Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Galip Ayrılır ?

Jiraiya
7
35%
Gai
5
25%
Minato
5
25%
Lee (Epilouge)
0
Oy yok
Hiruzen
2
10%
Orochimaru
1
5%

Toplam oy: 20
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Gai ve Lee'yi ekleyeceğim. Lee'yi Epilouge zamanında değerlendirin yoksa ezilir. Evet ne yaptı bu sürede bilmiyoruz ama vücuduna bakınca geliştiğini açıkça görüyoruz. Teknik öğrenmese bile o vücutla eski teknikleri yapsa bile en azından 4-5 kat gelişmiş olur. 7. Kapı veririm belki.

@Sai
Katılıyorum ama, Kabuto son noktaya Orochimaru hücreleriyle geldi. Ama açacağım tek konu değil bu, senin için C.Tesi bir sunum hazırlayacağım Kabuto'yu da atacağım kafese :) .
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

İyi bakalım öyle olsun :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Kakashi'yi direk eliyorum.

Tobirama'da senju çakrası yok,Suiton teknikleri çok etkili olmaz o zaman diyorum.Edo zaten yok.Tobirama'yı da eledim.

Orochimaru'yu da eliyorum Edo Tensei yok,ölümsüzlük yok,deri değiştirme 3 ile sınırlı,Hashirama hücreleri yok.

Minato'nun çok az tekniği var.Rasengan diğerleri tarafından oldukça görülmüş biri zaten yapabiliyor.Sadece Hiraishin ile de bir şey yapamaz gibi geliyor.

Jiraiya'nın Hiruzen'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Jiraiya diyorum.

Jiraiya-Minato-Hiruzen üçlüsünde uzun süre düşündüm.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

.
En son Anka24 tarafından 17 Ara 2017 07:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Anketi sıfırlamak zorunda kaldım arkadaşlar. Kusura bakmayın.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Anket tekrar degişecekmi yoksa son hali bumu ona göre yazalım ?
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

8 Kapı Gai buradaki herkese tek atar gibi bişi.. Ancak 8 Kapı'da samimi bulmadığım bir şey var teknik bize ilk sunulduğunda söylenen Gai gibi bir ninjutsu, genjutsu özürlüsünü kısa süreliğine Hokage seviyesi (ve belki de üstü) yakalayabileceği söylenmişti... Kimse 10 Kuyruklu Canavar Taşıyıcısı olan ve hali hazır da buff'lı olan Madara'ya kayabileceğini söylememişti :laugh:

Bu sebeple 8 bana biraz abartı nos gelmekte... O Sebeple 7 Kapı Halini baz alacağım (Konunun kimyası gereği)

Şu Son Halde

Edo Tenseili Orochimaru >> Prime Hiruzen > Minato > SM Jiraiya > Base Jiraiya > Base Orochimaru > 7G Gai > 6G Gai >> 6G Lee > Base Gai >> Base Lee
diye tahmin etmekteyim..
En son JiraiyaFlash tarafından 27 Şub 2018 20:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Vaaay, Minato beleşçi değil ha. İyi güldüm.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

.
En son Anka24 tarafından 17 Ara 2017 07:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Minato beleşçi dediğiniz şey Hirashin ise (başka bir dayanağınız yok tahminim)

Dünyaya her gelen ninja yeni teknik yaratmak zorunda değil.. Önce anketin mantığını kavrayın... ?!

Ona Bakarsanız bu listede

Oroc pek çok bildiklerini -> Hiruzen, Tobirama dan almıştır.
Gai-> Gai'yi Gai yapan Kapılar Babası Dai'den kalma Lee'de Gai'den aldı o zaman bunlar da beleşçi bu mantıkla
Jiraiya-> Fukasaku ve Hiruzen ve hatta Minato'dan pek çok teknik öğrendi.. Ve Dünya seyahatlerinden

Burada özgün kendi hocalarından bağımsız tekniklere sahip varı yoğu kendisi olan leb-i derya bir tek Hiruzen kalıyor bu mantıkla ?!

Beleşçilik derken aileden gelen süper güçler (öğretiler değil) ve kopyalama ya da absürt OP jutsular ya da bir nesnenin (göz,silah vs) sana bahşettiği güçler falan kastediliyor..Ya da klanından gelen inanılmaz çakra desteği vs ?

Yani kimse mi önce ki nesillerden bir şey Miras almasın ?!
En son JiraiyaFlash tarafından 19 Ara 2014 19:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön