Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yenilenmiş Pain Vs Köyler Takımı

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Senaryo:
Nagato, Jiraiya savaşında çok zorlandığını fark edince, Konoha ve 9 Kuyrukluyu aynı anda yenmenin çok zor olduğuna karar verir ve aklına bir fikir gelir bu doğrultuda o sıralar ortalıkta sinsi sinsi dolaşan Kabuto'yu bulur ve onunda katkısı ile yeni bir Acının 6 Yolu (Six Paths of Pain) takımı kurar. Ayrıca Kabuto onun ayaklarını ve sağlık kondisyonunu da iyileştirir. Bu eski Pain takımı Yahiko hariç tamamıyla düşük seviye ninjaların cesetlerinden oluşmakta idi, her path sadece kendisine verilen rinnegan becerisini kullanabiliyordu. Ancak eğer hali hazırda pek çok becerisi olan bir ninja bir path yapılırsa durum değişebilirdi . Nagato devrim yapabilirdi.

Bu durum da Kabuto'yu zorlayarak ona ölmüş akatsuki üyelerinin edo tensei bedenlerini çağırttırır ve bu bu ölü bedenler ile Nagato yeni 6 lısına kavuşur bu durumda.

Deva Path -> Edo Itachi (Shinra Tensei ve Chibaku Tensei yapan path)
Asura Path -> Edo Deidara (Roketler, füzeler atabilen, vücudundan bıçaklar çıkarabilen path)
Preta Path -> Edo Kisame (ninjutsu ve çakra emen path) ( kisame öldürülüyor bu beden olması için)
Naraka Path -> Edo Kakuzu ( Dirilten Path)
Ningendo Path -> Hidan (Ruh çeken path)
Animal Path -> Edo Sasori (Kuchiyose çağıran Path)
+
Konan

tüm üyeler ayrıca kendi becerilerine sahip, hem kendi çakraları hemde Nagato'nun dağıttığı çakraya sahipler. Itachi hariç hepsi hayatta ikenki güçlerinin %80-85 i ile çağırıldılar. Itachi sadece %70 çünkü Itachi kendi isteği ile dövüşmeyeceği için ona mühürlü kunai sokuldu.

Obito ise Kabuto ile iş birliği halinde ve Nagato, Kyuubi'yi yakaladıktan sonra edoların kontrolünü alıp, Nagato'yu beraber halledip gözü alacaklar tabi Nagato bunu bilmiyor. O sırada Kabuto'nun karargahını gözleyen Yamato, Sai ve Anko üçlüsü durumu fark ediyor . Hatta olayları daha da karıştırmak isteyen Kabuto gelip bunlara her şeyi anlatıyor böylece köye haber uçuyor.

Jiraiya ve Narutosuz (eğitimde) Konoha'nın böyle bir ekibe karşı yapabileceği bir şey olmadığını biliyorlar diğer köylerden yardım isteniyor.

Etliye sütlüye karışmayan egoist Raikage gelmiyor. Bu işler için çok yaşlı olan Ônoki'de gelmiyor.

Konoha'nın Dostu olan Gaara vede Sis Köyü üzerindeki kötü intibayı silmek için her türlü yardıma hazır Mei korumalarını alarak soluğu konoha da alıyorlar.

Konoha 11 i, Klan Liderleri, Danzo ve Anbu köyde kalıyorlar 2. savunma hattı olarak.

Esas saldırı ekibi olan Tsunade,Gai,Kakashi,Gaara,Temari,Kankuro,Mei,Chojuro,Ao Pain Konoha'ya varmadan, Konoha ile Amegakure arasında boş bir arazıda karşı karşıya geliyorlar. Jiraiya ve Fukasaku'nun sağladığı bilgilere sahipler.

Edo Tensei için ise Gaara, Tsunade ve Kakashi mühür bilen tek isimler.

Savaş Formasyonu: Tsunade , Chojuro, Kankuro, Gai önden komando ekbi olarak millete dalıp onların açık vermesini sağlayacak. Gaara ise bu ekibi olası ataklardan koruyacak.

Bu ekibin yarattığı açıkları ise sniper edası ile Kakashi , Mei ve Temari cezalandıracak. Ao ise geride kalıp byakugan'ı ile gelen başka düşman olması dahilinde etrafı kollayacak ve olası bir genjutsu durumunda takım arkadaşlarını uyandıracak.

Tsunade Katsuyuyu çağırır (Sannin savaşında çağırdığı kadar) o Katsuyu geri de asit ile sniperlık işi yapar ve olası tanklama işlerini görür. Ayrıca herkesin omzunda durabilecek kadar küçük katsuyular çıkarıp her bir ninjanın omzuna konur. Bu hem bir birleri ile iletişim sağlayacak hemde zehir, ya da ufak yaralanmaların etkisini azaltacaktır. Ayrıca bir kaç küçük katsuyu da konoha köyünde Sakura ve İhtiyar Heyetinin yanındadır ekstrem bir durumda Tsunade yardım isteyecektir. Bu belirli bir durum ise şu eğer 2 kage koruması ya da bir kage ölürse
çağırılacak olan ilk paket : Yamato - Neji - Shikamaru - Sakura

Eğer 1 kage ölmüş ve diğeri de yakınsa
ikinci paket : Choza - Shikaku - Inoichi - Hiashi - Shibi (klan liderleri)

Eğer 2 kage ölmüş ise;

3. Paket: SM Naruto ve Kurbağa Ordusu

Öte tarafta ise SM Kabuto ve Nagato bir mağarada bedenleri kontrol ediyorlar.

Mesafe= Savaş başlamadan önce iki tarafın bir birine olan mesafesi ilk kontak anı 200 metre
Bilgi = Akatsuki üyelerini zaten biliyorlar., Pain ve Rinnegan'a dair ise Jiraiya ve Fukasaku'Nun sağladığı bilgi var.
Sınırlamalar=
- Itachi diğer tüm pathler ölene kadar CT ve CST yapamaz.
- Deidara C4 ve C0 yapamaz çünkü bu diğer edoları da dağıtacağı için mühürlenmelerine olanak sağlamış olurlar. C3 serbest.
- Itachi gücünün %70 olduğu için V3 susano açamaz yani totsuga ve yatasız iskelet ve kas olan susanoyu açabilir.
- 8 Kapı yok.

Kondisyonlar: Tüm karakterler Savaş Arcı featlerine sahiptir. Sadece Kakashi Pain Arc ile War Arc Arası bir yerde. Ne Pain Arcdaki kadar 4 teknikle ölecek ne de War Arc'daki kadar "Juubi'yi ışınlayacağım" kafasında değil.

Bu şartlar altında sizce ne olur ? Çünkü Bonus Senaryomuz var.

Eğer Köyler Karması, Pain'e karşı kazanamaz ve Pain köye yönelirse onları bir süpriz bekliyor olacak. Bir yerlerden bilmem kaçıncı bedeninden kendisini oluşturan Orochimaru iki dostu Jiraiya ve Tsunade'nin ölümü üzerine tavrını değiştirir ve köyü korumaya gelir tabi eli boş gelmez.

Hiruzen - Minato ve Jiraiya'nın edo beedenlerini %90 güçlerinde çağırmıştır. (Hashi hücreleri olmadığından Tobirama ve Hashi'yi tam güç çağıramadığından hiç çağırmamıştır).

Bu durumda Pain ve Nagato bunları yenebilir mi ?

Yok eğer ilk kadro Pain'i yenerse ve bu sefer mağaradaki SM Kabuto ve Nagato'ya yönelecekler. Bu noktada Gene Orochimaru yardıma gelecek ve Edo-Jiraiya, Edo- Minato ile Edo-Hiruzen'i %90 gücünde çağıracak. Fakat Kabuto'da buna binaen 4 Edo-Kage'yi %60-65 gücünde çağıracak.
Durum ne olur Nagato ve SM-Kabuto aynı anda paket yapılabilir mi ?

