Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Güçlü 3. Shinobi Koltuğuna Kim Oturur ?

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Yeni Çağın En Güçlü 3. Ninjası Kim ?

Yetişkin Gaara
4
27%
Yetişkin Sakura
0
Oy yok
Yaşlı Killer Bee
1
7%
Yeni Orochimaru
9
60%
4. Tsuchikage: Kurotsuchi
0
Oy yok
Çolak / Sakat Gai
0
Oy yok
Yaşlı Tsunade
1
7%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gaara'nın tankladığı meteor parçacıklarının bijuu dama etkisinde olduğu nereden çıktı. Ki her bijuu dama dağ patlatacak güçte, Gaara'nın tankladıkları en fazla 2-3 bina götürecek seviyede bir şeydi. Kum ile temas ettikten sonra çıkan patlamadan anlıyoruz etkisini.

Hiç bir şey göstermemiş adama daha ne gösterecek demişsin.

Sonrasında tek yediği dövüşten örnek vermişsin, bu adam kage ve hatırı sayılır güce sahip, bırak da bir iki atağa karşılık versin, Rock Lee'nin Godo damadan adam kaçırdığı evrende, Gaara'nın çok daha güçsüz bir adama tepki verebilmesi çok doğal bir şey, hani övülecek bir tarafı yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Outlaw yazdı: 16 Şub 2018 20:44 Gaara'nın tankladıkları en fazla 2-3 bina götürecek seviyede bir şeydi.
:D Bari ufak bi araştırma yapaydın bunu demeden önce

Resim
Resim

2-3 Bina ? Genin Temari bile bir mahalle alabileceği seride 2-3 binalık meteor için mi kageler aktif görev almak zorunda kaldı ? İnat edince insan mantığını kaybedebiliyor Ali ;)
Outlaw yazdı: 16 Şub 2018 20:44Hiç bir şey göstermemiş adama daha ne gösterecek demişsin.
O kadar şey saydık hala "hiç bir şey" diyorsun eğer hiç bir şey göstermedi ise Sakura ile yakınlığını nereden biliyorsun ?
Outlaw yazdı: 16 Şub 2018 20:44Sonrasında tek yediği dövüşten örnek vermişsin,
Tek yeme dediğin şey dövüş başında tek hamle ile yenilmek demek.. Önce onu bi öğrenelim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

:D

Gaara'nın tankladıklarını söylemiştim, Konoha'ya düşenlerden örnek vermen saçma olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben oyumu değiştiriyorum. Orochimaru'yu nasıl atlamışım ben))
JiraiyaFlash yazdı: 16 Şub 2018 18:10
Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Şub 2018 15:20 Seçeneklerde Bee ve Gaara arasında kaldım. Gaara daha yakın gibi geliyor. Yalnız ankete Kakaşi ve Lee de eklenmeli diye düşünüyorum.
Lee'nin hala 7 Kapı açabildiği ya da açsa bile bununla yaptığı özel bir saldırısı olduğuna dair bir iz yok. O sebeple onu koymadım. Koysam bile bunlar arasından sıyrılıp 3. Koltuk için bir aday olması zordu.

Kakashi'ye gelirsek adam hem yaşlandı hem en güçlü şeyini kaybetti. Kakashi'nin en iyi zamanı (Savaş Arcı) hali bile bu listedekiler etmezken. Sharingansız daha yaşlı bir Kakashi'nin buraya yakışacağını düşünmedim.

Zira Darui, Chojuro hala yaşyan Onoki, Mei, Raikage bunları bile almadım.

Yamato, Sai vs gibi seçkin shinobileri de katmadım. Tüm bu isimler yokken sharingansız Kakashi biraz abes olabilirdi. Bir de hiç bir şey yapmadı biraz bile bi feati olsa. Kendisine yazılan light novel de bile (canon değil ama bahsedeyim) en fazla yapabildiği mor çakra üretmek.
ugur_tatli yazdı: 16 Şub 2018 15:31 Colak Gai'nin savasabildigini bilmiyordum.
İşte Kakashi ile beraber olduğu novelde hala dövüşüyor hatta hala çok hızlı olduğu dile getiriliyor. Ayrıca eski veriminde kullanamayacak olsa da hala 6-7 ve 8. Kapılara sahip.

-----------------------------------------------

Açıkcası gittikçe daha gençleşen, büyük ihtimal kendini daha da güçlendiren, yarattığı 12-13 yaşındaki çocuğun bile perfect sennin mode açabildiği ve de hala Edo Tensei bilen Orochimaru'yu kimsenin düşünmemesi bana tuhaf geldi.

edit: İsmail Abi son dakika da Oroc demiş :D

Benim şahsi fikrim;

Oroc > Gaara >> Sakura = Kurotsuchi = Killer Bee > Gai = Tsunade gibi geliyor bana. Ama yine de çoğunluk Gaara diyor ki bu da çok mantıklı.
Kakaşi'yi forumda en az sevenlerden biriyim ama adam çocukken dahiydi ve şaringanı yoktu. Evet, eskisi kadar güçlü değil ama Kurotsuçi'nin olduğu listede olmalı diye düşünüyorum. Darui de eklenebilir bence.

Sakura'nın Tsunade'yi geçtiğini düşünmüyorum. Tsunade Senju + Uzumaki, kadın doğuştan torpilli. Bir de Boruto'da bu tür konuiçilerin hepsi ev hanımı olduğundan beri bana güçlenmememişler gibi geliyor :cheer:

Oroçimaru > Gaara > Bee > Tsunade > Sakura > Kurotsuçi
Gai'yi nereye koyacağımı bilemedim. Madara ile dövüşebilen adam sakat kaldıktan sonra nereye koysam ayıp olacak kendisine.. O yüzden hiç değerlendirmeye katmıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Outlaw yazdı: 17 Şub 2018 10:28 :D

Gaara'nın tankladıklarını söylemiştim, Konoha'ya düşenlerden örnek vermen saçma olmuş.
Aynılar hepsi .. Sadece Hachimon Tonko takımı ve Sasuke'nin el attığı meteor büyük onlarda zaten düşmüyor. Geri düşenlerin hepsi aynı. Komik olan senin doğru düzgün hatırlamadan bu kadar net konuşman. :silly:
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Orochimaru yüzü eskimiş bir karakter artık. Kishi'nin editörünün önemli bir pozisyonda ya da güçte karşımıza çıkaracağını düşünmüyorum. Gaara'da biraz öyle ama onun hala gideri var.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Outlaw yazdı: 17 Şub 2018 11:57
@jiraiyaflash,

Boş yapma Utkan abi allasen.
"Abi yeter yıldım senden işin gücün yok mu, zaten tam teşekküllü bir argümanım da yok, bitirelim allasen" olarak anlıyorum bunu ve susuyorum Alicim , Gaarayı bızıklıyım sana bişi olmasın icabında :P :silly:

---------------

Anket için cevabım ise ilk defa adam akıllı bir bedene geçen ve hala Edo Tensei biliyor olan Orochimaru.

Ama forum genel olarak Bee- Gaara- Oroc arasında oyları dağıtmış. İyi demek ki MT daha o kadar sıyırmamış kafayı bi KF falan değil :D :P
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@Jiraiyaflash,

Ehehe, öyle de algılayabilirsin tabii abi. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Listeyi ilk gördüğümde direk;
1 - Orochimaru
2 - Bee
3 - Gaara olarak düşündüm.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Dikkat edinde ben ordayken oturmayın.

-Orochimaru

“Naruto Anketler” sayfasına dön