Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'da Tasarımını En Başarılı Bulduğunuz Kötü

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Naruto'da Tasarımını En Başarılı Bulduğunuz Kötü

Oroçimaru
6
32%
Madara
0
Oy yok
Kaguya
0
Oy yok
Obito/Tobi
2
11%
Nagato/Pain
4
21%
Konan
0
Oy yok
Sasuke
0
Oy yok
Kimimaro
0
Oy yok
İtaçi
0
Oy yok
Haku
0
Oy yok
Zabuza
1
5%
Kakuzu
1
5%
Hidan
2
11%
Kisame
0
Oy yok
Sasori
1
5%
Zetsu
1
5%
Toneri
0
Oy yok
Gaara (chuunin arc)
0
Oy yok
Kabuto
0
Oy yok
Diğer (Yorumda belirtin)
1
5%

Toplam oy: 19
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Evet Naruto'da herkes bir süre sonra çiçek oluyor ama karakterlerin zirve noktalarına göre bakarsak benim için hemen hepsi çok başarılı kötü karakterlerdi. Oroçimaru'nun ilk parttaki o havası, Gaara'nın kendini kontrol edemeden öldürme hevesi valla bambaşkaydı. Pain'in karizması ve gizemi açık, Tobi'nin nihilistliği 2. parttaki en iyilerdi. Zetsu'yu da başarılı buluyordum ta ki beyazları çoğalana kadar... Hatta Zetsu serideki en orjinal karakterdi çift ve zıt kişiliğiyle.
Bu yüzden Oroçimaru, Pain ve Tobi diyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Zabuza'yi kiralayan mafya babasi bence serideki en saglam kotu karakterlerden biriydi. Bencil ve insan kullanan, gucuyle zayifin ustunden para kazanan biriydi.
Akatsuki de ayni mantikla calisiyordu ama yok dunya barisi elde edecegiz, yok sonsuz tsukuyomi diye kotu bir organizasyon olmaktan cikti.

“Naruto Anketler” sayfasına dön