Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yeni jenerasyondan en çok kimi beğendiniz ( Spoiler içerir)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Hangi çocuk

Bolt (naruto ve hinatanın oğlu)
24
33%
Himawari ( naruto ve hinatanın kızı)
14
19%
Salada ( sasuke ve sakuranın kızı )
13
18%
Shikadai ( shikamaru ve temarinin oğlu )
2
3%
İnochin ( ino ve sainin oğlu )
2
3%
Chocho (choji ve karuinin kızı )
1
1%
Leenin oğlu
4
5%
Asumanın kızı
13
18%

Toplam oy: 73
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Naruto'nun kizi cok tatli lan.
argon45
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:Naruto'nun kizi cok tatli lan.
+1
Resim
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

D.reamer yazdı:Özenilmiş iki çocuk var zaten Bolt ve Salad. Onların dışındaki çocuklara pek özenilmemiş bence.
Naruto'nun güççük kızının sarışın ama byakuganlı felan olsaydı çok daha güzel olurdu.
Bu arada Kiba'nın yanındaki kadın kimdi ben benzetemedim birine
Sasuke, Karin, Suigetu ve Juugo göreve çıkmadan önce kedilerle yaşayan bir nine ve kızın yanına gitmişlerdi hatırlarsın belki. Juugo'ya kıyafet arayıp bulamamıştı ve perdeyi vermişti. O kız işte.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Sasuke'nin kızı.Tam Uchiha lan.Gözlüklü mözlüklü,Cut-throat Bitch.Lisedeki halini tahmin edemiyorum.

En az beğendiğim ise Boruto'mudur nedir,direk klon aq yemin ediyorum sopalardım hergeleyi.Hevesini cüktüğümün Narutosu nasıl hallendiyse Hinataya mayozu falan atlayıp direk işleme koymuşlar.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

liva yazdı: Ben en çok saladayı beğendim gerek görünümü ve gerek tsundere vari kişiliğiyle sevimli bir havası var.
Aynen katılıyorum, birde bolt'a takmış gibi, ufukta aşk gözüküyor. Ayrıca kişimoto'da Oda vari esinlenmelere başlamış, usain bolt aklıma geldi direk Naruto'nun oğlanın ismini görünce.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Bende en çok Bolt'u beğendim. Hem saçlarının şekli olsun hem giyim tarzı olsun her şeyiyle mükemmek. :D
Bir kere çocuğun renk seçimi on numara. Babası gibi turuncu giyeceğine siyah giyerek renk zıtlığı oluşturuyor. Buradan bile ne kadar havalı olduğunu söyleyebilirim. Karakter olarak babasına benziyor olabilir ama babasından farklı olarak bir de kız kardeşi olduğu için biraz da abilik yönü vardır. (kardeşe sahip olmak bambaşka bir şey sonuçta.)
Himawari'yi çok göremedik o yüzden nasıl bir kişiliği var açıkcası bilmiyoruz. Annesi'nin yanında gösterildiği için ağırbaşlı falan diyoruz ama olmayadabilir değil mi?
Ne kadar utangaç olursa olsun ailesinden baskı görmeyerek büyüdğü için o kadar içine kapanık bir kız olacağını düşünmüyorum. :D
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Himawari diyorum :) Tatlı kız. Ayrıca İnochin o iki manyaktan nasıl bu kadar akıllı çıktı anlamış değilim :D En çok o çocuğa acıyorum :D
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Himawari'ciler 1 adim one gecti, kazaniyoruz panpalar. :D
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

ugur_tatli yazdı:Himawari'ciler 1 adim one gecti, kazaniyoruz panpalar. :D
Bolt didim :evil:

Harbi en çok onu beğendim gerçekten ilginç bir çocuk olmuş.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Naruto'nun çocuklarında Byakugan yok mu?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Naruto Anketler” sayfasına dön