Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Güçlü 3. Shinobi Koltuğuna Kim Oturur ?

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Yeni Çağın En Güçlü 3. Ninjası Kim ?

Yetişkin Gaara
4
27%
Yetişkin Sakura
0
Oy yok
Yaşlı Killer Bee
1
7%
Yeni Orochimaru
9
60%
4. Tsuchikage: Kurotsuchi
0
Oy yok
Çolak / Sakat Gai
0
Oy yok
Yaşlı Tsunade
1
7%

Toplam oy: 15
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Biliyorsunuz Naruto serisi biterken bize 15 yıl sonrasını gösterdi. Sonra The Last adlı filmde 4. Ninja Savaşından 3 yıl sonrasını gösterdiler. Boruto filmi ile de o bahsettiğimiz 15 yıl sonrasını. Şimdi ise Boruto manga ve animesi ile Savaş Arcından 15 yıl sonraki Shinobi dünyasını görüyoruz.

Eski Naruto'ya göre çok fazla kaliteli shinobi çeşitliliği kalmadı. Barış dönemi. Ayrıca tarihin hiç bir evresinde olmadığı kadar 2 shinobi diğerlerine gezegen boyu fark attı. Bunlar Naruto ve Sasuke bunların en güçlü ilk iki karakterimiz olduğu tartışılmaz. Peki Sizce 3. kim ?

3. Koltuk için ben bilindik adayları yazayım. Unuttuğum varsa siz diğer de oy verebilirsiniz.

1. 5. Kazekage: Yetişkin Gaara:
► Spoiler Göster
2. Yetişkin Sakura
► Spoiler Göster

3. Yaşlı Killer Bee
► Spoiler Göster
4. Yeni Orochimaru
► Spoiler Göster
5. 4. Tsuchikage: Yetişkin Kurotsuchi
► Spoiler Göster
6. Çolak Gai
► Spoiler Göster
7. Yetmişlik Çıtır Tsunade
► Spoiler Göster
_______________________________________________________________________________________________________________________

Aklınıza gelen başkası varsa söyleyin. Bir oy hakkınız var. oy değiştirebilirsiniz.

Tek kelimelik yorumlar ya da fanı olduğu karakteri yağlayan yorumlar gelmesin lütfen. Öyle şeyler olursa Genel Mod @ugur_tatlı'ya şikayet ederim. B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bijuusuz Killer Bee'nin öyle çok bir tehdit oluşturduğunu düşünmüyorum.

Gaara'ya attım, şu an kendini epey geliştirdiğine inanıyorum. Tabii yine teke gitti amına koduğumun Otsutsukileri tarafından ama, ne yaparsın.

Not: Killer Bee'nin Bijuusu duruyormuş, sadece çakranın bir kısmını çekmişler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Seçeneklerde Bee ve Gaara arasında kaldım. Gaara daha yakın gibi geliyor. Yalnız ankete Kakaşi ve Lee de eklenmeli diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sharingansiz Kakashi'nin tehdit olarak gorulmemesi uzucu ama beklenmedik degil.
Colak Gai'nin savasabildigini bilmiyordum. Muhtemelen Lee onun yerini almistir gecmediyse.

Gaara ve Bee arasinda kaldim demek isterdim ama diyemiyorum. Raitonun element ustunlugu ve bijuu farki var.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Orochimaru!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Şub 2018 15:20 Seçeneklerde Bee ve Gaara arasında kaldım. Gaara daha yakın gibi geliyor. Yalnız ankete Kakaşi ve Lee de eklenmeli diye düşünüyorum.
Lee'nin hala 7 Kapı açabildiği ya da açsa bile bununla yaptığı özel bir saldırısı olduğuna dair bir iz yok. O sebeple onu koymadım. Koysam bile bunlar arasından sıyrılıp 3. Koltuk için bir aday olması zordu.

Kakashi'ye gelirsek adam hem yaşlandı hem en güçlü şeyini kaybetti. Kakashi'nin en iyi zamanı (Savaş Arcı) hali bile bu listedekiler etmezken. Sharingansız daha yaşlı bir Kakashi'nin buraya yakışacağını düşünmedim.

Zira Darui, Chojuro hala yaşyan Onoki, Mei, Raikage bunları bile almadım.

Yamato, Sai vs gibi seçkin shinobileri de katmadım. Tüm bu isimler yokken sharingansız Kakashi biraz abes olabilirdi. Bir de hiç bir şey yapmadı biraz bile bi feati olsa. Kendisine yazılan light novel de bile (canon değil ama bahsedeyim) en fazla yapabildiği mor çakra üretmek.
ugur_tatli yazdı: 16 Şub 2018 15:31 Colak Gai'nin savasabildigini bilmiyordum.
İşte Kakashi ile beraber olduğu novelde hala dövüşüyor hatta hala çok hızlı olduğu dile getiriliyor. Ayrıca eski veriminde kullanamayacak olsa da hala 6-7 ve 8. Kapılara sahip.

