki Naruto

Tobirama:Birinci Hokage Hashirama Senju'nun kardeşidir. Onun ölümünden sonra ikinci hokage olmuştur. Çok güçlü birisidir. Su tipi çakraya sahiptir. Aynı zamanda çok güçlü bir sensör tip ninjadır. "Edo Tensei" adlı yasaklanmış tekniği icat etmiştir. Ayrıca Hiraishin, Kage bunshin gibi çok yüksek seviyeli tekniklerin yine mucidi kendisidir. Orochimaru tarafından iki kere kendi tekniğiyle diriltilmiştir. İlk seferinde kendisinden sonra gelen üçüncü hokage Hiruzen Sarutobi'ye karşı abisi ile birlikte savaşmıştır. İkinci seferinde dördüncü ninja savaşında Obito Uchiha ve Madara Uchiha'ya karşı diğer üç hokage ile birlikte savaşmıştır. Ayrıca adamı bakışlarıyla siker atar.

Uzumaki Naruto

(Naruto sadece kcm1 kullanabilir. Killer b&Naruto vs Nagato&itachi deki hali)
► Spoiler Göster
Jiraiya vs Hanzô

Jiraiya: Rakipleri ve öğrencileri kendisini anlatmaktadır

Hanzô:Efsanevi sanninlere adını veren vede yıllarca Amagakure(Gizli Yağmur Köyünü) büyük uluslardan korumayı başarmış çok güçlü Kage seviye bir Shinobidir.

Teknikler:
Dance of the Sickle Blade: Falling Descent Blade
Explosive Tag Technique
Summoning Technique (Ibuse)

Hanzo'nun Sanninler karşılaşması ve Jiraiya'nın Pain karşılaşması baz alınacak
► Spoiler Göster
Önceki vs konularından tanıtım alınmıştır. Biraz karıştığı için hangisi kime ait kestiremedim :) emeklerinden dolayı teşekkür ederim

Oy attıktan sonra nedenlerini yazarsanız daha iyi olacağı kanısındayım :)
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Favori Manga: Bleach Death Note
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Favori Anime: One Piece
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Uzumaki Naruto vs Senju Tobirama : Tobirama yüksek zorlukla alır. Hakkatten zor olur ama alır. Naruto kcm1 de hızını kontrol edemiyor. Tobirama hiraishin giri ile yakalar alır.

Jiraiya Vs Hanzo : Hanzo Efsanevi 3 Sannine Jiraiya'ya lakabını veren kişi. Ancak ozamanlar daha ergendi. Şimdi işler çok farklı. Ozamanki 3'lü bir Sage mod Jiraiya etmez. Jiraiya Yüksek Zorlukla alır.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

1. Eşleşme
--------------
Cidden çok zorlu bir tarafta savaş tecrübesi, zeka ve tuzak jutsular var öteki tafata enerji, dayanıklılık ve kuyruklu gücü...
Yine de Naruto diyorum %100 emin olmayarak.. Naruto Tobiramadan daha çok ve daha güçlü Bunshinler yapabiliyor bu Tobiramayı oyalarken rasengan türevlerinden biri ile Naruto sonuca gidebilir. Tobirama hızlı ama hızı ile beraber kullandığı tek teknik hirashin giri yai kılıç..Kyuubi jincini kılıçla alamazsın.. Ama işte Tobirama da da acaip bir deneyim ve zeka söz konusu sakata getirebilir.. Yinede %52 Naruto %48 Tobirama gibiyim şu an..

2. Eşleşme:
---------------------
Hanzô elbet zor bir eşleşme... Ama hemen her açıdan Jiraiya bu adamı sollamış durumda.. Düşük-orta zorlukla JİRAİYA diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Güzel bir eşleşme olmuş açıkçası beğendim, ben Tobirama ve Jiraiya kazanır diye düşünüyorum, Çünkü;

Tobirama kazanır: Her iki karakterinde çakra derdi yoktur, her ne kadar Uzumaki Naruto'nun çakrası Tobirama'dan fazla olsa da, burda iş beceriye kalacaktır, Naruto aslında bir dahi gibi gözükmese de olmadık şeyler düşünebilen bir dahidir benim gözümde, hatta shikamaru'dan bile akıllı oldugunu düşünüyorum. karşısındaki rakibi shinobi dünyasının en kurnaz adamı Tobirama Senju, adam teknik canavarı edo tensei,kage bunshin,hiraishin tekniklerinin yaratıcısı bilmediğimiz başka tekniklerde vardır eminim. Öncelikle Tobirama Senju'nun edo tensei gibi bir şansı var edo tensei ile getireceği karakterler sayesinde bile tobirama üstünlük kurabilir ayrıca shunshin tekniğinde de usta biri oldugu için kolay kolay darbe almaz da ayrıca suitonu en üst düzey kullanan kişi olduğu da bilinir, burda Naruto oldukça zorlayacak olsa da Tobirama Senju kesin kazanır.

Jiraiya kazanır: Her ne kadar sannin lakabını Hanzo vermişse de Jiraiya o zamanlar çok üst seviye değildi, Hanzo efsanevi üçlüye karşı çok uzun soluklu bir mücadele vermiş ve yenmişti. O zaman ki halini baz alacak olursak Hanzo her türlü alır. Jiraiya'nın Pain dövüşündeki hali baz alındığı için burda Jiraiya kazanır. :whistle:
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Tobirama vs Naruto: Yüksek zorlukta alır Tobirama. Suiton,Edo tensei,Kage Bunshin,Shunshin,Hiraishin ve yüksek kurnazlık ve zekasıyla Tobirama alır düşüncesindeyim. Özellikle Edo tensei'ye naruto'nun yapabilecek hiçbir şeyi yok mühürleme bilmiyor naruto.

Jiraiya vs Hanzo : Jiraiya alır. Daha jiraiya veletken yeterli olamamış hanzo hem ilerlemiş yaşıyla hemde güçlenmiş jiraiyaya karşı koyamaz.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Naruto vs Tobirama,
Oyumu Tobirama'ya versemde Naruto alır gibime geliyor.
Jiraiya vs Hanzo,
Hanzo bizim sannninleri 3 vs 1 dövüşte çocukluk hallerinde almıştı. Fakat yinede Jiraiya çok gelişti. Jiraiya orta veya kolay zorlukta alır.

“Naruto Anketler” sayfasına dön