Biliyorum çok uzun ve detaylı konu ama ne bileyim bu fikir hoşuma gitti :D

byakusharinnegan yazdı: 10 Mar 2018 11:10
Portgas D Ace yazdı: 10 Mar 2018 02:07
Anka24 yazdı: 09 Mar 2018 21:47
Tulpar-Byakugan yazdı: 09 Mar 2018 10:00
Light of God yazdı: 09 Mar 2018 13:28
Outlaw yazdı: 08 Şub 2018 12:29
Jimmy McNulty yazdı: 19 Şub 2018 23:02
Sae yazdı: 09 Şub 2018 05:10
redstak yazdı: 10 Mar 2018 12:06

Sitede etiketleme sistemi olmadığından böyle eski usul sizleri çağırayım dedim.
En son JiraiyaFlash tarafından 10 Mar 2018 13:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Pain kadrosu çok azman olmuş, yine de kısıtlamalar işi bozuyor Painler tarafında.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Minato ilk kadroda olsa off diyorum. 6 Pain için mükemmel seçim bu arada çok uyumlu. Ama karşı taraf çok kalabalık ve Kakashi'yi de Low-Mid Kage olarak görürsek 4 kage rank adam var. Ama karşı tarafa bakınca irili ufaklı 6 Kage rank adam var ki zaten çakra emebilen Kisame'ye hem Nagato tarafından hayvani bir çakra hemde çakra emebilme özelliği gelecek sıkıntılı bayağı. Deidara zaten sıkıntılı bir uzun menzil dövüşçüsüyken bunu path olarak alması gücünü arttırmış bayağı. V3 çekemese de zaten 6 saniyede bir yaptığı Shinra Tensei koruma sağlarken buna birde Susano'o eklenince Gaara'nınki de mutlak savunmamıymış diyorum.

Ama 1 kage indirirlerse diğeri de yaralı haldeyken bir yardım paketi gelecek ve ikincisi de düşerse SM Naruto gelecek SM'nin başlarında Naruto iki kage'nin yerini alamaz ama kurbağalarla ve liderlik vasfıyla açıklarını kapatır. Gerçi 1 Kage düşünce Yamato, Neji, Shikamaru ve Sakura geliyor. Diğeri de ölüme yakın olduğunda daha güçlü bir ekip gelecek yani 2 kage açığını SM Naruto ve kurbağalar ile fazlasıyla kapatacaklar. Ama sorun şu ki hangi 2 kage düştü? Düşenlerden birisi Tsunade ise sıkıntı çok daha büyük, çünkü Tsunade'nin gitmesi demek çok büyük bir medikal desteğe güle güle demek. Bu da savaşın ivmesini tamamen karşı tarafa çevirir ki büyük oranla orada zaten. Eğer bilgiler dahilinde eşek değillerse o kadar adam Kakuzu'yu indirirse şansları artar. Ama şu da var Kakuzu zaten diriltme olarak bela olacakken kendisinin de 5 kalbi olacak Kakashi bunu her türlü yayar ama ne kadar etkili olur? Bilemem. Sonuç olarak Kakuzu inmediyse 60 kere de adam öldürseler işe yaramaz ki dediğim gibi herkes kendi tekniğiyle uyumlu teknikler almış. Özellikle Itachi %85 olsa birde demin çok önemli değil dedim ama v3 Susano'o bu adama Yata ve Totsuka verecekti ki yenilmezdi herhalde. Bu haliyle bile çok güçlü.

Kakuzu giden kalbini tamamlamaya kalkarsa daha kötü olabilir. Yakalanıp mühürlendiği anda biter işi. Dediğim gibi düşenlerden birisi Tsunade ise ekip erken yorgun düşer ve mühür ayaklarından en az birisinin gitmesi demek, ikinci kage Gaara ise ikisi gitti demektir. Kakashi de o kadar muazzam bir çakraya sahip değil ki o kadar adamı mühürlesin. Yok Mei ise Gaara adam mı savunacak mühür mü yapacak? Gaara ve Mei gittiyse şansları biraz daha yükselir tabi. Kakashi&Naruto&Tsunade&Gai olacak ekip ve yardımcı olarak Yamato&Sakura&Neji&Shikamaru olacak Sakura da War Arc'sa ve Byakou yapıyorsa yorgun düşenlere müjde gibi gelir. Tsunade gitmediyse Katsuyu büyür. Ama düşününce diğer takımın aklını kullanmakta olan Nagato tehlikeyi bildiğinden, Kizaru misali önce kafayı koparalım diyecektir. Uğraştırsa da o kadar adamı bir yandan savunan bir yandan iyileştiren Tsunade eninde sonunda gardını indirdiğinde inecektir. Onu peşi sıra Gaara takip edecektir. Ekip Mei&SM Naruto&Yamato&Neji ve Sakura olarak kalır Gai, Kakashi falan gitmiş olur çoktan. Bu ekibin o kadar adam olarak özellikle Naruto da FRS varken en azından Kakuzu'yu indireceklerini düşünüyorum. Ama kazanabileceklerini sanmıyorum pek.

Köye girdiklerinde kendilerini Orochimaru, %90 Minato, %90 Jiraiya, %90 Hiruzen ve Danzo gibi hayvanlar bekliyor olacak her Path'e bir adam düşüyor zaten. Çok uzatmadan Köy takımı alır dövüşü. Konan pek etkili olamaz bu dövüşte. Oradan mağaraya geçtiklerinde Konan'ın ölmüş olması ve ayaklarını geri almış olması çok büyük sıkıntı olur. Kabuto'ya gelince çok değişik bir tip ne yapacağı belli değil ama dövüşür gibi geliyor bana. Nihayetinde final dövüşü Orochimaru, %90 Minato, %90 Jiraiya, %90 Hiruzen, Danzo, Klan Liderleri, ANBU vs Nagato&Tobi&Kabuto birde 4 kage Edo'su olacak ki karşı taraf Edo'ları saymazsak ya High Kage yada God Like sıkıntı çok büyük yani. Ama Kazekage her türlü en zayıf halka ANBU hep birlikte dalsa gene kazanabilir mühür biliyorlarsa. Çabucak gideceğine inanıyorum. Naruto'nun 3. Raikage'nin çözmesine ve halletmesine bakarsak. Ondan daha hızlı ve daha zeki olan babası daha çabuk icabına bakacaktır. Orochimaru varken de Sharingan ve Rinnegan gibi olmadığı sürece Genjutsu'nun da işe yarayacağından şüpheliyim. Gengetsu'yu da hallederler yani. Muu çok uzun dayanamaz ama karşı kadro aşırı güçlü. Tabi bu sırada Kabuto boş durmak zorunda olsa da Tobi ve Nagato durmaz hatta 3. Raikage gidene kadar güç bile toplar.

Ben eşleşmenin şöyle olacağını düşünüyorum 4 Edo Kage vs Minato&Danzo&ANBU&Liderler hem Orochi'nin yönlendirmesi hem Danzo'nun Sharingan'ları Gengetsu'yu etkisiz kılar bunlar olurken Hiruzen ve Jiraiya da Nagato ile Tobi'yi tutabilirler özellikle ruhları yokken ruh çekme tamamen çöp bir teknik olacak. Bu teknik Danzo'ya uygulansa 9 sharinganı olacak. Orochimaru'ya uygulansa ya Edo'lardan birisini herhangi bir aracılık ile kendisini çağırtacak yada Edo'lar dövüşmeye devam edecek. Neyse en nihayetinde dövüş Orochimaru, %90Minato, %90Jiraiya, %90Hiruzen&Danzo vs Tobi&Nagato&Kabuto olarak kalır. Danzo 3-4 Sharingan kaybetmiş olsa burada ilk giden o olur ama, Tobi veya Nagato'ya yetmese de Kotoamatsukami'si Kabuto'ya yetecektir. Yani eksilen Nagato ve Tobi tarafından olur diye düşünüyorum. Mühürlemek zorunda olmaları çok büyük sıkıntı olmaz aslında Chibaku varken çok zorlanmaz. Ancak Jiraiya SM'nin verdiği hız ve beceri boost'uyla bu kadar kolay yem olmaz. Hiruzen yaşından dolayı sıkıntı yaşayabilir ve ikinci giden olabilir. Minato hem SM hemde Hiraishin ile mühürlenmez kolay kolay sınırsız çakrası da varken karşısında Juubi Jinchuurikisi olmadıkça yenilmez.

Ekip zeki mutlaka önceliği Tobi'ye vermeleri gerektiğini bilir zira vermezler de Nagoto giderse Tobi oracıkta bedeni alır gider Rinnegan ile döner. Ekip bunu öngörüp, öngörmese de Kabuto ile öğrenip önceliği Tobiye verir kabaca bir hesaplamada. Orochimaru&Minato vs Tobi, Jiraiya&Kabuto vs Nagato olur Nagato karşısındaki iki Sennin'i o kadar kolay halledemez, özellikle mekan avantajı Kabuto'dan yanayken gene halleder ama o süre zarfında Orochimaru ve Minato Tobi'nin olayını zaten biliyorlar, Orochi bilmiyorsa bile Minato'dan öğrenecektir ve 5 dakika boyunca Minato'nunda sınırsız çakrasını hesap edersek Tobi'ye yaptıkları saldırı sayesinde ilk Sharinganını kuruturlar. Bu sırada tabi Jiraiya ve Kabuto hayatlarının en zor vs'sini yaşıyor olurlar mağara da çoktan çökmüş olur zaten maç dışarıya taşınır. Kabuto kurnazlığıyla belki biraz oyalayabilir Nagato'yu. Gene ilk dövüşe dönecek olursak Tobi ne kadar hızlı da olsa Minato SM etkisiyle (ilk karşılaştıklarında kullanmamıştı) ve Hiraishin ile mühürden hızlı hareket edip kolay kolay mühürletmez kendini. Ve muhtemelen 1-2 saat sonra Tobi inmiş olur. Tabi sahada kalan 5 kişi de bayağı bir hamur kıvamına gelir. İlk düşen muhtemelen Kabuto olur. Ancak Orochimaru da yorgun olsa bile %90 Minato ile Jiraiya yorgun olmazlar. Normal şartlarda Nagato ikisini tek de yener ama hem yanlarında Orochimaru gibi boş bırakmaya gelmez bir adam var hemde ruhları çekilmiyor olur. Cihabaku'yu Edo'lara tutturursa maçı alır ama pek sanmıyorum. Orochimaru desen adam yılan formunda Cihabuku tamamlanmadan taşların arasından süzülerek çıkar ve pusuya yatar. Nagato bu 2v1 dövüşten sağ çıksa bile, Orochimaru fişini çeker.

Yüksek zorlukla Konoha ekibi kazanır diyorum.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Çağırdığın için teşekkürler ama ben bu eşleşme işlerinde çok kötüyüm hele Naruto evreninde hiç anlamıyorum.Fakat yazdıklarını okudum helal olsun diyorum senaryo güzel.Portgas'ın attığı detaylı yorum ayrı güzel.Elinize sağlık :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Jimmy McNulty yazdı: 10 Mar 2018 14:49 Çağırdığın için teşekkürler
Ne demek :blush:
Jimmy McNulty yazdı: 10 Mar 2018 14:49Fakat yazdıklarını okudum helal olsun diyorum senaryo güzel.Portgas'ın attığı detaylı yorum ayrı güzel.Elinize sağlık :)
Eyv
Portgas D Ace yazdı: 10 Mar 2018 14:14
Ağzına sağlık delühanlıymışsın ;)
--------------------------------------------

Şahsi yorumuma gelince bizim köyler ekibi bunları Tsunade ve Katsuyu sayesinde ileride tutabilir, Tutamazda bir kage ölür ya da ölme eşiğine gelirse gelecek ekibin içinde Sakura var ve bu Tsunade ile Sakura'nın berabe %10 Katsuyu'yu çağırıp tüm yaralıları iyileştirmesi yarı ölüleri diriltmesi demek. 4. Ninja Savaşında da gördüğümüz kadarıyla fiziksel ve mental olarak en zayıf Kage Mei. Eğer biri düşerse ilk o düşer diye düşünüyorum.

Ve o paket içinde Neji-Yamato-Shikamaru gibi 3 jonin level karakter var.

Bu dört kişi > Mei olduğundan ve Sakura'nın gelmesi ile Tsunade'nin iyileştirme ve boostlama potansiyeli ayrı bir seviyeye ulaşacağından. Tsunade ile Boostlanan Kamui işe yarar ayrıca %10 Katsuyu gibi anında milleti iyileştiren bir şey Gai'nin 7 Kapı da daha uzun süre kalması demek ve Pain bunu istemez çünkü onlara çok ters bi rakip.

Bence burada kazanabilirler. Ancak ilk indirmeleri gereken iki Path Naraka ve Preta yani Kakuzu ve Kisame iki fiziksel canavar ikisi de iyileşebiliyor falan yani bunları indirmeye çok odaklanırsanız etrafınız Itachi, Sasori, Deidara gibi atak gücüyle doluyor. Çok başlı köpekten kurtulmak için Sasoriyi de yenmek gerek.

İdeal Pain alınma sırası

Naraka -> Preta -> Animal

Ama işte bunları alayım derken Itachi, Deidara sizi bombardımana tutabilir onu geçtim Hidan sizden kan almak için oralarda birr yerde üstelik artık ruhta çekebiliyor.

Çok iyi bilgiye sahip olsalar da çok çok zor iş. Tüm olay , tüm yük Tsunade'nin omuzlarında tecrübesi, dayanıklılığı, milleti savaşta canlı tutabilmesi ve sağındaki solundakinin jutsusunu 100 katına falan çıkarabilmesi ile burada iş onda bitiyor. Ama işte diğer bir bela konu karşısındakilerin sadece ölü bedenler değil aynı zamanda Edo olması. yani Nagato ile bağlantıları kopsa bile bu psikopatlar (Itachi hariç) size yine bela yine bela.

İki kage gardiyanı ölmesi ya da bir kagenin ağır yaralanması ile gelecek olan ilk paket bence kilit nokta ben burada ilk ölebilecek gardiyanların Kankuro ve Ao olduğunu düşünüyorum diğerleri kendisini tutar. Ve ilk yaralanabilecek Kage de Mei.. Bu noktada Sakura'yı barındıran 4 jonin level katkı ilaç özellikle Sakura ve Tsunade'nin ortak çalışmalarının takıma atlatacağı seviye açısından. Ayrıca takım 1 taktisyen, 1 dojutsu uzmanı ve bir mokutoncu kazanıyor. Ayrıca Yamato'da mühür bilen ve yapabilen biri nitekim Edolara karşı iyi bişi bu.

Ölen gardiyanlar ve yaralanan kage dediğim isim ise ve bunun hemen akabinden 1. paket gelirse bence 2. pakete ya da savaşı köye taşımaya gerek kalmadan Pain'i yenebilirler. Yenemezlerse köyde onları bekleyenler shit diff atar zaten.

Burada bu planı bozarsa Edo olmayan ve %100 gücünde olan Konan bozar..

Gelelim diğer olaya. bedenler halledildi mühürlendi. Nagato ve SM Kabuto'yu ne yapacağız.

o noktada Bu Karma Köy Takımından geriye sağ kalanlarının yanına Orochimaru %90gücüyle edo-minato,edo-hiruzen ve edo-jiraiya'yı çağırıyor. tarihin en uyumlu takımı yani :D Tsunade, Gaara, Sakura, Yamato'nun en azından hayatta kalıp bunlara katılacağını da düşünürsek.

Nagato ve SM Kabuto'nun pek şansı olduğunu düşünmüyorum. SM Kabuto zaten bu ekip ile Nagato arasında olan çapraz ateşte ölür :D

Çok çok çok zorlanarak, türlü kayıplar vererek Köyler Takımı ve Konoha diyorum ben de
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön