Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Galip Ayrılır ?

Jiraiya
7
35%
Gai
5
25%
Minato
5
25%
Lee (Epilouge)
0
Oy yok
Hiruzen
2
10%
Orochimaru
1
5%

Toplam oy: 20
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Öncelilkle ellerine sağlık. Anket başlığı çok güzel katılırımda ama böyle bir ankete Gai'yi almamak nasıl hataysa Kakashi'yi eklemekte bi okadar hata olmuşki mangada en Beleşci karakterdir Kakashi.
Neyse ankete gelirsek Kakashi dışındakilerin hepsinin kazanma şansı var.
Ama Hiruzen bi tık önde bence
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Kakashi'nun Mangekyo gidince sudan çıkmış balığa döndü. Gözü olmadan ortalama bir ninja olabilir ama bu seferde anketteki karakterler ile birlikte adı 'kesinlikle' anılamaz.

Tobirama diyorum bende.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Gelen tepkilerin ardından Tobirama ve Kakashi çıktılar. Gai giren ilk kişi olacak 2.ye birisini önerirseniz alayım.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kabuto.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Unknown yazdı:
Portgas D Ace yazdı:Gelen tepkilerin ardından Tobirama ve Kakashi çıktılar. Gai giren ilk kişi olacak 2.ye birisini önerirseniz alayım.
Sakura yazabilirsin mesela.

Bu angutun hiçbir kekkei genkaisi, fazla çakrası ya da özel geni yok. Hatta gerizekalı o kadar geni bozuk ki, Ultimate Rinneganlı Sasuke'den hamile kalınca doğan çocuğu gözlük takmak zorunda kalıyo. Sasuke'nin genleri de bozmuş. Tabi o çocuk biraz ortaya karışık olmuş orası ayrı.
Yazını okuyacağım diye bende gözlük kullanacaktım ki aklımı kullanıp alıntıdan sonra okudum. Sakura'yı bu grupta açık açık dükerler. Konohadan olması şart değil hacı.

@Sae
Sennin Mode olsa bile (ki Orochi hücrelerinin sonrasında elde etti) ezilir gibi geliyor diğerleri'de çalıntı zaten.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Rock Lee'yi koy haci. Emeğin ve alınterinin Konoha şubesi :d
Sae

Kabuto beklediği yerden power up almadı Orochimaru gibi araştırarak güçlendi doğuştan hiç bir avantajı olmamasına rağmen ayrıca yeterince güçlü bence net olarak Orohimaru ve Jiraiya'dan güçlü bu adam ninja savaşının kilit elemanlarındandı dersenki İtachi ve Sasuke'ye yenildi bu hikaye gerektirdiği için oldu aynısı Orohimaru'nunda başına geldi. Sasuke kimin karşısında doğru dürüst başarısız olmuş ki.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Gai ve Lee'yi ekleyeceğim. Lee'yi Epilouge zamanında değerlendirin yoksa ezilir. Evet ne yaptı bu sürede bilmiyoruz ama vücuduna bakınca geliştiğini açıkça görüyoruz. Teknik öğrenmese bile o vücutla eski teknikleri yapsa bile en azından 4-5 kat gelişmiş olur. 7. Kapı veririm belki.

@Sai
Katılıyorum ama, Kabuto son noktaya Orochimaru hücreleriyle geldi. Ama açacağım tek konu değil bu, senin için C.Tesi bir sunum hazırlayacağım Kabuto'yu da atacağım kafese :) .
Resim

Resim

Resim
Sae

İyi bakalım öyle olsun :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lamuchi

Kakashi'yi direk eliyorum.

Tobirama'da senju çakrası yok,Suiton teknikleri çok etkili olmaz o zaman diyorum.Edo zaten yok.Tobirama'yı da eledim.

Orochimaru'yu da eliyorum Edo Tensei yok,ölümsüzlük yok,deri değiştirme 3 ile sınırlı,Hashirama hücreleri yok.

Minato'nun çok az tekniği var.Rasengan diğerleri tarafından oldukça görülmüş biri zaten yapabiliyor.Sadece Hiraishin ile de bir şey yapamaz gibi geliyor.

Jiraiya'nın Hiruzen'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Jiraiya diyorum.

Jiraiya-Minato-Hiruzen üçlüsünde uzun süre düşündüm.

“Naruto Anketler” sayfasına dön