-----------------------------------------------

Açıkcası gittikçe daha gençleşen, büyük ihtimal kendini daha da güçlendiren, yarattığı 12-13 yaşındaki çocuğun bile perfect sennin mode açabildiği ve de hala Edo Tensei bilen Orochimaru'yu kimsenin düşünmemesi bana tuhaf geldi.

edit: İsmail Abi son dakika da Oroc demiş :D

Benim şahsi fikrim;

Oroc > Gaara >> Sakura = Kurotsuchi = Killer Bee > Gai = Tsunade gibi geliyor bana. Ama yine de çoğunluk Gaara diyor ki bu da çok mantıklı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gaara>>>Sakura'lık bir durum sanmam. Şu an Tsunade'yi geçmiş olabilir Sakura.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Outlaw yazdı: 16 Şub 2018 18:16 Gaara>>>Sakura'lık bir durum sanmam. Şu an Tsunade'yi geçmiş olabilir Sakura.
Zaten >>> demedim ">>" dedim. Bir de Sakura'Nın Tsunade'yi geçmesi yeterli değil Gaara Tsunade seviyesinin üstüne çıktı zaten. Bir de Sakura Tsunade'yi güç ve (belki) hız da geçmiş olabilir çünkü daha genç ve genç görünmek için çakra harcamak zorunda değil.

Ama teknik bilgi, tecrübe ve medikal becerilerde Savaş Arcındaki Tsunade büyük ihtimal daha iyi. Çakra olarak aralarında devasa bir fark var zaten. Tsunade 69 yaşında hala aynı görünüyor.

Bir de olay sadece güç değil , Gaara çok yönlü, artık taijutsusu da var. Zaten mühür teknikleri vardı. Şİmdi kumunun gücü ve hızı absürt boyutlarda adamın. 5-6 meteoru aynı anda yastıklıyor. Monster Momoshiki'in ilk atağını kesiyor falan.

Sakura yep yeni bişi gösterene kadar Gaara >> Sakura derim. Katsuyu'nun yüzü suyu hürmetine belki ">" ya indiririm. Ama aralarındaki fark bir iki tıklık fark değil baya tier farkı var.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Gaara'nın hiç bir feati yokken Tsunade'nin üstüne çıktı demek yanlış. Meteor yağmurundan daha iyi feati zaten part 2 başlarında var. Tabii Boruto'da çok ekstrem şeyler göstermişse bilemiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Outlaw yazdı: 16 Şub 2018 18:26 Gaara'nın hiç bir feati yokken Tsunade'nin üstüne çıktı demek yanlış. Meteor yağmurundan daha iyi feati zaten part 2 başlarında var. Tabii Boruto'da çok ekstrem şeyler göstermişse bilemiyorum.
Gaara'nın feati az ama "hiç bir feati yok" denecek kadar az. Değil Ayrıca "hiç bir feati" olmadığına karar verdiysen nasıl Gaara ile Sakura arasındaki farkın ne kadar olması gerektiğine dair bir fikir edindin :D :lol: Yani ali kendi kazdığın kuyuya düşüyorsun abim yav.

Gaara'nın daha ne feati olacak. 5-6 Kapı Açmış Rock Lee ve 6 diğer 4-5 kapı açmış elemanın anca ilgilendiği meteor gibi 6-7 tanesini tek başına halediyor. Ve o meteor parçalarının her birinin düştüğünde yarattığı patlama büyüklüğü (en ufaklarının bile) bijuu dama gücündeydi. Bu aynı anda 4-5 bijuu dama tanklamak gibi.
Fused Monster Momoshiki nin hızına tepki verebiliyor kumları ile
Momoshiki, Kinshiki'yi almadna önce onunla taijutsu dövüşü yapıyor.
Ayrıca adam da artık magnet release var yani sağında solun göceğinde metal varsa sıkıntı. Adamın Manevi oğlu demir tozu kullanıyor. Kim öğretti anla.
Adam 15 yıl önce zaten Tsunade'nin 1-2 tık altındaydı. 15 yıldan sonra 3-4 tık üstüne çıksın bi zahmet.
Adam artık yanında cep boy kum kabağı taşıyor. Bu da artık doğadan daha fazla ve daha hızlı çektiği anlamına geliyor.

Sakura'nun kendisine eklediği tek şey eskiden yapabildiği her şeyi daha hızlı ve daha kuvvetli yapıyor olduğu.

Part 2 başlarında Gaara Shukaku'ya sahipti ve bir C3 tanklarken açık vermek zorunda kaldı adam şimdi C3 gibi 5-6 tanesini hallediyor. Bir de Part 2 başı Gaara, Deidara'yı yakalanırken zorlanırken adam seri içerisinde hızını Raikage > Madara > Momoshiki şeklimde artırdı. Sadece tank gücü değil yani.

Bir de bi feat yapılırken karakter bunu yaparken zorlanıyor mu rahat mı ona da bakmak gerek. Gaara kollarını bile açmadı meteorlariçin.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön