Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yeni jenerasyondan en çok kimi beğendiniz ( Spoiler içerir)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Hangi çocuk

Bolt (naruto ve hinatanın oğlu)
24
33%
Himawari ( naruto ve hinatanın kızı)
14
19%
Salada ( sasuke ve sakuranın kızı )
13
18%
Shikadai ( shikamaru ve temarinin oğlu )
2
3%
İnochin ( ino ve sainin oğlu )
2
3%
Chocho (choji ve karuinin kızı )
1
1%
Leenin oğlu
4
5%
Asumanın kızı
13
18%

Toplam oy: 73
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Lee reyiz büyük ihtimal mitoz bölünerek felan oluşturmuştur yavrucağı.Yoksa anneden alınan gen hiç mi belli olmaz kardeşim sabinin üzerinde kesin tomurcuklanarak felan meydana getirdi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kaynagi yok bu bilginin, databook falan kaynak vermemis. Gai ile Lee arasinda da kan bagi olmamasina ragmen birbirlerine baba ogul gibi benziyorlar, bu yeni velet de ayni sekilde turemis bence.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

İşin gerçeği hiç birini beğenmedim Dota 2 heroları gibi olmuşlar.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Valla seri ile alakası yok ama fan çizimi paylaşmıştı bir arkadaş itachi salada'yı kucağına almış.O resimleri gönlümde yer etti o yüzden salata edim:d.Birde choji'ninki çok hoşuma gitti acaip şeker olmuş :D.Bolt'u beğenmedim Naruto'nun aynı olmuş ancak giyim kuşam tenjho tengedeki souchiro nagiye benzemiş :D.
Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Bolt'a verdim oyumu.

Lee'nin yanındakinin oğlu olduğu nereden belli? Lee, Gai'nin oğlu muydu?
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

beraterylmz yazdı:Bolt'a verdim oyumu.

Lee'nin yanındakinin oğlu olduğu nereden belli? Lee, Gai'nin oğlu muydu?
Hocam belki Lee'nin değil Gai'nin oğludur. Lee'de onu eğitiyordur. Sonuçta bizim Lee antrenman dışında bir tek Sakura-san ile ilgileniyor :D

Eğer böyle ise Gainin karısı kim?
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Benim anlamadığım naruto ve Hinata iki çocuk yaptılarda diğerleri niye tek çocukla kaldılar.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Eski jenerasyonda da bir tek Hinata ile Sasuke'nin kardeşi vardı. Diğerleri yine tek çocuktu. Gerçi hayatlarına pek değinmedi bazı karakterlerin. Misal, Lee, tenten. Belki de kardeşleri vardır. Farklı köyden ise bir tek Gaara'nın gösterildi.
Japonyada tek çocukluk çoğunlukta sanırsam, bizde olsa en az üç. :D

Açıkcası ben hep Naruto ile Hinata'nın üç olacağını düşünürdüm. Hatta en büyük çocuğunu da kız olarak hayal etmiştim. Naruto gibi bir kız, cool bir oğlan ve Himavari tadında küçük bir kız. :D
En büyük ablayı tutturamadık. :D
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Asuma'nın kızını beğendim. Bazıları erkek sanmış arkadaş çok belli değilmi ki kız olduğu.

Sakura'nın kızını ise hiç sevmedim. Çok soğuk.

Lan o değil deee bu Anko'ya ne olmuş lan böyle. Şişmanlayıp kısalmış. Bir de herkes unutmuş Yamato yok.:S

Edit. Tsunade 50 yaşındayken de 30 yaşında görünüyordu hala aynı lan.:D Sannin gücü budur işte.

O değil de Orochimaru'yu göstermemişler. Buna çok sinirlendim.

“Naruto Anketler” sayfasına dön